18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pewnego dnia przestali biedakowi dawać jałmużnę

TT4 • 2018-10-22, 17:05
Kapitan biznes usadowił sie przed dobrze prosperującym salonem sprzedaży samochodów. "OMG, poor guy, let's give him some money..." powiedziało wielu...



Zarabiał bo był bardzo przekonywujący... aż w końcu...

spoiler


No i musiał zmienić miejsce "pracy"... Sk***iel.

*Wymagany ENG

wu...........py

2018-10-23, 00:27
sanctusdiavolos napisał/a:



Przej***ne. Pozostaje ci usunąć konto, albo coś... Nie bądź częścią tego zbrodniczego, niesprawiedliwego systemu.

[Darmowa infolinia]

sprawdzmy czy regula sie potwierdzi, debil jestes.

urteusz

2018-10-23, 00:56
~Velture: Wystarczy, ze wynajmuje mieszkanie, i nie ma zadnych rachunkow na siebie i mu ch*ja zrobia :)

Wiewór

2018-10-23, 08:46
wujekslepy napisał/a:

a to ciekawe, ten sobie nazywa innych debilami i nic, ja napisze ze ktos inny to debil to dostaje warna. rowni i rowniejsi


A za co niby k***a dostałem 4 punkty karne?

~Angel

2018-10-23, 08:48
:roll:

za żebranie o naklejki z biedronki

martinkane

2018-10-23, 08:56
wujekslepy napisał/a:

a to ciekawe, ten sobie nazywa innych debilami i nic, ja napisze ze ktos inny to debil to dostaje warna. rowni i rowniejsi


Nie przejmuj się tą czosnkową szumowiną on ma względy u admina bo dodaje sporo swoich filmików jak przyjmuje klocki na ryja.

SpeedyG

2018-10-23, 10:04
Na Discovery był kiedyś program o takim biedaku tylko w Kalifornii. Koleś żebrał codziennie na ulicy, tylko niedaleko osiedla bogaczy, gwiazd na takiej drodze na której często przejeżdżali bogacze. Nie golił się specjalnie i ubierał łachmany.
Nie podzielił się wiedzą ile zarabiał, opowiadał tylko o największych datkach od znanych aktorów - kilka- kilkanaście tysięcy dolców.
Potem pokazał swój dom. Nie za duży jak na Stany -ale ponad 200 metrów kwadratowych, auto porsche - nie te ekskluzywne ale zawsze porsche i miał niepracującą żonę i dzieci. To co robił uważał za pracę i żebrał 7 dni w tygodniu po jakieś 15 h.
Najlepsze było to, że jeszcze narzekał jaka to ciężka praca, codziennie na chłodzie, itp. :D

BanujNasNieMichalka

2018-10-23, 10:55
Ubierzcie się skromnie i usiądźcie gdzieś na 10h jeżeli wasz zarobek nie wyniesie 300-450 zł to nawet żebrać nie potraficie