18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pedofilia w kościele?

croyna • 2013-10-11, 09:16
Może wywołam tym bóle dupy i 99% sadola mnie zjedzie, nie mniej jednak wolę się podzielić swoim przemyśleniem.

Choćbym nie wiem jak długo nie mógł uprawiać seksu (z kobietami dla jasności), nie uczyniłoby to ze mnie pedofila.
Księża nie są zamykani w klasztorach na klucz w celach. Jeśli chcą, napięcie mogą rozładować z gosposią na plebani lub dziewczynkami za miastem. Lub jednej konkretnej. Jak kto woli.
Nie słyszałem nigdy (bądź bardzo dawno) o księdzu, który molestowałby dziewczynkę.
Zawsze słychać o chłopcach.
Nie jest to, moim zdaniem, "pedofilia" a "pedofilskie akty homoseksualne".
Choć homo stanowią od 1 do 2% każdego społeczeństwa, to w policyjnych kartotekach homo-pedofile stanowią ok. 40%.
Gdyby media chciały walczyć z pedofilią, robiłyby to i w szkołach i wszędzie indziej (Polański, środowiska homo np.).
Ci księża-pedofile to po prostu homoseksualiści, więc to z tym bym wiązał ich chore skłonności, a nie z sutanną.
Może więc medialna burza nie walczy z pedofilią, a z pedofilią w Kościele? Lub z Kościołem za pomocą pedofilii? A banda lemingów i gimboateuszy dostaje "intelektualnej" sraczki gdy usłyszy coś złego o KK i tylko dopełnia dzieła.

Ktoś się zgadza lub nie, coś ten?

croyna

2013-10-11, 12:11
RottenFetus napisał/a:

Zgadza się, popieram cię w 100%.



widzę wiesz więcej o mnie, niż ja sam. czy to pedofil w sutannie czy w czymkolwiek, rozwiązanie mam jedno - do piachu.
nie napisałem nigdzie, że księża są wrabiani lub że ich chcę bronić w jakiś sposób.
po prostu wg mnie to zwykła nagonka, bo sranie na Kościół w Polsce jest modne i zawsze się sprzeda. gdyby media chciały być rzetelne, inaczej przedstawiałyby temat. tak samo pisał największy "katotalib", Terlikowski.

a co do Ciebie, nie różnisz się niczym od fanatyków islamskich czy katolickich, bo tez masz swoją wiarę - ateizm (czy po prostu anty-katolicyzm) i widać, że jesteś gotów za nią zabijać i zginąć.

a co do innych, skąd wiecie czy jestem katolikiem?

ja...........ax

2013-10-11, 12:33
croyna, powiedz nam w takim razie bo może za głupi jesteśmy co robisz jeśli nie bronisz KK pisząc że jest to nagonka i że wszystko jest absolutnie ok tylko taka moda jest żeby jechać po kościele?
jak byś nie był katolikiem to byś nie bronił tej czarnej zarazy

croyna

2013-10-11, 14:12
jabolmax napisał/a:

croyna, powiedz nam w takim razie bo może za głupi jesteśmy co robisz jeśli nie bronisz KK pisząc że jest to nagonka i że wszystko jest absolutnie ok tylko taka moda jest żeby jechać po kościele?
jak byś nie był katolikiem to byś nie bronił tej czarnej zarazy



co innego ślepo bronić, choć to podobne do ślepego ataku.
ja na to patrzę racjonalnie, nie jest to dla mnie czarno białe. pedofile do piachu, ale to nielogiczne aby kościoły miały być wylęgarnią pedofilów. właśnie z tych powodów, o których napisałem w poście.

czyli albo "jesteś z nami i wściekle atakujesz wszystko, co związane z KK", albo "jesteś ślepym głupim katolem, który nie myśli samodzielnie"? nie, takie podejście nie jest dla mnie.

ChomikAdrian

2013-10-11, 14:14
croyna napisał/a:


Może więc medialna burza nie walczy z pedofilią, a z pedofilią w Kościele?



No nawet jeśli, to wg Ciebie pedofilia (tym bardziej) w kościele jest akceptowalna ? Może dlatego zaczęło się o tym mówić w mediach, bo okazało się, że to b. duży problem kleru. W czym problem ?
Obrońcy sukienkowych zawsze w końcu użyją niezawodnego, sztandarowego hasła pt. 'atak na kościół', jak Rydzyk, Michalik i tym podobni lub odwrócą subtelnie kota ogonem.

thewhitestar

2013-10-11, 14:30
Jak zawsze winne media 'bo informują'!

jonek00

2013-10-11, 14:31
wchodzę sobie na portal satyryczny i co trzeci temat poważna użeranina na tematy religijno-pedofilskie. jak bym chciał słuchać i czytać o księżach pedofilach co 10 minut, to włączyłbym telewizor, od tygodnia klepią o tym non stop. już chyba wolałem jak modna na sadolu była mama madzi, wtedy przynajmniej niektóre dowc**y były zabawne i nikt nie silił się na bycie wybitnym znawcą tematu (niezależnie od zajmowanego w sprawie stanowiska).

ale widocznie trzeba poczekać jeszcze ze 2 tygodnie, wtedy media przerzucą się na in vitro albo inny odgrzewany co chwilę temat to i ludzie przestaną się tym zajmować...

~Angel

2013-10-11, 14:31
croyna napisał/a:


Nie słyszałem nigdy (bądź bardzo dawno) o księdzu, który molestowałby dziewczynkę.
Zawsze słychać o chłopcach.
Nie jest to, moim zdaniem, "pedofilia" a "pedofilskie akty homoseksualne".



Może słyszysz jedynie to co chcesz słyszeć
https://www.google.pl/#q=dziewczynki+molestowane+przez+księdza

St...........el

2013-10-11, 14:43
k***a, co za idioci się czepiają tego tekstu, chyba tylko dla wirtualnych piw. Proste. Autor w swym rozumowaniu przyjmuje tezę o nagonce na KK za prawdziwą. Walka z kościołem za pomocą pedofilii oznacza, że wykorzystują fakt istnienia takiego zjawiska w tym środowisku (mniejsza o to, jaki to %), by przedstawić kościół w złym świetle, ignorując resztę - bo nie słyszymy o pedofilach w przedszkolach lub nauczycieli szkolnych albo trenerów, czy w rodzinie (mimo, że te zjawiska jak najbardziej istnieją), trudno pojąć? Wątpię, bo raczej dopie**alają się gnidy, co mają klapki na oczach. "Oświeceni" k***a.

Innymi słowy:
1. Pedofile wybierają te lokacje i prace, które ułatwiają im kontakt z ofiarami.
2. Autor tekstu nie broni KK, jedynie chce zwrócić uwagę na stronniczość informacji w mediach (ba, odkrywcze, ale piwo za chęci!)
3. Autor tekstu zwraca uwagę na problem z pedałami, co chyba zrozumiałe.

Koniec wakacji, przestać hejcić, bo wracam z wykładów i od razu się wk***ić można.

smoke86

2013-10-11, 14:45
Rzecz polega na tym, że to nie ksiądz zostaje pedofilem, tylko pedofil księdzem.
Over and out.

Ma...........so

2013-10-11, 14:48
Ale jaja! Banda facetów w sukienkach i dziwnych czapkach, którzy jedzą wypiekaną mąkę z wodą i mówią że to są fragmenty ciała, zmanipulowała społeczeństwo do tego stopnia, że ludzie nie martwią się problemem pedofilii w kościele, a tym że opinia społeczna (ta normalna) coraz bardziej zaczyna się tym zjawiskiem niepokoić.

Prawda jest prosta... Jeżeli w dużym środowisku społecznym występuje zbyt duży problem z przestępczością, normalny człowiek tego środowiska stara się unikać.

Jeżeli w dużym środowisku facetów w sukienkach, występuje zbyt duży problem gwałcenia dzieci, normalny człowiek środowiska takiego unika i zawiadamia odpowiednie służby, o ewentualnych znanych mu przypadkach i robi wszystko, żeby jego znajomi i krewni, unikali danego środowiska.

Reszta oszołomów natomiast, klęczy przed facetami w sukienkach, je dietetyczne ciasteczka twierdząc, że są święte, mówi, że masońskie media szykanują ich kochanych pedofilii, całuje w pierścień swojego pedofila przełożonego, który podczas gdy wy ledwo jesteście w stanie związać finansowo koniec z końcem on żyje w luksusach, żarcia ma pod dostatkiem, wpie**ala tyle że jego opasłe dupsko nie mieści się w przeciętnych rozmiarów krześle, gwałci nieświadome dzieci, pod pretekstem zgłębiania miłosnych tajemnic i jeszcze ma czelność mówić podczas kazań o ascezie.

P.S. Oszołomy dobrze, że jesteście, dostarczacie mi na tym portalu ostatnimi czasy naprawdę sporo rozrywki.

squ87

2013-10-11, 14:48
O pedofilii:
http://www.youtube.com/watch?v=-h-AfsmfJ9o

Szczerze mówiąc to też wydaje mi się, że pedofilia to broń na Kościół, i tak samo wydaje mi się, że odsetek pedofilii w Kościele Katolickim jest o 90% mniejszy niż w Islamie, no bo tam małżeństwa z sześciolatkami są normalne. Ponad to wydaje mi się, że procent pedofili i pedałów w kościele jest taki sam jak w wojsku i policji, w końcu wokół sami chłopcy...

ja...........ax

2013-10-11, 15:03
croyna napisał/a:



co innego ślepo bronić, choć to podobne do ślepego ataku.
ja na to patrzę racjonalnie, nie jest to dla mnie czarno białe. pedofile do piachu, ale to nielogiczne aby kościoły miały być wylęgarnią pedofilów. właśnie z tych powodów, o których napisałem w poście.

czyli albo "jesteś z nami i wściekle atakujesz wszystko, co związane z KK", albo "jesteś ślepym głupim katolem, który nie myśli samodzielnie"? nie, takie podejście nie jest dla mnie.


atak nie jest ślepy jest efektem stopniowego i narastającego wk***u spowodowanego że sukienkowi są traktowani jak święte krowy, że wpierają się we wszystko tylko nie w to co powinni, a teraz jeszcze wreszcie po latach wychodzi na wierzch r*chanie dzieci, mówię nareszcie bo nikt mi nie wmówi że w polce było inaczej niż w Irlandii czy w stanach pod tym względem, pomijając że taki pedofil był z miejsca współpracownikiem SB, o właśnie masz świadomość jak mocno kościół był przeżarty przez SB i że nigdy nie przeszedł on lustracji?

!Timon

2013-10-11, 15:13
jabolmax napisał/a:

croyna, powiedz nam w takim razie bo może za głupi jesteśmy co robisz jeśli nie bronisz KK pisząc że jest to nagonka i że wszystko jest absolutnie ok tylko taka moda jest żeby jechać po kościele?
jak byś nie był katolikiem to byś nie bronił tej czarnej zarazy




Tak, jesteście. Cryona w tekście nie bierze KK w obronę w jakiejkolwiek formie. To jest naprawdę prosty tekst więc zalecam proste ćwiczenie:

Wypisz zdania które usprawiedliwiają wg. autora tekstu gwałcenie dzieci przez księży.

@Stetryczały_Sk***iel
Człowieku przywróciłeś mi wiarę w ludzi. Osób które rozumieją słowo pisane jest na tym portalu jak na lekarstwo.
Korwin trochę racji ma z tą prywatną edukacją od podstawówki bo niby w Polsce analfabetyzmu nie ma ale to przerażające jak zdecydowana większość Polaków NIE ROZUMIE słowa pisanego. Szkoda było pieniędzy.

Animaru

2013-10-11, 15:24
Nie wiem dlaczego dopowiedzieliście sobie, że pedofile to zazwyczaj geje bo najczęściej atakują chłopców (a pedofilami zwykle, choć nie zawsze są mężczyźni).
W Polsce policja nie prowadzi statystyk na temat płci wykorzystywanych dzieci, natomiast w USA sprawa ma się tak, że 1 na 5 dziewczynek i 1 na 20 chłopców doświadcza przemocy seksualnej. Skąd te wasze dane, że księża pedofile to od razu geje? Pewnie te znienawidzone przez was media nagłaśniają głównie przypadki wykorzystywania chłopców i mimowolnie łykacie tą "większość przypadków" jak pelikany :-D

mati1070

2013-10-11, 15:32
Skoro chcecie usunąć KK to może zamknijmy też szkoły, przedszkola, itp.? Tam też mogą być pedofile. Jak to będzie za mało to się pozamykajmy wszyscy w pie**olonych klatkach bo w poza domem też można trafić na pedofila. Chociaż ch*j, klatkę da się otworzyć, zabijmy się wszyscy bo na świecie są k***a pedofile...