18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piątek: The Series s06e17

tosiewytnie • 2013-04-07, 17:07
Znużony Dakann wyciąga z szafy najlepszego przyjaciela z dzieciństwa...


Eurek

2013-04-07, 17:13
popieram przedmówców

Dexiuu

2013-04-07, 17:29
Nie lubię oglądać tego Grubasa,ale za cytat na końcu grubas dostaje kawałek pizzy...

stachv1

2013-04-07, 17:33
Amiga ! szkoda, że moja się posypała i jak ostatnio po ok 10-15 latach chciałem ją odpalić juz nie odżyła .

Plecionkarz

2013-04-07, 17:35
nie włączałem ale zgaduję, że wyjął z szafy szkielet jakiegoś pedała

Miszczo

2013-04-07, 17:52
tosiewytnie napisał/a:

Znużony Dakann wyciąga z szafy najlepszego przyjaciela z dzieciństwa...



Ogromne dildo po dziadku?

Bobikufel

2013-04-07, 18:04
k***a juz chyba z 16 razy naciskalem ignoruj i za kazdym j***nym razem to samo... po h*j ten przycisk?

Infit

2013-04-07, 18:04
Cytat:

Nie lubię oglądać tego Grubasa,ale za cytat na końcu grubas dostaje kawałek pizzy...



sam sobie przeczysz gimbusie :homer:

dth

2013-04-07, 18:23
@Bobikufel
Ja mam tak samo z tym nowym debilem który na pożegnanie mówi "wypie**alaj", klikam to ignoruj, a jego materiały i tak się pojawiają. Najwyraźniej jest to jakiś bug na sadisticu, który trzeba zgłosić do administracji : P Swoją drogą, cwaniaczek, bo komentarzy nie można u niego dodać i powiedzieć mu, że jeśli sądzi, że będę go oglądał po tym jak każe mi wypie**alać, to chyba mu się coś poj***ło.
Kolejny koleś, który myśli, że jak będzie chamem i prostakiem w stosunku do widzów, to wszyscy będą go kochali. Życzę mu krótkiej kariery.

bloodwar

2013-04-07, 18:34
Mnie wk***ia to, że nie da się zignorować grubasa, ale jeszcze bardziej mnie wk***ił dzisiaj ten j***ny hipster z wieśniacką brodą który w swoim promowanym na głównej filmiku (Dlaczego? Po co? Za jakie pieniądze, Administracjo?!?) starał się przez trzy minuty przekonać mnie, że nie jest j***nym hipsterem z wieśniacką brodą tylko kimś oryginalnym i wyjątkowym (jak reszta tych pie**olonych, spedalonych ch*jków z bogatych rodzin w koszulach w kratkę, okularach kujonkach i z wieśniackimi brodami) i że ktoś, kto widzi w nim kolejnego j***nego hipstera z wieśniacką brodą odbitego od matrycy jest poj***ny i upośledzony, a potem kazał mi wypie**alać z internetów jeżeli mi się nie podoba. ch*j z tym, że głupio gada, ch*j z tym że nie dało się zignorowac, najgorsze było to że komentarze były WYLĄCZONE (co to k***a jest? Cenzura prewencyjna jak za komuny?) i nie mogłem mu napisać że jest j***nym hipseterem z wieśniacką brodą i żeby wypie**alał :-(

@dth - kariera grubaska trwa już kilka lat, niestety :-( Na początku miał naprawdę świetne pomysły na filmy a komentarze swietnie łączyły montypythonowski humor, ciętą ironię w stylu Clarksona z typowo amerykańsko-tarantinowskim nagromadzeniem bluzgów i inwektyw. Potem pomysly się skończyły, grubas spasł się jak świnia na naszych pieniążkach za klliknięcia i teraz nas będzie męczył przez x lat swoimi popłuczynami po "Piątku"

Tomaszu

2013-04-07, 18:57
bloodwar napisał/a:

Mnie wk***ia to, że nie da się zignorować grubasa


Zamiast kliknąć IGNORUJ, co zajmuje 0,1 sekundy to lepiej się pocić 3 minuty przy pisaniu komentarza? ;-)

bloodwar

2013-04-07, 19:01
@Tomaszu, sęk w tym że przycisk "Ignoruj" nie działa! A komentarze w niedzielne popołudnie pisze zawsze z przyjemnością i nawet gdyby dodanie jednego komenta zajmowalo mi 30 minut to i tak bym ich wydziubał z 20 dziennie :-)

thoruus

2013-04-07, 19:06
zapomniał o ulubionej grze Amigowców, x-copy ;)

weerion

2013-04-09, 01:03
kopiuj wklej ale dostałeś jedno piwo za lemingi