18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pełne salto

jarao • 2021-07-03, 22:46
Bardzo dobrze wykonane salto. Jeszcze lepiej się spisał asystent.


S_Z_A_L_O_N_Y

2021-07-04, 06:37
Stwierdzenie: "ciapaty tato mam cię w dupie". Nabiera nowego znaczenia.

skywalker75

2021-07-04, 08:07
Lussy napisał/a:

Halo, wstawaj, zesrales się przez sen.
Idąc twoim tokiem myślenia, nikt kto skacze na łeb nie złamie sobie kręgosłupa bo w wodzie się nie da



no raczej dno jeziora nie cofa się i nie amortyzuje uderzenia , chyba że jest metr mułu co może urtawać zdrowie

NiemiecWaszPan napisał/a:

Dla imbecyli nade mną, którzy są przekonani, że facetowi się nic nie stało:
Gość wygląda, jak by mu dzieciak wbił dupą łeb do środka. Kręgi szyjne skompresowane do formatu RAR.



pier dolisz . obejrzyj sobie ciosy bokserskie w slow motion, każdy wygląda jakby miał spowodować cięzki nokaut. Też uważam, że facetowi nic się powaznego nie stalo

aquamen

2021-07-04, 08:28
Rozchodzi to i będzie ok. :)

brylant1412

2021-07-04, 08:54
dobrze że głowa zamortyzowała upadek

ArkSa

2021-07-04, 10:22
skywalker75 napisał/a:

no raczej dno jeziora nie cofa się i nie amortyzuje uderzenia , chyba że jest metr mułu co może urtawać zdrowie
pier dolisz . obejrzyj sobie ciosy bokserskie w slow motion, każdy wygląda jakby miał spowodować cięzki nokaut. Też uważam, że facetowi nic się powaznego nie stalo



Co ma cios bokserski do tego uderzenia. Przecież to jest w zupełnie innym kierunku rozłożona siła. Nie wiem czy zauwazyłeś, ale w ciosy nie idą od góry głowy...
Nawet szkoda tracić czas na dyskusje skoro nie widzisz różnicy. Ciekawe gdzie w tym przypadku rozeszły się wszystkie siły. Bo wydaje się, że na konkretne kręgi, które nie są trwałe.

TrzyDwaJeden

2021-07-06, 00:37
Aleo napisał/a:

Co wy k***a pie**olicie, jakie warzywo, chyba każdy z was j***nych ciot nigdy nad wodą nie był ja pie**ole co za pokolenia rosną
Hahahaha ale dodatkowo stary piękny jak typowy ziemniak cebulak



Ty swój pierwszy wypad nad wodę zapewne masz przed sobą

Aleo

2021-08-05, 10:29
TrzyDwaJeden napisał/a:

Ty swój pierwszy wypad nad wodę zapewne masz przed sobą



j***ny dzbanie grubasie pie**olony spędzający wakacje na działce