18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pewnie był mu winien jakieś pieniądze

TT4 • 2017-01-07, 20:50
a może podrywał mu laskę?


psz21vppl

2017-01-08, 10:32
Mówcie co chcecie, ale napie**ala zdrowo......

HalfGod

2017-01-08, 12:52
Mama rzadko wypuszczała go z domu.

kaiel

2017-01-08, 19:18
ja dywan trzepie z bańki

szuleq

2017-01-08, 21:14
mial wytrzepac dywan a muu napie**olil.

Takafura

2017-01-09, 00:36
MaszAyahuaskę napisał/a:

Śmiejcie się k***a. Przynajmniej coś robi, żeby wiedzieć jak zachować się w sytuacji zagrożenia/obrony, nie twierdzę również, że może być to do celów haniebnych. Fakt, wygląda to powiedzmy dość śmiesznie, ale uczy pewnych odruchów, oraz rozwija motorykę ciała. Co obecnie dzieje się u Nas? Popytajcie ludzi z kręgów szkolnych, ile k***a procent faktycznie podstawówki/gimnazjum obecnie ma pie**olone zwolnienia z WF? Po szkole na kompa, ewentualnie na browar ze znajomymi i znowu na kompa, o telefonach nawet k***a nie wspomnę.Nie twierdzę że wszyscy, ale większość i jest to proces postępowy.Rośnie pokolenie przyszłych niewolników internetu/gier i trzeba coś z tym zrobić, jak najprędzej! :evil:


Ja miałem to szczęście, że syn ma za sobą 4 lata zapasów u pierwszego trenera Moniki Michalik. Jako młodzik zdobył mistrza województwa. Do dzisiaj zostało mu sporo siły, fajna sylwetka i co najważniejsze upór, opanowanie, punktualność i pewność siebie. I przyznaję że to większa zasługa trenera Kurysia.

allmaciejd

2017-01-14, 23:40
MaszAyahuaskę napisał/a:

Śmiejcie się k***a. Przynajmniej coś robi, żeby wiedzieć jak zachować się w sytuacji zagrożenia/obrony, nie twierdzę również, że może być to do celów haniebnych. Fakt, wygląda to powiedzmy dość śmiesznie, ale uczy pewnych odruchów, oraz rozwija motorykę ciała. Co obecnie dzieje się u Nas? Popytajcie ludzi z kręgów szkolnych, ile k***a procent faktycznie podstawówki/gimnazjum obecnie ma pie**olone zwolnienia z WF? Po szkole na kompa, ewentualnie na browar ze znajomymi i znowu na kompa, o telefonach nawet k***a nie wspomnę.Nie twierdzę że wszyscy, ale większość i jest to proces postępowy.Rośnie pokolenie przyszłych niewolników internetu/gier i trzeba coś z tym zrobić, jak najprędzej! :evil:


Umyj zęby synek i spać.