18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perfekcyjny uśmiech

Essent • 2018-08-09, 18:28
Straciłem możliwość uśmiechania się do ludzi.Efekt wyszukiwania musiałem Wam udostępnić :szczerbaty:



P.S. Zna któryś z sadoli inne rozwiązanie na brak jedynki oprócz tego filmiku ? :kawa:
P.S.2 Narrator ma zajebiste poczucie humoru :idzwch*j:

Kriski

2018-08-09, 18:37
Essent napisał/a:

P.S. Zna któryś z sadoli inne rozwiązanie na brak jedynki oprócz tego filmiku ? :kawa:



Wybij drugą i zastąp gumą do żucia, będziesz śmiesznie wyglądał ale z ryja nie będzie Ci j***ło.



Patent z Denisa rozrabiaki.

Noside

2018-08-09, 21:08
Zaakceptuj swoje nowe oblicze i bądź z niego dumny. Popatrz na to z dobrej strony - przerwa na papierosa.

intermag

2018-08-10, 12:39
6500 zł i masz nowy ząbek na wieki

weryfikator4

2018-08-10, 14:37
Nie łam się - możesz pluć dalej niż inni. Laski to lubią!

Ca...........on

2018-08-10, 19:08
Po cholerę płacić, jak jedynki i dwójki wstawia się na NFZ?

endrju132

2018-08-10, 21:22
@caramon teraz to rozj***łeś . Nfz to może Ci wstawić co najwyżej protezę (i to chyba tylko wtedy jeśli nie masz wszystkich zębów ) a darmowe to masz leczenie kanałowe od 1 do 3 . Podejrzewam, że autor posta nie jest mocno wiekowy, więc proteza to ostateczność . Są dwie opcje : - most - implant . Ja za implant 6tki płaciłem prawie 4 tys (tzn. tyle zapłaciłem za wszystkie wizyty , śruby mocujące, konsultację oraz koronę zęba ) implant strautmana . Most może jest i tańszy ale do założenia mostu jest potrzebne oszlifowanie (zniszczenie ,dwóch sąsiadujacych zębów ) . Minsuem tego rozwiązania jest to ,że most jest niezbyt trwały i bardzo łatwo próchnica przedostaje się pod korony i niszczy zdrowe zęby nawet o tym nie wiedząc . Ps. Dbajcie o swoje zęby ! Ja nie chodziłem do dentysty a moje dbanie o zęby polegało na szczotkowaniu rano i wieczorem i teraz wyszło tak ,ze przed 40 tką nie mam dwóch swoich zębów .

Wiewór

2018-08-10, 21:47
Hahaha o LOL uśmiech Polaka. Zrobiliby majątek na tych zębach w Polsce.

~Beny

2018-08-10, 21:47
endrju132 napisał/a:

@caramon teraz to rozj***łeś . Nfz to może Ci wstawić co najwyżej protezę (i to chyba tylko wtedy jeśli nie masz wszystkich zębów ) a darmowe to masz leczenie kanałowe od 1 do 3 . Podejrzewam, że autor posta nie jest mocno wiekowy, więc proteza to ostateczność . Są dwie opcje : - most - implant . Ja za implant 6tki płaciłem prawie 4 tys (tzn. tyle zapłaciłem za wszystkie wizyty , śruby mocujące, konsultację oraz koronę zęba ) implant strautmana . Most może jest i tańszy ale do założenia mostu jest potrzebne oszlifowanie (zniszczenie ,dwóch sąsiadujacych zębów ) . Minsuem tego rozwiązania jest to ,że most jest niezbyt trwały i bardzo łatwo próchnica przedostaje się pod korony i niszczy zdrowe zęby nawet o tym nie wiedząc . Ps. Dbajcie o swoje zęby ! Ja nie chodziłem do dentysty a moje dbanie o zęby polegało na szczotkowaniu rano i wieczorem i teraz wyszło tak ,ze przed 40 tką nie mam dwóch swoich zębów .



Jest jeszcze inna opcja. To się chyba nazywa proteza szkieletowa i można czymś takim uzupełnić pojedyncze braki w uzębieniu. Przy robieniu mostu płaci się za punkt 1600 zł (to cena, z którą miałam styczność, ale na szczęście się obeszło) a przy moście w ww wypadku takie punkty są trzy (jak napisałeś- dwa zęby oszlifowane i ten brakujący). Patrząc na cenę jaką podałeś za implant i to co napisałam ja, to koszt takiej protezy nie jest duży, bo to jest coś około 1000 zł.

Dbanie o zęby to jedno, ale znalezienie dobrego dentysty, to też nie lada wyczyn ;)

Miskowiec

2018-08-11, 06:24
Ludzie tylko implanty co ci po szkielwtowej jak za max 10 lat kolejne dwa zeby do kosza