18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pełen gaz...

krzyks • 2017-03-30, 10:57
...i jadziem przez las :ciasteczkowy:


~Nei

2017-03-30, 11:27
krzyks napisał/a:


Pełen gaz...
...i jadziem przez las


...pie**olnął go głaz...
Joł :krawaciarz:

Zadi_

2017-03-30, 12:50
..tylko raz. taki z niego as :amused:

Loaloa

2017-03-30, 13:15
Yeah! Niech zdychają cymbały.

W............R.

2017-03-30, 13:53
W zeszłym roku idę sobie przez las ścieżką, gdzie jeden taki debil regularnie jeździ quadem, i zza zakrętu wyłania mi się nagle widok rozbitego na drzewie grata i siedzącego na środku ścieżki quadowca, który nie może dojść do siebie. Między drzewami rozpięty był cienki acz dość mocny sznurek. Oczywiście zainteresowałem się losem poszkodowanego. Kazałem mu położyć się w bezpiecznej pozycji i natychmiast powiadomiłem odpowiednie służby. Zapewne zgadliście - zadzwoniłem po policję, że debil rozwalił się quadem w lesie :amused:

pakicito

2017-03-30, 17:22
Cytat:

@up rudy


rudy by zgłosił złe zaparkowanie

Insaner

2017-03-30, 18:52
Szkoda, że linka nie była metalowa...

trabus

2017-03-30, 20:46
@up i zawiązana w pętlę na twojej szyi...

Nikodem_Szulcc

2017-03-30, 23:56
Szkoda ze nie mozna tu obrażac wprost... bo bym sobie Was ych z góry powyzywał... co Wy macie do tego ze sobie śmigają po lasach ? Mają zajawke to sobie śmigają... to że Wasze życie składa sie z siedzenia przed kompem a jak Wam rodzice karzą to wyjdziecie z nimi do lasu na grzyby, i jak zawarczy cos głosniej gdzies to sracie pod siebie ze strachu, to znaczy ze jestescie p*zdami bez pomysłu na siebie i bez zadnych zajawek...

Smiganie crossem po lesie jest zajebiste, a rozwieszanie jakichs linek i mszczenie sie na tym bo k***a trawke poniszczą i spłosza jakies zwierzyny ktore i tak sobie lataja bez celu cale życie, albo zostana zastrzelone, to k***a no co z tego?

Nie lubie tego okreslenia, ale chyba nie ma innego jak typowa czysta polaczkowa cebulowatość sie wyżej wypowiada....

de_marco

2017-03-31, 08:17
Nikodem_Szulcc napisał/a:

Szkoda ze nie mozna tu obrażac wprost... bo bym sobie Was ych z góry powyzywał... co Wy macie do tego ze sobie śmigają po lasach ? Mają zajawke to sobie śmigają... to że Wasze życie składa sie z siedzenia przed kompem a jak Wam rodzice karzą to wyjdziecie z nimi do lasu na grzyby, i jak zawarczy cos głosniej gdzies to sracie pod siebie ze strachu, to znaczy ze jestescie p*zdami bez pomysłu na siebie i bez zadnych zajawek...

Smiganie crossem po lesie jest zajebiste, a rozwieszanie jakichs linek i mszczenie sie na tym bo k***a trawke poniszczą i spłosza jakies zwierzyny ktore i tak sobie lataja bez celu cale życie, albo zostana zastrzelone, to k***a no co z tego?

Nie lubie tego okreslenia, ale chyba nie ma innego jak typowa czysta polaczkowa cebulowatość sie wyżej wypowiada....




Na wszystko jest miejsce i czas. Osobiście nie mam problemu kiedy ktoś bierze crossa czy quada na jakieś odludzie i tam się trochę wyszaleje. Nikomu i niczemu nie robi krzywdy. Spoko.
Ale mieszkając w Krakowie, gdzie tereny zalesione mają niewielką powierzchnię i wypoczywać na nich chce duża część mieszkańców patrzę na takie zabawy też z innej strony. Amatorów takich "zajawek"
jest coraz więcej a miejsca nie przybywa. Rozjeżdzają ścieżki, niszczą ściółkę i roślinność, płoszą zwierzęta i generalnie przeszkadzają innym w wypoczynku na powietrzu. Jedziesz sobie rowerem, albo idziesz na spacer a tu wszędzie błoto hałas jak na głównym skrzyżowaniu i jeszcze musisz uważać żeby cię któryś nie rozjechał pędząc 70 km/h przed wzniesieniem bo mu się wydaje że to rajd Paryż-Dakar.

dumad

2017-04-01, 21:23
rudy kierował tym kładem