topic

pedofilia w kościele?

321
piwo
croyna  @ 2013-10-11, 09:16
Może wywołam tym bóle dupy i 99% sadola mnie zjedzie, nie mniej jednak wolę się podzielić swoim przemyśleniem.

Choćbym nie wiem jak długo nie mógł uprawiać seksu (z kobietami dla jasności), nie uczyniłoby to ze mnie pedofila.
Księża nie są zamykani w klasztorach na klucz w celach. Jeśli chcą, napięcie mogą rozładować z gosposią na plebani lub dziewczynkami za miastem. Lub jednej konkretnej. Jak kto woli.
Nie słyszałem nigdy (bądź bardzo dawno) o księdzu, który molestowałby dziewczynkę.
Zawsze słychać o chłopcach.
Nie jest to, moim zdaniem, "pedofilia" a "pedofilskie akty homoseksualne".
Choć homo stanowią od 1 do 2% każdego społeczeństwa, to w policyjnych kartotekach homo-pedofile stanowią ok. 40%.
Gdyby media chciały walczyć z pedofilią, robiłyby to i w szkołach i wszędzie indziej (Polański, środowiska homo np.).
Ci księża-pedofile to po prostu homoseksualiści, więc to z tym bym wiązał ich chore skłonności, a nie z sutanną.
Może więc medialna burza nie walczy z pedofilią, a z pedofilią w Kościele? Lub z Kościołem za pomocą pedofilii? A banda lemingów i gimboateuszy dostaje "intelektualnej" sraczki gdy usłyszy coś złego o KK i tylko dopełnia dzieła.

Ktoś się zgadza lub nie, coś ten?

TRQPL 

16
2013-10-11, 09:26 [link]
Trafne spostrzeżenie.

Sołah 

43
2013-10-11, 09:32 [link]
A co to zmienia? Lekarstwo jedno. Kula w łeb i do piachu.

jabolmax 

28
2013-10-11, 09:40 [link]
o widzę że inwazja wielbicieli czarnych sukienek się zaczęła, tak dalej sobie układajcie teorię że to wszystko wina homomasońksożydowskiego lobby chcącego zniszczyć wasz najświętszy kk.
pierw proponuje przeczytać książkę na temat pedofilii, dowiesz się że istnieje kilka jej rodzajów, dowiesz się też, że nie ma rozróżnienia na to jaką płcią on się interesuje, a to fascynujące rozdzielenie na pedofilię jak r*chasz małą dziewczynkę i homo pedofile jest bzdurą, taki rozdział świadczy o tym ze źródłem pedofilii jest fetyszyzacja młodości i jest mało związana z płcią.
ale jedno przyznać ci trzeba że gdyby mediom i rządzącym zależało by na ochronie dzieci usunęli by religię i księży ze szkół

croyna 

28
2013-10-11, 09:48 [link]
@up
szczerze, to mnie osobiście pedofilia jako temat to czytania o tym i wgłębiania się w to ch*j obchodzi... :shock:
ale rozumiem, jesteś tolerancyjnym, oświeconym humanistą, który spaliłby wszystkie kościoły, bo spotkałeś w życiu księdza, który był niefajny?
może zamknijmy wszystkie szkoły, bo są nauczyciele, którzy się do nauczania nie nadają?
wszystkie banki, bo niektórzy bankierzy robią przekręty?
wszystkie sądy, bo niektórzy sędziowie są skorumpowani?
lekcje odrobione? ;)

bloodwar 

20
2013-10-11, 10:02 [link]
Rozpoczynając dyskusję: mała statystyka - około 40% (w anonimowych ankietach rzecz jasna) księzy przyznaje się do homoseksualizmu. Ksiądz to drugi najbardziej pożądany "zawód" w środowisku gejowskim (po kreatorze mody, przed fryzjerem i stewardem). Dlaczego najwięcej pedofili-homoseksualistów jest własnie w kościele a tak mało pedofili-heteroseksualistów? I czemu tak mało osób to rozumie? Wynika to z niezrozumienia sposobu w jaki homoseksualista dobiera sobie partnerów: normalny facet szuka kobiety z duzymi piersiami i kształtnymi biodrami oraz wcięciem w talii (wynika to z prymitywnego, wywodzącego się jeszcze z człowieka pierwotnego poszukiwania partnerki jak najlepiej dostosowanej do rodzenia dzieci, ale jednocześnie szczupła talia oznacza, że potencjalna partnerka jeszcze nie rodziła = nie ma partnera), homoseksualiści szukają w partnerze cech androgenicznych gdyż cechy męskie (np. brzuszek, zarost) wbrew pozorom ich nie kręcą (podobnie jak u lesbijek - większośc z nich* nosi męskie ciuchy, krótkie włosy, nie dbają o figure) - kręci ich wydepilowane ciało, niewielka ilość mięśni, twarz cherubina. Oczywiście nie jest to reguła - są też fani "misi" (czyli "tatusiowatych" facetów z obfitym zarostem i piwnym brzuszkiem) ale takich facetów szukają "bierni" homo (nie musze chyba mówić czym się rózni bierny od aktywnego :-) , aktywni, poza tym że wolą wsadząc w pupcie niż mieć wsadzanego, różnią się jeszcze tym że są bardziej aktywni seksualnie i to oni przeważnie "podrywają" podkreślając swoją dominująca rolę. Łącząc to (duża aktywność w poszukiwaniu partnera) z poszukiwanym typem (androgeniczny, jak najmłodszy) otrzymujemy tzw. model grecki homoseksualizmu czyli starszego dominującego "mentora" i młodziutkiego chłopca który jest jego "wychowankiem". Niestety, limit wiekowy "wychowanka" jest jedynie ustalany przez prawo i moralność pana homoseksualisty, "zwykła" bariera seksualna (czyli możliwość osiągnięcia kontrolowanego wzwodu i wytrysku) tu nie wystepuje gdyż chłopak i tak nie będzie aktywny w seksie więc pan może wybierać dosłownie już wśród kilkuletnich chłopców.

*oczywiście tych "prawdziwych" lesbijek znanych z zycia a nie tych laleczek z pornosów :-)

rollins.on 

4
2013-10-11, 10:03 [link]

„Pedofilia to dewiacja seksualna polegająca na odczuwaniu potrzeby kontaktów seksualnych z dziećmi. U pedofilów niekiedy stwierdza się zmiany organiczne w mózgu, które prowadzą do tego typu zachowań, ale w większości przypadków o rozwoju pedofilii decydują czynniki psychiczne i rozwojowe, np. zaburzone relacje z rodzicami, doświadczenie przemocy seksualnej w dzieciństwie, odczuwanie lęku wobec kobiet, kompleksy, niepowodzenia w życiu seksualnym.

Jesli to dla Ciebie to samo co homosie ,to powodzenia.

jabolmax 

3
2013-10-11, 10:14 [link]
croyna napisał/a:
@up
szczerze, to mnie osobiście pedofilia jako temat to czytania o tym i wgłębiania się w to ch*j obchodzi... :shock:
ale rozumiem, jesteś tolerancyjnym, oświeconym humanistą, który spaliłby wszystkie kościoły, bo spotkałeś w życiu księdza, który był niefajny?
może zamknijmy wszystkie szkoły, bo są nauczyciele, którzy się do nauczania nie nadają?
wszystkie banki, bo niektórzy bankierzy robią przekręty?
wszystkie sądy, bo niektórzy sędziowie są skorumpowani?
lekcje odrobione? ;)

skoro cię pedofilia nie interesuje i nie masz pojęcia o temacie to po ch*j się wypowiadasz?
wyj***łbym religie ze szkół bo narusza to świeckość państwa a ta jest gwarantem traktowania każdego członka społeczeństwa równo bez względu na przekonania, po za tym księża oraz katecheci nie mają wykształcenia niezbędnego by prowadzić lekcje, tak wyobraź sobie że zgodnie z prawem trzeba mieć odpowiednie wykształcenie pedagogiczne.

bloodwar, ja widzę specjalista od środowisk gejowskich jesteś :D
a co jak lubię laski z małymi cyckami to jakiś zboczeniec jestem, dobrze wiedzieć

scrimmage 

17
2013-10-11, 10:21 [link]
croyna napisał/a:

Może więc medialna burza nie walczy z pedofilią, a z pedofilią w Kościele? Lub z Kościołem za pomocą pedofilii?


piękny przykład "intelektualnej" sraczki katoidioty :samoboj:

nie, coś ten?


Smutas 

1
2013-10-11, 10:35 [link]
Czy ktoś mi wyjaśni jak rozpoznać moment gdy dziecko staje się kobietą? Bo tak długo jak nie da się tej granicy w prosty i logiczny sposób wyznaczyć, to zawsze będzie można nadużywać oskarżeń o pedofilię.

jabolmax 

2013-10-11, 10:41 [link]
@up kiedyś to tradycyjnie był pierwszy okres teraz to za ch*ja nie wiem ale raczej mnie to jebie bo interesuje się kobietami powyżej 20 roku życia, za stary jestem na problemy emocjonalne dzieci

MaczetE 

2013-10-11, 10:44 [link]
Czy tak ciężko jest poszukać informacji, wśród jakich grup społecznych najliczniej występuję pedofilia? Czy dla każdego wyznacznikiem prawdy jest tvn, trwam, tvp1 czy polsat itd.
Na przykład czy wszyscy pedofile to geje czy wszyscy geje to księża. Jaki procent dzieje się to w rodzinach, szkołach, klubach sportowych, czy rodzinach zastępczym bądz na kolanach u księdza w szkółce niedzielnej. Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

voidinfinity 

4
2013-10-11, 10:50 [link]
Moim zdaniem najgorsze nie są incydenty pedofilskie w kościele - a to że przez lata hierarchia zamiatała to pod dywan, szkodząc ofiarom i samemu kościołowi.

Zysk kościoła (unikanie skandali) jest ważniejsze niż prawda i dobro owieczek...o których tak wielu hierarchów pie**oli przy każdej okazji.

_RottenFetus_ 

10
2013-10-11, 11:15 [link]
Zgadza się, popieram cię w 100%.

Bo przecież wszyscy wiedzą, że to spragnione sexu dzieci uwodzą starszych panów. Nie raz na ulicy widziałem wyzywająco ubranego 6 latka, a w kościele, widzieliście ich zachowanie? Grupką klęczących dzieci, poubieranych bardzo często w koronkowe komże, toż to istna prowokacja.

Dodatkowo te złe ateistosatanistyczne media (bo wszyscy wiedzą, że jeśli nie czci się boga, to cześć oddaje się szatanowi, bo "czeba w coś wieżyć") nagłaśniają te sprawy, pokazując w krzywym zwierciadle dobrych transwestytów (nie bójmy sie tego określenia, w końcu księża chodzą w sukienkach), którzy wpadli w sidła kilkuletnich maniaków seksualnych.

A teraz dodatkowo dowiedziałem się, że winni są homoseksualiści, bo wiadomo że każdy homo uwielbia penetrować odbytnice dzieci.


A tak na poważnie, rozpie**alają mnie ludzie, którzy na siłę starają się odwracać kota ogonem, i z kata robić ofiarę. Przez takie wasze zj***ne zachowanie pedofilia z kościoła nigdy nie zniknie, a wiecie dlaczego? Bo sami się do niej przyczyniacie, broniąc gwałcicieli i dając im możliwość dalszego łamania żyć młodych chłopców. Jeszcze to zdanie na koniec. Media walczą z kościołem za pomocą pedofilii. Że co k***a?! Czyli to media każą otyłym staruchom gwałcić dzieci, a następnie straszyć je piekłem i potępieniem, jeśli komuś o tym powiedzą? Bo wiadomo k***a, jakiś gwałciciel jest ważniejszy, niż dziesiątki dzieci, których życie (i sranie) już nie będzie takie jak wcześniej.
Jesteście tak samo k***a winni jak i ci pedofile.

flourishman 

2013-10-11, 12:02 [link]
Gdyby rodzice się nie rozwodzili, to nie byłoby problemu... Tyle w temacie.
   Popularne tagi
zwiedzanie  leginsy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]