18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Perfidna kradzież w polskim sklepie.

T3RMINATOR • 2019-02-24, 18:09
Pamiętaj jak mama uczyła. :mrgreen:



Widać że młody uczy się fachu od najmłodszych lat.
Co ciekawe nie wyglądają na podejrzanych etnicznie.

Halman

2019-02-24, 18:13

Dziś po kilku latach z ukraincami na karku zaj***ł bym twórcę tego "mądrego"mema...

RoboCat

2019-02-24, 18:19
A pozniej ze uprzedzenia... no skads sie to jednak wzielo.

skywalker75

2019-02-24, 18:23
Nie wszyscy Cyganie są czarniawi ... prowadziłem sklep przez całe lata , numer z 200 zł gdy, kupuje drobiazg za 2 zł jest dobrze znany , najlepiej nie wdawać się w dywagacje , mówisz, że nie masz jak wydać i nie spuszczasz z oka , bo jak widać zawsze mają jakiś alternatywny plan .

Budrys2000

2019-02-24, 18:27
sk***ysyny

tyle mam do powiedzenia

KANIBAL22

2019-02-24, 18:52
autor slepy jestes widac ze sniade ryje i poprawna polszczyna nie wladaja

shoe5maker

2019-02-24, 18:53
Gówniak powinien dostać wpie**ol, a stara..... a stara także wpie**ol tylko większy, no i gówniak także większy.

freaky

2019-02-24, 19:06
Właśnie przez takie tematy jestem stałym bywalcem na stronie zglosnienawisc.org
Zlitujcie się i tak mam już przej***ne.
:amused:
A tak swoją drogą to i tak mam więcej szacunku do tego cygańskiego gówna, niż zakłamanego żydowskiego kurestwa. Cygan jest przewidywalny i wiesz, że cię okradnie, w przeciwnym razie zaświerzbi go ręka. Żydowi z kolei dasz palec, to upie**oli ci rękę, okradnie, wydyma córkę, a na końcu zarzuci antysemityzm.

bleblebator1

2019-02-24, 19:52
omgłomatkobosko napisał/a:

Sklep przyjazny cyganom



Nie ma takiego sklepu z odpowiednimi zabezpieczeniami


aaaaaaaaaaaaaa

2019-02-24, 20:10
Ale o co chodzi?? Na słoiku jest napis "zrzutka na cyganów", to się młody poczęstował ;)

LaChupacabra

2019-02-24, 20:27
I co, złapała to i odzyskała fanta?

~Velture

2019-02-24, 20:36
Pan w 4 klasie podstawówki mnie uczył, że nie każdy złodziej to cygan ale każdy cygan to złodziej... czy jakoś coś o kwadratach. Nie pamiętam...

Żarty na bok.
Statystycznie w Polsce 1% (słownie: JEDEN procent - jeden cygan na 100) cyganów pracuje. Reszta albo kradnie albo z socjalu żyje albo to i to albo wyłudza, i socjal albo k***a coś i socjal. Takie są j***ne fakty i nazywajcie mnie ile chcecie rasistą albo ksenofobem ale jebie mnie to bo fakty są po mojej stronie.

Jeśli ten ch*j z izraela ma prawo bezkarnie mówić o tym, że polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki to ja mam prawo mówić (poparte j***nymi faktami), że cyganie wyssali złodziejstwo, wyłudzanie i żerowanie na naszym państwie z cycków swoich 14 letnich matek.

Mam wyj***ne na poprawność polityczną w tej chwili i pie**oli mnie to.
Jak widzę gdziekolwiek grupkę cyganów to odruchowo się łapię po kieszeniach czy mi niczego nie zaj***li. I nie, nie wyssałem tego z mlekiem matki jak ten p*zduś żydowski twierdzi, że zrobiłem.

Jest to poparte moją życiową mądrością (tak, życiową mądrością - rabini bardzo lubią taką terminologię).

Nie urodziłem się antysemitą, antyk***a ch*j wie kim, rasistą, ksenofobem, pedofilem czy innym homofobem.
Wszystko czego doświadczyłem w życiu od różnych grup społecznych, etnicznych oraz religijnych nauczyło mnie schematów działania tychże osób.

Nie każdy żyd to j***ny parch, nie każdy murzyn to bambus, nie każdy muzułmanin to ciapaty ani nie każdy gej to pedał.
Ja widzę różnicę między przykładowo gejem a pedałem, murzynem a murzynem itp.

Nie oceniam nigdy nikogo z góry jak go poznam. To, że jest takim czy innym to mogę mieć co najwyżej mała lampkę w głowie zapaloną ale póki mi ta osoba nic złego nie zrobi ani nie powie to na ch*j ja mam być niemiły?
Mam znajomych żydów, murzynów, gejów i nawet paru muzułmanów.

Nie oceniam ludzi po kolorze skóry, wyznaniu ani narodowości. Jeśli ktoś jest ch*jem to traktuję go jak ch*ja i mam wyj***ne na jego pie**oloną etniczność.

Logiczne jest, że jeśli spotykam się z jakąś sytuacją (czy tam widzę na filmiku albo czytam o niej) to jestem wyczulony. To się nazywa j***ny zdrowy rozsądek.

Jeśli jakaś zjebina lewacka chce mi coś wmówić to proszę bardzo.

tarcer123

2019-02-24, 21:57
Postawie stosunkowo lekki, nieprzymocowany słój z banknotami na ladzie a potem zdziwię się że ktoś go podpie**oli...


:amused:

ellsworth

2019-02-24, 22:40
Velture napisał/a:


Statystycznie w Polsce 1% (słownie: JEDEN procent - jeden cygan na 100) cyganów pracuje. Reszta albo kradnie albo z socjalu żyje albo to i to albo wyłudza, i socjal albo k***a coś i socjal. Takie są j***ne fakty i nazywajcie mnie ile chcecie rasistą albo ksenofobem ale jebie mnie to bo fakty są po mojej stronie.


Być może jest tak jak piszesz. Załóżmy, ze tak faktycznie jest, bo to tak naprawdę... bez znaczenia. Weź przykład rodziny nie-cyganów. Ot, przykładowych Polaków, z dziada pradziada, z rodowodem od czasów Mieszka I. I tych 100% Polaków wychowaj w taki sposób w jaki dorastają małe cyganiątka. Myślisz, że uzyskasz inny rezultat wychowania? Będzie dokładnie tak samo i pełno takich jest żuli, meneli, zwyczajnych k*** i złodziei.

Tak więc, jak widzisz przyczyną problemu jest coś zupełnie innego niż myślisz. Nie ich pochodzenie, tylko sposób wychowania i takie stygmatyzowanie społeczności o jakim piszesz problem tylko pogłębia a nie rozwiązuje, ponieważ alienuje tych ludzi, spycha na margines i pogłębia problem zamiast go rozwiązać. Tak, to jest trudne. Tak, to jest długie. To jest program, który trzeba realizować przez kilka pokoleń żeby osiągnąć sukces, ale jest to jak najbardziej możliwe!

Absolutnym hitem takiego podejścia do sprawy zaprezentował burmistrz Limanowej. Z funduszu przyznanego mu na integrację do społeczeństwa lokalnej populacji romskiej kupił im mieszkania w sąsiedniej gminie i tam wysiedlił. Nie tędy droga!