18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pewny siebie kurier

CrazyEdek • 2021-01-04, 12:05
Amba Fatima, było i ni ma.


Halman

2021-01-04, 12:06
Czarny własnie od nowego roku podjął pracę... :niggasmile:

Lobo24

2021-01-04, 12:17
A kurier wywiązuje się z noworocznego zobowiązania- zaczął biegać.

Artixxxx

2021-01-04, 12:25
Sprawcy . Tom Hanks i Mr. Wilson

dsads

2021-01-04, 14:40
k***a ja to bym wskoczyl na pake przez otwarte drzwi , wspial sie na dach poczekał jak dindu odpali jointa ,uchyli szybe a potem jebbbbb wpełzne niepostrzezenie ,rozjebie mu ryj i wychamuje przed przejsciem

bialamewa

2021-01-04, 14:55
dsads napisał/a:

k***a ja to bym wskoczyl na pake przez otwarte drzwi , wspial sie na dach poczekał jak dindu odpali jointa ,uchyli szybe a potem jebbbbb wpełzne niepostrzezenie ,rozjebie mu ryj i wychamuje przed przejsciem



też bym tak zrobił

Jabulko69

2021-01-04, 14:58
dsads napisał/a:

k***a ja to bym wskoczyl na pake przez otwarte drzwi , wspial sie na dach poczekał jak dindu odpali jointa ,uchyli szybe a potem jebbbbb wpełzne niepostrzezenie ,rozjebie mu ryj i wychamuje przed przejsciem



A potem bys sie obudzil od krzykow swojego chlopaka "Andrzej, wstawaj. Zesrales sie!"

PękniętySłoik

2021-01-04, 16:46
dsads napisał/a:

k***a ja to bym wskoczyl na pake przez otwarte drzwi , wspial sie na dach poczekał jak dindu odpali jointa ,uchyli szybe a potem jebbbbb wpełzne niepostrzezenie ,rozjebie mu ryj i wychamuje przed przejsciem



A ja bym z bananem na ryju zadzwonił do janusza-pracodawcy poinformować go, że jest w ch*j kapusty w plecy. I będzie musiał polaczków jeszcze mocniej przyciskać coby straty odrobili.

Rebeliant

2021-01-04, 17:53
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Złodziejom powinno palce się ucinać.



Szkoda niewolnika. Powinno się ich zamieniać w niewolników i uwalniać dopiero jak odpracują 100% odszkodowań, kosztu pobytu w obozie, kosztów sądowych i kosztów ujęcia, czyli im wolniej będą pracować tym dłużej posiedzą, a jak ukradną wystarczająco dużo, to nigdy już nie wyjdą, a aby mieć sok do wody i masło do chleba będą pracować tak czy siak.

Jest wiele prac jakie złodziejskie ścierwo mogłoby wykonywać w obozie pracy.

- tablice rejestracyjne
- znaki drogowe
- sygnalizatory drogowe
- rąbać drewno
- kruszyć kamień
- ładować piasek do worków

Ucinanie palców to czas, gdy ludzkość była niczym innym jak ścierwem bez moralności, bez racjonalności, bez troski o ofiary przestępstw.

Ryszardowo

2021-01-04, 21:02
Fedexowi zaj***li dostawczaka za to, że przejechali chłopa odpalającego fajerwerki w Kościanie w sylwestra :lol:

mazga50

2021-01-04, 21:40
Czarne ścierwo znów w akcji.

rzemator

2021-01-05, 00:37
poszedł robić misję w GTA