18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tr...........ty

2019-10-06, 00:44
Jak się sprawa skończyła? Policja powinna zatrzymać tych psychopatów na dołku i spisać protokół z dewastacji drzwi, jakiej się dopuścili.

za...........zh

2019-10-06, 07:02
Muszę was zmartwić ale mają rację. Mikrofal nie są zdrowe. Lata temu czytałem w jakiejś gazecie oodkryciu mikrofal, badaniach itp. Mikrolale miały być cudownym "dopalaczem" dla upraw, zwiększać plony itp. Niestety jedynym wynikiem mikrofalowe wspomagania była bardzo szybka śmierć roślin.

Centurionero

2019-10-06, 07:07
Gdyby policja użyła tego to by się posrali w gacie :-D Jak włączyłem nagranie w domu to mój królik sp***olił pod kanapę i nie mogę go wyciągnąć :-P :-D




jbone

2019-10-06, 08:03
policja ma lrad -to ma nawet taką opcję jak "brązowa nuta"-puszczają dźwięk o tonie który powoduje perystatykę jelit-i masz ochotę na sranie.

zomos

2019-10-06, 08:58
Byłem w Korei PŁD. 5G jest tam powszechne. Kraj działa zajebiście. Nikt nie umiera. Nie ma otyłości. Wszyscy jeżdżą brykami z silnikami po 5 litrów. Polityka jest normalna pronacjonalistyczna mimo otoczenia przez Japonię i Chiny(Ich odpowiedniki Niemiec i Rosji). Wspierają swoją gospodarkę a lokalne produkty i usługi skutecznie konkurują z Coca Colą Pepsi(Chilsung jest zajebisty!) czy Starbucksem. KIA i Hyundai produkują auta jak K9 czy Genesis które mają w ch*j mocy i są w ch*j wyposażone. Nie ma rozdawnictwa i wyk***ionego opodatkowania. KIA Stinger u nich kosztuje na nasze 160k PLN w najdroższej najwyższej wersji kiedy u nas 254k. Dlaczego? Bo AKCYZA I VAT. A u nas? "Boże coś polskę" i k***a zadżumienie mózgowe i dojebmy temu złodziejowi przedsiębiorcy... A tam? Wszystko działa, katolików o dziwo jest najwięcej, przedsiębiorczość kwitnie. Pedałów też nie ma i są zwalczani... a Polska? Gnój ubóstwo i wodorosty... Naród debili i cielaków nie to co Koreańczycy którzy skutecznie działają i z początkiem lat 90 byli na tym samym poziomie gospodarczym co my.
A dlaczego plagi otyłości nie ma mimo że wpie**alają olbrzymie ilości jedzenia? BO NIE ŻRĄ PIECZYWA... Ale ziemniaków to mi jednak tam brakowało...

przemas1234

2019-10-06, 10:31
no tak tu ludzie umierają z góry do dołu ,nie no ciemnogród

Karboksylator

2019-10-06, 11:06
każda fala radiowa działa szkodliwie na ludzki organizm. Natomiast jak bardzo szkodzi 5g to będzie wiadomo za lat dziesiąt. Co do filmiku, to skoro maszt postawiono nielegalnie i jest to samowola budowlana i jest na to wyrok sadu, to nadzór budowlany ma obowiązek dokonać rozbiórki jeśli na wezwanie nie zrobi tego właściciel.
Policja się trochę zagubiła na tym dachu, a pan reporter nie zna przepisów. Ma obowiązek okazać dowód tożsamości, a policjant ma prawo go wziąć do ręki. Natomiast nie ma prawa odchodzić z nim w taki sposób, żeby osoba okazująca straciła dokument z oczu. (żeby uniknąć idiotów, to od razu piszę, że nie wiem jak to działa przy osobach niewidomych).

PhantomMask

2019-10-06, 12:21
Karboksylator napisał/a:

każda fala radiowa działa szkodliwie na ludzki organizm. Natomiast jak bardzo szkodzi 5g to będzie wiadomo za lat dziesiąt. ).



W końcu ktoś mądrze napisał. Nie wiadomo jaki wpływ ma to na człowieka, bo nikt tego na ludziach nie testował.
Niedługo na każdym wyższym budynku w mieście będzie stał bts z naj***nymi sektorami w każdym kierunku żeby osiągnąć standardy 5g....

ooip

2019-10-06, 12:48
a moze onie robili zdjecia i poprostu skleili w calosc jako filmik.i ten tekst typa.ludzie w tym roku umieraja od lat.

Centurionero

2019-10-06, 13:50
Są tylko pojedyncze dowody na to jak duży wpływ na zdrowie mają fale radiowe.Czytalem historię montera masztów radiowych, w wieku 32l miał wyniki jak 80 latek.Koleś nazywa się Zbigniew Gelzok.

Czytałem też raport NIK z 2015r "Niejasne przepisy sprawiły, że część stacji bazowych telefonii komórkowej funkcjonowała bez analizy ich oddziaływania na sąsiednie nieruchomości. W ocenie NIK obowiązujące regulacje prawne nie gwarantują także należytego badania wpływu na zdrowie i jakość życia mieszkańców działających już anten, nawet w przypadkach wielokrotnego zwiększania mocy nadawanego sygnału."

" Przeprowadzono bardzo mało badań na temat częstotliwości i modulacji 5G. Są one jednak bardzo zbliżone do tych już użytkowanych, a Międzynarodowa Komisja ds. Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym sprawdziła wszystkie dostępne informacje medyczne i naukowe w celu aktualizacji zaleceń w sprawie ochrony przed narażeniem na promieniowanie niejonizujące. Naszym zdaniem, jeżeli utrzymamy ekspozycję poniżej zalecanej granicy, nie wiąże się z nim żaden niekorzystny wpływ na ludzkie zdrowie – przekonuje w rozmowie z agencją Newseria Innowacje Zenon Sienkiewicz z Międzynarodowej Komisji ds. Ochrony przed Promieniowaniem Niejonizującym (ICNIRP). "

W USA z kolei IAFF, czyli Międzynarodowy Związek Strażacki tak długo nie zgadza się na wykorzystywanie budynków straży pożarnej jako stacji bazowych telefonii komórkowej, aż badania o najwyższym naukowym poziomie i powtarzalności udowodnią, że ekspozycja słabych pól mikrofalowych i radiowych nie będzie stanowiła dla członków związku ryzyka zdrowotnego.

Nie wiadomo jak to działa, ale stawiają anteny bo kasa musi się zgadzać.

jazeck

2019-10-06, 14:03
Tak, gdzie jest najciemniej? Otóż pod od latarnią - a w tym wypadku nadajnikiem. Samowola budowlana, a spółdzielnia pozwoliła...?!

chumak

2019-10-06, 15:25
Mój Ojciec pracował w jednej z większych firm telekomunikacyjnych i postawili maszt na jakiejś wsi, wszystko gotowe ale jeszcze nie odebrane więc nic nie działa ale już ludzie zaczęli donosić, że psy zdychają, kury jajek nie niosą i każdego głowa boli :P

Aleo

2019-10-06, 16:05
obudzicie się k***a jak będziecie po onkologii z własnymi dziećmi biegać. depopulacja trwa w najlepsze. chemi trails, szczepionki, 5G... Śmiertelność Polaków nie była tak wysoka od czasów drugiej wojny światowej. A wy tylko gonicie za pieniądzem, ślepi na wszystko inne. Tylko wziąć kredyt i raz w roku z Itasią na wakacje pojechać i szczęśliwi k***a.

Smokw

2019-10-06, 20:48
Wy naprawdę Sadole dacie sobie maszt 5g na dachu zamontować?

ellsworth

2019-10-06, 21:32
Niezły kabaret!