18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Piasek tańszy od cementu

~Velture • 2019-06-19, 23:39
Się przyoszczędziło na cemencie :ok:


Smoku

2019-06-20, 19:54
W księdze rodzaju napisano: "...a dnia ósmego Bóg stworzył budowlańca, po czym przez trzy dni płakał..."




Syp piach, wodę lej, materiału nie żałuj!

walentino

2019-06-20, 23:32
Tak mi się przypomniało..

Spotykają się dwaj budowlańcy w czasach świetności komuny:
- Jak Ty to robisz, że Twój dom jeszcze wciąż się nie zawalił?
- Ładuje 10 worków piasku i jeden worek cementu.
- To jednak dodajesz cement?!

krasnal_hałabała

2019-06-21, 09:49
Katie napisał/a:

Debil.
Tu też debil.
Ta druga połówka to Rumuni. Co mają wspólnego Rumuni z Włochami?



Przeczytaj jeszcze raz to co powiedziałem, nie napisałem że Rumuni są potomkami Starożytnych Rzymian, są oni potomkami Daków, Dakowie nie byli Rzymianami, jednak zostali przez Rzymian podbici i zromanizowani, oczywiście Rumuni nie są czystej krwi Dakami ponieważ wiele ludów się tam osiedlało, na przykład Pieczyngowie ale nigdzie nie ma czystej krwi ludu, wszędzie się mieszano i migrowano, ludzie migrowali się a potem r*chali się jak poj***ni. A co do Żmudzinów to Żmudzini nie przypisywali sobie nigdy pochodzenia Litewskiego, jednak Żmudzini są podobnie jak Litwini, Łotysze czy wymarli już Jaćwingowie i Prusowie Bałtami i to jest fakt. Ukraińcy nie są ruscy? to skąd są Ukraińcy, z Mongolii? Ukraińcy nie są Rosjanami ale Rusinami, ludem Wschodniosłowiańskim.

Co do pochodzenia naszej szlachty od Sarmatów to to nie jest tak całkiem bullshit ponieważ istnieje teoria (co prawda nie potwierdzona ani naukowo ani w źródłach historycznych) czy właściwie spekulacja że Słowianie (w tym Polacy) wywodzą się od Scytów którzy dzielili się na Sarmatów, Roksolanów, Massagetów etc. zaś ci wywodzą się z Iranu, ta teoria czy raczej spekulacja jest bardzo stara chociaż nigdy nie została niczym poważnym potwierdzona ale ewentualne pochodzenie od Scytów dotyczyłoby już nie tylko szlachty i jak już pisałem nie ma ludów czystej krwi, ludzie dawniej także podróżowali, migrowali i r*chali tyle że przeciętnemu Sadolowi Stulejka by się odstulejkowała a ku*as począłby krzyczeć "ratunkuuu!!! mordują!!!"

Co do Macedonii masz rację.

Szparas

2019-06-22, 12:21
@up co do tych Sarmatów to był straszny bullshit, bo tylko szlachta uważała się za potomków Sarmatów (kiedy to właśnie szlachta powinna być najbardziej wymieszana z innymi nacjami, a chłopi powinni być najbliżsi Sarmatom)