18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia

Whisperer • 2013-10-15, 14:35
Nawet będąc ateistą wk***ia mnie nagononka na księży pedofilii przez gimbusów i ludzi o takim samym ilorazie inteligencji, zresztą nie tylko mnie, a większą część "dojrzałego sadola". Dlatego wklejam ten oto obrazek. Oczywiście każdy pedofil powinien być tak samo sponiewierany :)


źródło - "wSieci". Jak nie przemawia do niektórych to ch*j mnie to obchodzi. :dead:

Mantuanuliupu

2013-10-15, 14:38
To teraz trza jechać po Biedroniach itp.

LittleBat

2013-10-15, 14:42
1. Geje nie próbowali mnie nigdy uczyć moralności
2. Księża-pedofile to często księża-geje (takie czynię założenie, bądź co bądź najczęściej mowa o krzywdzeniu chłopców), więc wliczają się w obie statystyki, czyli ta druga musi być wyższa.
3. pie**olę statystyki, wszyscy pedofile są siebie warci, nie mam potrzeby rozróżniania ich, czy segregowania.

DeSalvo

2013-10-15, 14:48
a mnie to wcale nie wk***ia.
może w końcu się za nich wezmą, bo Jezus się w grobie przewraca patrząc na to co jego ludzie tutaj odpie**alają.

Loki91

2013-10-15, 14:49
Taka prawda jak mówi LittleBat(właściwie to możesz wrzucić zdjęcia cycków ;) )

Każda pedofilia jest chora, ale wśród kleru powinna być piętnowana 3 razy bardziej, bo to oni niby uczą ludzi jak żyć by być dobrym człowiekiem. W ten sam sposób powinni być np. traktowani policjanci, którzy popełniają przestępstwa.

A wszystkiemu winny poj***ny celibat, którego i tak dotrzymuje mniejszy odsetek księży niż liczba murzynów na biegunie południowym :roll:

HowAbout

2013-10-15, 14:50
No i?

Kler sobie zasłużył na takie traktowanie. Który normalny facet ślubuje "czystość seksualną". Później niespełnione krocze odbija się tej ciemnocie na psychice i są efekty.

karkry123

2013-10-15, 15:00
Widoczne na sadolu są takie grupki leszczy za wszelką siłe próbujący odciągnąć uwagę np od pedofili pedałów i kierując wszystkie najgorsze oskarżenia na kler. przypadek?

McMenel

2013-10-15, 15:05
Kiedy k***a debilu zrozumiesz iż to nie nagonka. Pedofile są w każdej grupie zawodowej ale tylko ci w koloratkach mają zapewnione wsparcie swoich zwierzchników. Przenoszenie z parafii na parafię , próby tuszowania spraw przez zwierzchników byle by tylko kościół nie ucierpiał wizerunkowo. Nie odsuwanie od pracy z dziećmi księży podejrzanych o pedofilię. Z tym jest problem. Nie z tym iż wśród kapłanów są pedofile. Teraz pomyśl czy nie zostałeś zmanipulowany w to aby wierzyć iż jest to nagonka. To nie walka z kościołem to walka z wypaczeniami w kościele które są obecne jeżeli nie będzie o tym głośno i hierarchowie nie dostaną od opinii publicznej po pysku tak będzie się dziać.

nowynick

2013-10-15, 15:09
ciekawe skąd te liczby. Proszę wypełnić ankietę?

jestem pedałem tak nie
jestem księdzem tak nie
jestem pedofilem tak nie

vass

2013-10-15, 15:19
ch*j mnie obchodzi czy to nagonka, czy nie, j***ć sk***ysynów w czarnych sukienkach i ch*j :)

DiamondBack

2013-10-15, 15:22
LittleBat napisał/a:

1. Geje nie próbowali mnie nigdy uczyć moralności
2. Księża-pedofile to często księża-geje (takie czynię założenie, bądź co bądź najczęściej mowa o krzywdzeniu chłopców), więc wliczają się w obie statystyki, czyli ta druga musi być wyższa.
3. pie**olę statystyki, wszyscy pedofile są siebie warci, nie mam potrzeby rozróżniania ich, czy segregowania.



1. Cały czas pie**olą o konieczności tolerancji.
2. Czyli pedał to tak samo j***ny chory zbok do odstrzału co pedofil.
3. pie**ol pie**ol i dalej krzycz, że ksiądz pedofil.

W mediach trwa wojna przeciwko kościołowi jednocześnie promując pedalstwo i inne zboczenia. k***ica bierze...

KamayPL

2013-10-15, 15:30
Pedofil to pedofil. Takim trzeba ręce do łokci i ch*ja upie**olić.

Bialix

2013-10-15, 15:36
Módlmy się!

Ma...........l2

2013-10-15, 15:40
Nie jestem gimbusem ,ale mnie wk***ia co chwile jak jakieś niedojeby mówią do każdego gimbus .

pawu95

2013-10-15, 15:43
Żyjemy na zadupiu, którego infrastruktura drogowa jest porównywana do takich mocarstw jak Zimbabwe, podatki są porównywalne z niewolnikami starożytnego Rzymu, pracy nie ma - nawet jeśli chcesz założyć własne przedsiębiorstwo to musisz 10 lat biegać po urzędach i wypełniać papierki, benzyna i diesel mają ogromną akcyzę, ale mimo to spóźniające się 3 godziny pociągi nie mogą konkurować pod względem ekonomicznym z samochodami, bezrobotne żule dostają renty socjalne, podczas gdy normalny obywatel z trójką dzieci ledwo wiąże koniec z końcem, tusk śmieje się nam w twarz kradnąc kolejne miliony.

Faktycznie obchodzi mnie czy pedofil na co dzień zajmuje się odprawianiem mszy, pieczeniem bułek czy machaniem łopatą.