18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pękająca Afryka

nowynick • 2018-04-03, 10:51
gdzie leżą: Kenia, Somalia, Tanzania i Etiopia? Otóż w Afryce może być niebawem nieaktualne :D . W dolinie Suswa doszło do rozległych pęknięć, które zdaniem geologów doprowadzą do zaistnienia nowego kontynentu (i jeśli ta mapa jest docelowa to chyba też wyschnięcia Nilu po mojemu).



żeby to jeszcze pękło wzdłuż dalej i oddzieliło nas na Bugu od Ruskich...

Piotru70

2018-04-03, 14:20
Indyferentny napisał/a:

Niby taka całkiem całkiem ciekawostka, ale za to "niebawem", mające na celu zrobić sensację z materiału należy się przechadzka po rozrzuconych klockach lego. Taką samą sensację próbują te pseudo-naukowe media zrobić z "nadchodzącej erupcji Yellowstone". Fakt, jesteśmy bliżej jak dalej ale jeszcze kilkaset jak nie kilka tysięcy lat nim obie te rzeczy się wydarzą także można spać spokojnie i mieć to w dupie.



Wykwalifikowani naukowcy nie wiedza kiedy Yellowstone pie**olnie a jakiś debil specjalista z sadola już wie ze nie pie**olnie? Ty k***a na powietrze świeże wyjdź bo pie**olisz jak Szczerba.

ProVVe

2018-04-03, 16:42
Sosna84 napisał/a:

Ale taka separacja kontynentów trwała by setki jak nie tysiące lat...




Dokładnie powiedzieli 50 mln lat ;-)


PS. wszyscy o tym wszedzie trabia, ale ja chcialbym zobaczyc jak to wyglada na mapie geopolitycznej :-D

voytas0

2018-04-03, 18:10
mogłoby pęknąć 15 km za koninem...

Warchlak1920

2018-04-03, 20:22
nowynick napisał/a:

:roll:

nie żebym bronił tego lewaka, ale ten sam żart powiedziany setny raz przestaje być śmieszny...



Mnie zawszę będzie bawił. Jak nie lubię Velture, to za jechanie po tym czyścicielu kibli (nie mam na celu obrażania czyścicieli kibli porównując ich do tego osobnika) ma zawszę piwko, zresztą jak każdy inny użytkownik tego forum. Jazda z trollami :terror:

kamuha

2018-04-03, 22:40
voytas0 napisał/a:

mogłoby pęknąć 15 km za koninem...



Nie ma roznicy 15 czy 50km. Tam i tak nikt nie jezdzi.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-04-03, 22:44
Wy mi się od Wielkopolski to odpie**olcie. :mrgreen:

r061071

2018-04-03, 22:54
ewidentnie buk szykuje swieza dostawe murzynow arabaskim szejkom

sarevox

2018-04-04, 02:07
Nawet afryka emigruje z afryki

gallaleta

2018-04-04, 02:55
Niech już ci dupa nie pęknie z tą Rosją. Jak mam wybierać to wolę mieć sąsiada Rosję i żyć z nią w zgodzie, niż włazić w d. Francji, Anglii i szwabom. No i nie zapominajmy o Stanach wspaniałym sojuszniku, który ma nas gdzieś, szuka kolejnych miejsc pod wojnę, gdzie może zarobić. Historia pokazała na kogo możemy liczyć i zamiast trzymać się sąsiadów wolicie szukać wielkiego wsparcia za oceanem. Brawo :p

Indyferentny

2018-04-04, 05:24
Piotru70 napisał/a:



Wykwalifikowani naukowcy nie wiedza kiedy Yellowstone pie**olnie a jakiś debil specjalista z sadola już wie ze nie pie**olnie? Ty k***a na powietrze świeże wyjdź bo pie**olisz jak Szczerba.



Wykwalifikowani naukowcy to według ciebie ci kręcący sensację na discovery czy ci dostarczający informacje na takie strony jak https://volcanoes.usgs.gov ? Bo nie wiem czy traktować cię jako wykwalifikowanego speca potwierdzającego wykwalifikowanie innych osób czy po prostu jak debila.

Tylko obiecaj, że jak w sierpniu ci niewykwalifikowani naukowcy, których ja słucham, zrealizują zapowiedziany pakiet badań i potwierdzą moje słowa to klękniesz i przeprosisz, a video wrzucisz na sadola.

korinogaro

2018-04-04, 07:32
Mam wrażenie że Loaloa to fake konto jednego z adminów. Zawsze jak się robi za spokojnie na serwisie to wrzucą troll-komentarz i imba się kręci.

frybez

2018-04-04, 12:10
dobrze że domy to mają z gówna przynajmniej strat nie za dużo

Piotru70

2018-04-04, 20:18
Indyferentny napisał/a:



Wykwalifikowani naukowcy to według ciebie ci kręcący sensację na discovery czy ci dostarczający informacje na takie strony jak https://volcanoes.usgs.gov ? Bo nie wiem czy traktować cię jako wykwalifikowanego speca potwierdzającego wykwalifikowanie innych osób czy po prostu jak debila.

Tylko obiecaj, że jak w sierpniu ci niewykwalifikowani naukowcy, których ja słucham, zrealizują zapowiedziany pakiet badań i potwierdzą moje słowa to klękniesz i przeprosisz, a video wrzucisz na sadola.



Potwierdzą twoje słowa? Ty się pie**olnij w łeb... ch*ja wiesz fałszywy proroku...

korinogaro napisał/a:

Mam wrażenie że Loaloa to fake konto jednego z adminów. Zawsze jak się robi za spokojnie na serwisie to wrzucą troll-komentarz i imba się kręci.



Do tego jak ja cisnę loaloa to dostaje bany a loaloa jedzie w najlepsze i ch*ja mu robią.