18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pełna kultura policjanta

phrontch • 2019-02-21, 07:25
Policjant z Manaus pokazuje środkowy palec ekologom, od 0:40




Halman

2019-02-21, 07:29
Ekolog - człowiek który ubzdurał sobie że jego protesty chronią przyrodę

nowynick

2019-02-21, 07:53
Nie jestem ekspertem i nie wiem czy większy wpływ na ludzkość ma EC Bełchatów czy las Amazonii, ale wydaje mi się, że jeśli walka ekologów ma jakiś sens to przede wszystkim w rujnowanych lasach deszczowych. Jeden Bill Gates czy jakiś Rusek oligarcha mógłby w ramach tej swojej całej filantropii wykupić te ziemie za bezcen i zapewnić planecie jakiś w miarę stały poziom tlenu...

McQurwa

2019-02-21, 09:03




nowynick napisał/a:

Bill Gates czy jakiś Rusek oligarcha



Wyobraź sobie,że taki filantrop następnego dnia przystępuje do całkowitej wycinki


~Velture

2019-02-21, 10:21
nowynick napisał/a:

Nie jestem ekspertem i nie wiem czy większy wpływ na ludzkość ma EC Bełchatów czy las Amazonii, ale wydaje mi się, że jeśli walka ekologów ma jakiś sens to przede wszystkim w rujnowanych lasach deszczowych. Jeden Bill Gates czy jakiś Rusek oligarcha mógłby w ramach tej swojej całej filantropii wykupić te ziemie za bezcen i zapewnić planecie jakiś w miarę stały poziom tlenu...



A mi się wydaje, że świat niech sie odpie**oli od cudzego lasu. Jak tak kochają drzewa to niech w swoich krajach sobie zasadzą a nie u siebie wyjebka na wszystko ale hur dur las amazonski hur dur.

Hrabia Drapula

2019-02-21, 10:26
to papierowe za 2 dni się rozpadnie, co miał do samochodu ładować z zarazkami

Arathnmor

2019-02-21, 22:45
nowynick napisał/a:

Nie jestem ekspertem i nie wiem czy większy wpływ na ludzkość ma EC Bełchatów czy las Amazonii, ale wydaje mi się, że jeśli walka ekologów ma jakiś sens to przede wszystkim w rujnowanych lasach deszczowych. Jeden Bill Gates czy jakiś Rusek oligarcha mógłby w ramach tej swojej całej filantropii wykupić te ziemie za bezcen i zapewnić planecie jakiś w miarę stały poziom tlenu...



Tak dla przypomnienia - fitoplankton w oceanach i morzach ma większy wpływ na przerabianie CO2.

Krak

2019-02-22, 07:29
phrontch napisał/a:

Policjant z Manaus pokazuje środkowy palec ekologom, od 0:40



Nie ekologom tylko innym oglądającym jakim jest syfiarzem i prostakiem.

Mors_Nigra

2019-02-22, 08:48
@HAL9000/2 ale zdajesz sobie sprawę, że jak ktoś nazywa sam siebie w jakiś sposób, to nie znaczy się, że jest tą osobą? Jak będę nazywał się milicjantem to już wolno mi Cię spałować z trwałym uszkodzeniem ciała czy jeszcze nie? Ekolog to ekolog, a jakiś eko świr który tylko tak na siebie mówi, to właśnie jakiś świr, ew pionek jakiegoś lobby.

Halman

2019-02-22, 09:14
Mors_Nigra napisał/a:

@HAL9000/2 ale zdajesz sobie sprawę, że jak ktoś nazywa sam siebie w jakiś sposób, to nie znaczy się, że jest tą osobą?


zdaję sobie i taki był zamysł mojego wpisu... po za tym "ekolodzy" chyba nie są świadomi że ekologia to nie nauka o ochronie przyrody tylko o funkcjonowaniu zależności w przyrodzie... ;-)