18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia

Whisperer • 2013-10-15, 14:35
Nawet będąc ateistą wk***ia mnie nagononka na księży pedofilii przez gimbusów i ludzi o takim samym ilorazie inteligencji, zresztą nie tylko mnie, a większą część "dojrzałego sadola". Dlatego wklejam ten oto obrazek. Oczywiście każdy pedofil powinien być tak samo sponiewierany :)


źródło - "wSieci". Jak nie przemawia do niektórych to ch*j mnie to obchodzi. :dead:

isotop

2013-10-15, 21:42
Zawsze zastanawiałem się kto wymyślił tę statystykę robiącą furorę w takich częściach internetu jak Sadistic. Teraz publikuje ją wSieci... Nie wiedziałem, że sadola można dostać w wersji drukowanej. Drukują wszystkie artykuły? Znajdę tam gazowaną cyganeczkę, wypadki z Rosji i rysunki z NIE jako podkład do bólu dupy czytelników? Kurcze, może wSieci wydrukowało też parę moich komentarzy? :D

A tak swoją drogą zachwycający jest ten nagły, skokowy wzrost ateistów na Sadisticu zaciekle broniących Kościół przed tzw. "nagonką" zawsze gdy tylko materiał o Kościele pojawi się na stronie. Tak to siedzą tu prawie same świętojebliwe katole z kijem w dupie. Gdy tylko pojawia się artykuł o pedofilii w szeregach KK natychmiast, niczym spod skały robale, wyłażą ludzie z tekstem "Jestem ateistą ale wkurza mnie ta nagonka". Serio, skąd wy się bierzecie?

milosciprzyjazn

2013-10-15, 21:46
@up

Właśnie to samo mnie zastanawia. A jeszcze bardziej - co ich tak to obchodzi, co się dzieje z kościołem lub jaki stostunek mają do niego inni? Czy jako prawdziwi ateiści (tak jak często sugerują katole) nie powinni mieć na to wyj***ne?

Adam1394

2013-10-15, 21:51
Skąd te dane, bo coś nie wierzę że pastor mający (lub mogący mieć) żonę i dzieci będzie jeszcze j***ł dzieci.

sidian

2013-10-15, 23:55
Ej, ale tak szczerze, skąd są te statystyki? Wlazłem na ten cały wSieci.pl, wbiłem "pedofilia" w searcha i wyszło:

Cytat:

Wynik wyszukiwania

Przykro nam, nie znaleziono żadnych wyników



Spróbowałem przez wujka google wyszukać na ich stronie i też gówno. No myślałem chociaż, że znajdę badania, na których się oparli publikując te statystyki, to miałbym z czym dyskutować. Na razie to jest gówno w formacie .jpg, bo nie widzę niczego na poparcie tych "danych".

Też mogę jebnąć obrazek, na którym napiszę, że 80% PiSowców to pedofile.

milosciprzyjazn

2013-10-16, 05:35
Haha, po raz kolejny wychodzi jakimi kłamliwymi i manipulatywnymi lemingami są tutejsi katole

Xanax777

2021-12-26, 11:42
karkry123 napisał/a:

Widoczne na sadolu są takie grupki leszczy za wszelką siłe próbujący odciągnąć uwagę np od pedofili pedałów i kierując wszystkie najgorsze oskarżenia na kler. przypadek?



Ty jesteś poj***ny

karkry123 napisał/a:

Widoczne na sadolu są takie grupki leszczy za wszelką siłe próbujący odciągnąć uwagę np od pedofili pedałów i kierując wszystkie najgorsze oskarżenia na kler. przypadek?



Ty jesteś poj***ny

McMenel napisał/a:

Kiedy k***a debilu zrozumiesz iż to nie nagonka. Pedofile są w każdej grupie zawodowej ale tylko ci w koloratkach mają zapewnione wsparcie swoich zwierzchników. Przenoszenie z parafii na parafię , próby tuszowania spraw przez zwierzchników byle by tylko kościół nie ucierpiał wizerunkowo. Nie odsuwanie od pracy z dziećmi księży podejrzanych o pedofilię. Z tym jest problem. Nie z tym iż wśród kapłanów są pedofile. Teraz pomyśl czy nie zostałeś zmanipulowany w to aby wierzyć iż jest to nagonka. To nie walka z kościołem to walka z wypaczeniami w kościele które są obecne jeżeli nie będzie o tym głośno i hierarchowie nie dostaną od opinii publicznej po pysku tak będzie się dziać.



Dzięki, że ktoś temu jelopowi wytłumaczył to tak dosadnie. Pewnie sam jest księdzem dlatego mu to przeszkadza.

baronturbina

2021-12-26, 12:39
Autor postu jest księdzem i odbija piłeczkę. Idioto wrzucasz coś co ci w kościele napie**olili do pustego łba?

Wiewór

2021-12-26, 20:33
Kolejny ateista broni kościoła. O k***a wzruszyłem się.
To jeszcze napisz że wkuwia cię prześladowanie muzułmanów i Żydów.

:lol:

Z kogo ty próbujesz robić debila? Bo robisz tylko z siebie.

_arci

2021-12-26, 20:49
Myślę, że to nie do końca chodzi o nagonkę per se. Chodzi o to, że kościół powinien (lub sam się stawia na takim stanowisku) być źródłem moralności. Źródłem i kierunkiem. W momencie zderzenia tych rzeczy w naszych głowach pojawiają się silniejsze uczucia - złość, wyparcie itd.

Chodzi w większym stopniu o to, że kościół uważa się za jedyne źródło moralności, a jednocześnie systemowo chroni pedofilów. A nie o to, że Ci pedofile tam są. Jeżeli chodzi o lgbt - to na co mamy być wk***ieni? Na kogo konkretnie? Kto sprawuje realną władzę nad lgbt? Ktoś dopuszcza systemowo pedofilie i ich chroni? Nikt.

ququa

2021-12-28, 19:17
_arci napisał/a:

Myślę, że to nie do końca chodzi o nagonkę per se. Chodzi o to, że kościół powinien (lub sam się stawia na takim stanowisku) być źródłem moralności. Źródłem i kierunkiem. W momencie zderzenia tych rzeczy w naszych głowach pojawiają się silniejsze uczucia - złość, wyparcie itd.
Chodzi w większym stopniu o to, że kościół uważa się za jedyne źródło moralności, a jednocześnie systemowo chroni pedofilów. A nie o to, że Ci pedofile tam są. Jeżeli chodzi o lgbt - to na co mamy być wk***ieni? Na kogo konkretnie? Kto sprawuje realną władzę nad lgbt? Ktoś dopuszcza systemowo pedofilie i ich chroni? Nikt.





Ej u mnie na wiosce jest jeden księciunio, co ciekawe jest tez i jeden transik ....zgadnij który ma zarzuty za pedofilie.
Sprawa była swego czasu nawet medialna,ale szybko ucichła, i ...nadal jest w toku od paru lat, on/ona dalej sobie żyje jak żył/a do tej pory.

Właściwie sprawa jest poj***na po całości, bo tatuś był tylko przybranym rodzicem, a dzieciaczki sporo nazmyślały bo kazał im robić w gospodarstwie.


Jeśli brać tylko moje spostrzeżenia to 100% lgbt których znam jest pedofilami,