18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Perpetuum mobile

~Velture • 2018-03-01, 14:59
Taki stół to ja rozumiem :amused:


krzyks

2018-03-01, 15:36
Grill u Velture. Tak będzie... :amused:

r061071

2018-03-01, 16:51
drei kleine Jagermeister

BundyR

2018-03-01, 17:25
kolejny sadystyczny film, masakra...

InnyName

2018-03-01, 18:18
Wysłany: 51 minut temu
Wysłany: Dzisiaj 16:57
Wysłany: Dzisiaj 14:59
Wysłany: Dzisiaj 11:33
Wysłany: Dzisiaj 6:47
Wysłany: Wczoraj 22:43
...
daj mu żyć, przynajmniej gdzieś jest "kimś"

Salieri16000

2018-03-01, 18:32
Velture

Po tytule powyższego filmiku wnioskuję, że używasz mądrze brzmiących słów, jednak nie masz pojęcia co one oznaczają...

Perpetuum mobile (z łac. „wiecznie poruszające się”) odnosi się do hipotetycznej maszyny, której zasada działania, wbrew zasadom fizyki, umożliwiałaby jej pracę w nieskończoność. Skonstruowanie tego typu urządzenia jest niemożliwe...

StaryIdiota

2018-03-01, 19:04
Bartoszu, nie, ale Angel miałby dla Ciebie film, na pewno by Ci się spodobał, trafiłby w twój gust. To pewna historia o koniu i jego dwóch właścicielach. Angel, bądź tak miły, daj koledze nacieszyć oczęta.

eMJay8086

2018-03-01, 20:12
Jest model z większym litrażem...?

BundyR

2018-03-01, 20:13
Velture

mój żart, który zacytowałeś (chore, że mnie śledzisz), świadczy jedynie o tym, że ja przynajmniej próbuję dorównać tym chorym rzeczom, które tutaj są zamieszczane.
Ty swoimi filmikami możesz bawić dzieci do 5 klasy podstawówki, ciekawe ile masz lat, ale sądząc po desperacji w dążeniu do bycia zajebistym na tej stronie, wrzucając byle co, mogę stwierdzić, że jesteś albo debilem w wieku rozrodczym, albo ćwierćinteligentem z gimnazjum z aspiracjami bycia kimś w sieci. Wyjdź do ludzi, zar*chaj chociaż wiewiórkę, poznaj świat, ten zza okna, nie ten z monitora, zobaczysz jak Ci rura zmieknie. chyba, że Twój ojciec zbyt jurny i zazdrosny i cię nie puści, bo polubisz inne ku*asy

~Velture

2018-03-01, 23:16
BundyR napisał/a:

Velture

mój żart, który zacytowałeś (chore, że mnie śledzisz), świadczy jedynie o tym, że ja przynajmniej próbuję dorównać tym chorym rzeczom, które tutaj są zamieszczane.
Ty swoimi filmikami możesz bawić dzieci do 5 klasy podstawówki, ciekawe ile masz lat, ale sądząc po desperacji w dążeniu do bycia zajebistym na tej stronie, wrzucając byle co, mogę stwierdzić, że jesteś albo debilem w wieku rozrodczym, albo ćwierćinteligentem z gimnazjum z aspiracjami bycia kimś w sieci. Wyjdź do ludzi, zar*chaj chociaż wiewiórkę, poznaj świat, ten zza okna, nie ten z monitora, zobaczysz jak Ci rura zmieknie. chyba, że Twój ojciec zbyt jurny i zazdrosny i cię nie puści, bo polubisz inne ku*asy


Oburzyłeś się jakby ci ktos matkę gorszył i zdziwiony w ch*j, że na twoje docinki ktoś na tej bardzo kulturalnej stronie ci coś powie
:wyj***ne:

rokmix

2018-03-02, 13:35
ch*jowe litr się nie zmieści