18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Perspektywa humoru

BALOTELLIxMARIO • 2015-12-14, 13:43
To z czego się śmiejemy zależy od tego, z jakiej perspektywy na to patrzymy.

Na przykład Kim Dzong Un jest cholernie zabawny pod warunkiem, że patrzysz na niego spoza granic Korei Północnej.
:amused:

HO...........OR

2015-12-14, 13:48
Po co tak daleko szukać w sobotę widziałem marsz pajaców a w TV mówili, że to obrońcy demokracji.

mi...........80

2015-12-14, 13:54
Na przykład Kukiz, Macierewicz, Kaczyński są cholernie zabawni.

Pod warunkiem że nie patrzysz na nich przez pryzmat sadistic.pl, bo tutaj to osoby poważne, powszechnie szanowane i cenione.

nowynick

2015-12-14, 14:06
Up

zgadza się, a zamiast korzystać z ostatniej okazji kiedy jeszcze można się z nich smiać co poniektórzy peony na ich cześć wypisują...

Jurny_Ziemniak

2015-12-14, 15:55
Całe szczęście Swetru uratuje Polskę.
Zastał ją ledwo zabudowaną zostawi w pełni sprzedaną.

Chwalmy wspaniałego Swetru. Tylko w nim nadzieja na lepsze jutro.


:amused:

bleblebator1

2015-12-14, 16:30
Pax Pax Pax
Wszyscy politycy to złodzieje
Żydzi to złodzieje
Duchowni niezależnie od wyznania to złodzieje

Herhard

2015-12-14, 19:11
bleblebator1 napisał/a:

Pax Pax Pax
Wszyscy politycy to złodzieje
Żydzi to złodzieje
Duchowni niezależnie od wyznania to złodzieje



I pedofile :lol:

bleblebator1

2015-12-14, 21:53
Herhard napisał/a:



I pedofile :lol:


To aż tylu pedofili jest na tym świecie?

botcislaw

2015-12-14, 23:06
bleblebator1 napisał/a:

Pax Pax Pax
Wszyscy politycy to złodzieje
Żydzi to złodzieje
Duchowni niezależnie od wyznania to złodzieje


I pijacy bo każdy pijak to złodziej.

Forczman

2015-12-14, 23:09
mitrus80, Co ty pie**olisz, przecież chyba każdy wie że Macierewicz to skończony debil.

UBcjaPOLSKA

2015-12-15, 01:38
E tam, Macierewicz to polityk z klasą, tą najwyższą, kłamie gdy wie, że może i mu kłamstwa nie udowodnią, a robi to tak, że mu nawet brew nie drgnie. Pies żydowski na kagańcu USA.

mi...........80

2015-12-15, 07:53
Forczman napisał/a:

mitrus80, Co ty pie**olisz, przecież chyba każdy wie że Macierewicz to skończony debil.



No właśnie tutaj nie jest to takie oczywiste.

pawbod

2015-12-15, 13:47
HODOR napisał/a:

Po co tak daleko szukać w sobotę widziałem marsz pajaców a w TV mówili, że to obrońcy demokracji.


Ty zapewne byłeś na marszu w niedzielę w obronie twojego ukochanego kaczyńskiego

HO...........OR

2015-12-15, 16:22
@up Akurat nie muszę sympatyzować z Pis-em żeby widzieć obłudę i cynizm protestujących w sobotę o tym, że będzie problem z trybunałem konstytucyjnym wiedziałem już przed prezydenturą Andrzeja Dudy ponieważ to właśnie wtedy PO zaczęła się zabezpieczać na wypadek przegranych wyborów (ustawa o trybunale oraz ustawa o tym, że taśmy od kelnerow nie mogą być dowodem ponieważ rozmowy zostały nagrane nielegalnie http://www.kufel.pl/675/nagrani-w-sowa-i-przyjaciele-moga-czuc-sie-bezkarni-tasmy-prawdy-od-dzis-nie-beda-dowodem-sadowym/ ) trybunał konstytucyjny obsadzony ludźmi PO miał być dla nic swoistym zabezpieczeniem tajną bronią z pomocą której można zniszczyć każdą niewygodną dla elit PO oraz ich popleczników ustawę. ja osobiście politykę widzę jako partie szachów i uważam, że Kaczyński popełni wielki błąd zaczynając od swoje porządki od trybunału powinien zacząć od mediów obsadzić je swoimi ludźmi po jakimś czasie zaproponować obniżenie wieku emerytalnego dla kobiet 62 dla mężczyzn 65 co oczywiście byłoby niekonstytucyjne ponieważ łamie zasadę równości obywateli względem prawa przez uprzywilejowanie kobiet wtedy, dodatkowo powinni tak skonstruować ustawę o podatku bankowym aby okazała się niekonstytucyjna i wtedy po tym jak trybunał uwaliłby te dwie ustawy powinna zacząć się nagonka w mediach na zły trybunał który sprzyja banką oraz jest przeciw obywatelom. Po czymś takim opozycja pozostałaby skłócona ponieważ lewica i PSL opowiadają się teraz za skróceniem wieku emerytalnego a PO i sfetru są za tym abyśmy tyrali do 67 roku życia (uprzedzając wszystkich jestem za wolnością więc jestem za tym aby to obywatel decydował kiedy przejdzie na emeryturę i jak będzie na nią odkładał). Tym sposobem PiS jawiłby się wyborcą jako partia która chce dobrze dla Polaków ale jest blokowana przez zły trybunał konstytucyjny wybrany przez PO co byłoby powtarzane w państwowych mediach do usrania dobry PIS-który chce ludziom dać - zły trybunał, który nie pozwala na to - okropne PO i straszny Sfetru którzy bronią trybunału. Czemu media milczały gdy PO z PSL-em i Komorowskim delegalizowało dowody w postaci taśm z afery podsłuchowej, czemu było cichutko gdy PO z PSL-em i Komorowskim oraz z trybunałem Konstytucyjnym zmajstrowali na szybko nową ustawę o TK która była NIEKONSTYTUCYJNA czemu TK wydał wyrok dotyczący kwoty wolnej od podatku dopiero wtedy kiedy przestało rządzić PO i PSL przecież kwota wolna niebyła podnoszona od dobrych kilku lat i skazywała ludzi żyjących poniżej progu ubóstwa na płacenie podatków państwu, czemu TK zgodził się na kradzież pieniędzy podatników z OFE pomimo tego, że jak sam przyznał było to niezgodne z konstytucją ale wytłumaczył to stanem wyższej potrzeby i zgodził się na złamanie przez PO PSL konstytucji.

killua

2015-12-15, 18:28
mitrus80 napisał/a:

Na przykład Kukiz, Macierewicz, Kaczyński są cholernie zabawni.

Pod warunkiem że nie patrzysz na nich przez pryzmat sadistic.pl, bo tutaj to osoby poważne, powszechnie szanowane i cenione.



wydaje mi się iż nie dostrzegasz różnicy pomiędzy zabawny a śmieszny...