18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pianka Party

imkamikadze • 2022-05-17, 23:20
Z remontu zostało, pasowało wykorzystać.


~Angel

2022-05-18, 10:11
longlong7 napisał/a:

pianka montażowa jest w ch*j toksyczna, ale ja nie o tym.
Kolega z pracy opowiadał jak kiedyś był na kawalerskim, przyszły pan młody się wygłupiał w butach narciarskich ale potem odpadł bo się naj***ł, jego najlepszy kumpel chciał zrobić mu żart i wpsiknął pianke montażową do butów, rano wstaje na kacu i nie da się zdjąć butów (plastikowe) no to na pogotowie, okazało się że ucisk był tak duży że całą noc krew nie dopływała do stóp i obumarły i trzeba było amputować, wesele odwołane, pan młody nie ma stóp.
wiecie że ten co zrobił zart miał takie poczucie winy że się powiesił?
i chłop nie ma kolegi, nie ma żony, nie ma stóp, nie ma pracy ale za to ma rente i wózek inwalidzki



ta historia krąży od lat po necie - raz są gumowce raz buty narciarskie i zawsze jest to opowieść kolegi. Historyjki nawet swego czsu podłapał Fakt i Super Expres tylko zmienili miejscowości :lol:

Nawet na sadolu była w 2014 r https://www.sadistic.pl/zart-na-kawalerskim-vt313736,30.htm

szwedozaur

2022-05-18, 10:22
Ja pie**ole. Oni myślą chyba, że to zabawa jak z bitą śmietaną. Mi tylko raz jak wstawiałem drzwi, wyj***ła z pistoletu i to ,,tylko" z pół puszki, to k***a tydzień nie mogłem się doczyścić nawet acetonem. Boże, jak ja bym chciał ich zobaczyć dzień po tej akcji. Wnukom kiedyś bym to opowiadał.

Juzwa

2022-05-18, 14:07
szwedozaur napisał/a:

Ja pie**ole. Oni myślą chyba, że to zabawa jak z bitą śmietaną. Mi tylko raz jak wstawiałem drzwi, wyj***ła z pistoletu i to ,,tylko" z pół puszki, to k***a tydzień nie mogłem się doczyścić nawet acetonem. Boże, jak ja bym chciał ich zobaczyć dzień po tej akcji. Wnukom kiedyś bym to opowiadał.



Aceton działa tylko jak pianka jest jeszcze nie utwardzona. Szkoda, że do dupy sobie nie napsikali.

Marcin360360

2022-05-18, 15:52
Ajot napisał/a:

Muszą być kompletnymi kretynami, żeby nie zdawać sobie sprawy jaka męczarnia ich czeka przez najbliższe tygodnie. Poklejone włosy tylko do wycięcia, również włosy na skórze, piana ze skóry zejdzie tylko z naskórkiem, z paznokci, jak odrosną paznokcie. Jeżeli dostanie się do oczu trzeba liczyć się z cięzkim uszkodzeniem wzroku lub co najmniej gałki ocznej. A oni się jeszcze cieszą.


To plebs a za leczenie plebsu my będziemy płacić. Niestety patologią powinna płacić wieksze podatki by było na jej leczeni. Zaraz ktos doda ze 500plus. 500 plus jest dla kazdego a plebs dostawał zapomogi od lat 90tych. Teraz plebs placze ze ma mnie niz kiedyś i ze 500plus nie powinno być dla ludzi pracujących.

Aga2010

2022-05-18, 16:42
Daniel01 napisał/a:

nastąpi era TUSKA i wszystko wam qrwy zabierze,,,,,,,,,,, karyny i sebixy do wora a wór do jeziora


Masz rację szczawik nie pamiętają co rudy potrafi ze swą elita Ale życzę wam żeby Tusk doszedł do władzy Życzę wam naprawdę

tranzystor

2022-05-18, 18:01
Aga2010 napisał/a:

Ale życzę wam żeby Tusk doszedł do władzy Życzę wam naprawdę



To jest najlepsze, czego możesz życzyć obecnej Polsce. Za Tuska może znowu będzie balansowanie na granicy inflacji i deflacji, patusom ograniczą zasiłki i przestaną wypie**alać kasę na sprzęt wojskowy dla ukrainy. To są marzenia obecnego podatnika, legalnie pracującego w Polsce.

Ryju1983

2022-05-18, 18:01
Ta strona zeszła już na psy. Ten gówniany filmik był tydzień temu na tiktoku a tu teraz mega podnieta.

twentyfree

2022-05-18, 18:13
Ryju1983 napisał/a:

Ta strona zeszła już na psy. Ten gówniany filmik był tydzień temu na tiktoku a tu teraz mega podnieta.



przynajmniej jeden prawdziwy sadol

Silverface

2022-05-18, 18:17
A ja jak używam pianki, to zakładam kombinezon gogle i rękawiczki. A ch*ja ja się znam, na grzyba mi bhp itp. :D
Mam nadzieję, że to będzie nowa moda "młodzieży" w szczególności tych osób, co oglądają takich pół, ćwierć.....hmm nie za dużo, mikro ćwierć mózgów. :)

imkamikadze

2022-05-18, 19:17
Ryju1983 napisał/a:

Ta strona zeszła już na psy. Ten gówniany filmik był tydzień temu na tiktoku a tu teraz mega podnieta.



ch*ju tiktoka ogladasz i jeszcze coś sapiesz

Ajot

2022-05-18, 20:20
Karmazon napisał/a:

Ale pie**olomento. Z włosów spokojnie zmyją acetonem z szamponem, ewentualnie czyściwo soudala czy tytana. Ze skóry schodzi samo po paru dniach bo skóra sama się odtłuszcza, jak zależy na czasie to to samo co do włosów. Ale fakt faktem trzeba być j***ną amebą żeby sobie takiego bigosu narobić. Ciekawe jakie miny miały kasjerki jak te madki kupowały aceton z tym gównem na ryju



Aceton i czyściki działają tylko na nieutwardzoną piankę, jak wyschnie to już tylko mechanicznie.

dobra_kawa

2022-05-18, 21:21
longlong7 napisał/a:

pianka montażowa jest w ch*j toksyczna, ale ja nie o tym.
Kolega z pracy opowiadał jak kiedyś był na kawalerskim, przyszły pan młody się wygłupiał w butach narciarskich ale potem odpadł bo się naj***ł, jego najlepszy kumpel chciał zrobić mu żart i wpsiknął pianke montażową do butów, rano wstaje na kacu i nie da się zdjąć butów (plastikowe) no to na pogotowie, okazało się że ucisk był tak duży że całą noc krew nie dopływała do stóp i obumarły i trzeba było amputować, wesele odwołane, pan młody nie ma stóp.
wiecie że ten co zrobił zart miał takie poczucie winy że się powiesił?
i chłop nie ma kolegi, nie ma żony, nie ma stóp, nie ma pracy ale za to ma rente i wózek inwalidzki



Z tymi akcjami pianka - buty/wiaderka to już nie raz przej***ne ludzie mieli następnego dnia.

Żona mnie czasem opie**ala że oglądam sadola i jestem wyprany z empatii ale jak myślicie kto k***a dzieciom tłumaczyć będzie "ale od pianki to ty się po wódzie trzymaj w p*zdu daleko"?



:-)

dadar123

2022-05-18, 22:25
Aga2010 napisał/a:

Masz rację szczawik nie pamiętają co rudy potrafi ze swą elita Ale życzę wam żeby Tusk doszedł do władzy Życzę wam naprawdę



Tak, tak, Kaczopedały szukają już 7 lat afer Tuska i nadal niczego nie znalazły

Tsubasa

2022-05-18, 22:52
~Angel napisał/a:

ta historia krąży od lat po necie - raz są gumowce raz buty narciarskie i zawsze jest to opowieść kolegi. Historyjki nawet swego czsu podłapał Fakt i Super Expres tylko zmienili miejscowości
Nawet na sadolu była w 2014 r



Dobrze że Sadol ma swojego Anioła Stróża