18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia

Whisperer • 2013-10-15, 14:35
Nawet będąc ateistą wk***ia mnie nagononka na księży pedofilii przez gimbusów i ludzi o takim samym ilorazie inteligencji, zresztą nie tylko mnie, a większą część "dojrzałego sadola". Dlatego wklejam ten oto obrazek. Oczywiście każdy pedofil powinien być tak samo sponiewierany :)


źródło - "wSieci". Jak nie przemawia do niektórych to ch*j mnie to obchodzi. :dead:

Adrjan77

2013-10-15, 16:29
LittleBat napisał/a:

1. Geje nie próbowali mnie nigdy uczyć moralności
2. Księża-pedofile to często księża-geje (takie czynię założenie, bądź co bądź najczęściej mowa o krzywdzeniu chłopców), więc wliczają się w obie statystyki, czyli ta druga musi być wyższa.
3. pie**olę statystyki, wszyscy pedofile są siebie warci, nie mam potrzeby rozróżniania ich, czy segregowania.



1. A kiedy księża uczyli Cię moralności? Wbijali Ci się do domu na chama i nakładali do głowy swoich mądrości? Dalej. A nie słyszałeś nic o pochodach pedałów krzyczących jaki to nie jesteś nietolerancyjny, bo obrzydza Cię widok dwóch całujących się ( o kuuurwa ) pedałów? tak, to jest kładzenie Ci do łba jaki to niedobry jesteś, jak to nazwałeś "uczenie moralności". Chcesz księdza słuchać, słuchasz, nie chcesz, nie słuchasz. Proste.
2. "takie czynię założenie" - a ja zakładam że jesteś pedał. I co mi zrobisz?
3. Tu się mogę zgodzić.
I taki ps. ode mnie. Lżyjcie na Kościół sobie, ale pewnie z 90% z tych katohejterów już sra w gacie na myśl co dostaną pod choinkę. Wielcy patrioci, poszanowanie do tradycji i kultury, a opluwają KK, tylko co bez KK zostaje wam po tradycji? Powiedz swojemu dziadkowi jeden z drugim - jeżeli masz szczęście i żyje - że srasz Kościół a księża do pedofile i pedały - on z krzyżykiem w zębach napier... lalał w niemców (chociaż pewnie powinienem napisać w nazistów, żeby było bardziej poprawnie (albo po prostu może w przeciwników). Nikomu nikt nic nie każe, ale bądźcie do k. nędzy konsekwentni.
Zdrówka życzę.

qwachu

2013-10-15, 16:33
@Loki91: Tak, bo "niewyżytego przez celibat" księdza nie stać na dz**ki. Pewnie przez to, że benzyna i alkohol drogie i przez to go nie stać, bop parafia mała i biedna...

Rozwiązanie, obniżyć akcyzę na benzynę i alkohol i nie dość, że problem pedofilii wśród księży zlikwidujemy, to jeszcze społeczeństwo na niższej cenie skorzysta, zwiększy się popyt i gospodarka ruszy :]

Nadaję się na polityka, chyba założę partię Platforma Mój Ruch :)

Kozar

2013-10-15, 16:37
Widzisz @Whisperer, takie gimbusy jak @LittleBat i reszta dzieciarni co mu "piwo" postawią i tak Cię przekrzyczą.

pylaochos

2013-10-15, 17:18
Tak swoją drogą zauważyliście że ostatnie tygodnie to nasilający się atak na kościół? Chyba jakieś wybory albo coś się zbliża bo klakierzy zostali oficjalnie spuszczeni na portale (łatwo to odczuć). Też jestem ateistą, ale widzę, że ataki są bezpodstawne, tak jak napisał autor - nie wspomina się że homosie mają więcej takich "wypadków". A co do komentarza w którym ktoś napisał, że jego pedały nie uczą moralności: teraz już uczą, tylko, że tego nie widzisz. Ale co najlepsze - Łykasz jak pelikan!
Z tego co wyczytałem jedna z mądrzejszych wypowiedzi to: "A.D 3 - j***ć statystyki, nie ma potrzeby ich rozróżniania, jestem w 100% za tym, jak ksiądz zmolestuje dziecko to tydzień o tym media pulsują, jak dwóch pedałów gwałciło swoje adoptowane dzieci, to tylko w undergroundowych mediach mozna bylo to przeczytac. Pedofilom kastracja. " Zgadzam się, jeżeli chodzi o karanie to nie ważne czy ksiądz czy pedał czy ciapaty - jedyna droga to szubienica, najlepiej na środku miasta.
A co do gościa piszącego o tym, że z regligią się powinno walczyć: absolutna bzdura, ból dupy etc. Czemu? Poczytaj jak upadł Rzym. Rzym nie padł od ataków militarnych, Rzym był już mocno osłabiony bo nurty w tej cywilizacji zaczynały znacząco skręcać w drogę którą Ty sugerujesz. Czyli rozwiązłość, głoszenie upadku moralnych wartości - ich całkowitej słabiźnie, braku odniesienia do realnego życia. Aha i czemu mówię że jestem ateistą? Bo jestem, ale wiem, że sporo ludzi sobie bez zasad nie poradzi, są za słabi. Oni potrzebują tego, a gdy tego nie mają upadają razem z nimi wartości które jak później niektórzy niestety zauważają były spoiwem społeczeństwa. Taksze tekooo... :evil:

Tarvil

2013-10-15, 17:28
W tym hejcie na kler nie chodzi o procent pedofilii w kościele, tylko o to, że taki sk***ysyn w sukience dostanie upomnienie od biskupa i pójdzie r*chać dzieci do innej parafii, zamiast trafić tam gdzie jego miejsce. Bagatelizowanie sprawy przez kościelne szychy też swoje robi.

cannabisto

2013-10-15, 17:32
LittleBat napisał/a:

1. Geje nie próbowali mnie nigdy uczyć moralności
2. Księża-pedofile to często księża-geje (takie czynię założenie, bądź co bądź najczęściej mowa o krzywdzeniu chłopców), więc wliczają się w obie statystyki, czyli ta druga musi być wyższa.
3. pie**olę statystyki, wszyscy pedofile są siebie warci, nie mam potrzeby rozróżniania ich, czy segregowania.



Nie próbowali? A czym jest propagowanie "tolerancji" To nie moralnosc?

Budziolss

2013-10-15, 18:08
Ciekawe skąd oni wiedzą które środowisko pedofilskie jaki ma w tym udział tzn w ilu % ??
Przecież cały czas nakrywają nowych księży i łapią nowych pedofilów.
Statystyki jak zwykle są bzdurą.

mathew

2013-10-15, 18:42
Zastanawia mnie czemu żaden z wypowiadających się tu zwolenników teorii o bezpodstawnej nagonce na kościół nie odpiera argumentów przytoczonych przez 2 osoby o tym, że księża chronią się nawzajem i nie ponoszą konsekwencji pedofilii w przeciwieństwie od innych grup, co k***a zabrakło argumentów ?! lepiej pie**olić w kółko to samo, że nie tylko księża są pedofilami

HowAbout

2013-10-15, 18:48
Adrjan77 napisał/a:

I taki ps. ode mnie. Lżyjcie na Kościół sobie, ale pewnie z 90% z tych katohejterów już sra w gacie na myśl co dostaną pod choinkę. Wielcy patrioci, poszanowanie do tradycji i kultury, a opluwają KK, tylko co bez KK zostaje wam po tradycji? Powiedz swojemu dziadkowi jeden z drugim - jeżeli masz szczęście i żyje - że srasz Kościół a księża do pedofile i pedały - on z krzyżykiem w zębach napier... lalał w niemców (chociaż pewnie powinienem napisać w nazistów, żeby było bardziej poprawnie (albo po prostu może w przeciwników). Nikomu nikt nic nie każe, ale bądźcie do k. nędzy konsekwentni.
Zdrówka życzę.



1. Wspomniana przez Ciebie choinka i kładzenie pod nią prezentów gówno ma wspólnego z kościołem. To zwyczaj typowo protestancki. KK jak to ma on w zwyczaju po prostu zagarnął go dla siebie..

2. FUCK LOGIC. A co ma wspólnego walczący z naziolami dziadek i dzisiejsza, zakłamana klecho-ciemnota? :idzwch*j:

Serwin

2013-10-15, 19:31
LittleBat napisał/a:

1. Geje nie próbowali mnie nigdy uczyć moralności
2. Księża-pedofile to często księża-geje (takie czynię założenie, bądź co bądź najczęściej mowa o krzywdzeniu chłopców), więc wliczają się w obie statystyki, czyli ta druga musi być wyższa.
3. pie**olę statystyki, wszyscy pedofile są siebie warci, nie mam potrzeby rozróżniania ich, czy segregowania.



Ad.1 Homoseksualiści cały czas chcą nasz uczyć moralności zj***nymi paradami i zj***ną edukacją seksualną nawet w przedszkolach
Ad.2 ch*jowe czynisz założenie
Ad.3 Po ch*j odnosisz się w punkcie 2 do statystyk skoro je później pie**olisz?

Pozdro :)

Everizon

2013-10-15, 19:43
LittleBat napisał/a:

3. pie**olę statystyki, wszyscy pedofile są siebie warci, nie mam potrzeby rozróżniania ich, czy segregowania.


No jak nie ma ? Trzeba ich segregować ! Żeby wiedzieć jakiej dawki gazu użyć na masę ciała...

sa...........os

2013-10-15, 19:45
Cytat:

2. Księża-pedofile to często księża-geje (takie czynię założenie, bądź co bądź najczęściej mowa o krzywdzeniu chłopców)



Argument że ministranci rzadko bywają dziewczynkami pewnie słaby, nie? Swoje światopoglądy opieracie na zj***nych założeniach. Przypomina to budowanie pałacu, gdzie fundamentami są zapałki. Dziwić się później że takie genialne tezy kwitną na tym portalu.

A idąc z autorem tematu - księży pedofilów zwolnić od odpowiedzialności i uchronić od kary, bo przecież w innych środowiskach pedofilów jest więcej. A temat zamieść pod dywan. Jak zawsze. Kozacka logika.
W środowiskach pedagogicznych dajmy na to, gdy komuś zostanie udowodnione najmniejsze przewinienie w temacie pedofilii, zostaje wykopany bez możliwości powrotu. W Kościele nie dość że od lat są bezkarni, to jeszcze nikt nie chce danych na ich temat upublicznić. Chronią swoich. A gdy w końcu ktoś za to się po latach zaczyna zabierać za tą swołocz, to się k***a sracie że jest nagonka. Przez takich jak wy nigdy nie będzie lepiej.
Od lat nagminnie pisze się o pedofilii, ale zjawisko to w kościele było tematem tabu, widać w waszych zindoktrynowanych umysłach ofiary gwałtów same są sobie winne, a kościół chroniąc swoich kolesi-degeneruchów postępuje ok. I ludzie z taką sk***iałą mentalnością jeszcze zwykli od lewaków wyzywać tych, którzy się na ten stan rzeczy nie godzą.
Wyrazy pogardy dla was, idioci.

max666

2013-10-15, 20:08
bog i kosciol nie maja ze soba nic wspolnego jestem wierzacy ale kosciol dlamnie to zlodzieje gowno propaganda pedofile i tyle

LittleBat

2013-10-15, 20:53
Najświętszy Batmanie, zapamiętać - zero skrótów myślowych.
Ad.1 Chodzi mi o to, że ksiądz, jako osoba wygłaszająca kazania i mająca wykształcenie etyczne ma jakieś zobowiązania wobec społeczeństwa, a jeśli zamiast tego krzywdzi innych ludzi, to jest podwójnie szmatą, bo chyba nikomu nie wmówi, że nie wiedział co czyni. Poza tym to księża odpuszczają grzechy w imię Boga, więc powinni się poczuwać do jakiejś wyższej moralności.
Co do stwierdzenia, że jak nie chcę słuchać księży, to mogę nie słuchać - możesz robić podobnie z gejami, gratulacje, właśnie zbijasz własny argument.
2. Odwołuję się do statystyk tylko w celu ukazania błędu w ich logice.
Nie wpadłam na to, że powinnam wytłumaczyć, iż moje założenie dotyczące chłopców wynika właśnie z tego, że tylko oni mogą zostać ministrantami.
No i fakt, nie wiem, czy nie miałam jakiegoś geja wśród nauczycieli, ale wiem, że żaden nie próbował mnie wykorzystać, więc nie narzekam.

P.S.: Serdecznie pozdrawiam użytkownika Adrjan77, w sumie lecę na facetów, zwij mnie jak chcesz.

Ogólnie wyrazy miłości dla wszystkich, którzy uważają mnie za "gimbazę", bo się z nimi nie zgadzam; miło poznać, chyba zostanę tu dłużej.

milosciprzyjazn

2013-10-15, 21:40
Debile, gdyby władze i media chciały na serio zniszczyć kościół zrobiłyby to już dawno i w o wiele lepszy sposób. Nie było JP2- wielkiego autorytetu, nie byłoby jarania się wydarzeniami z Watykanu czy obchodami uroczystości katolickich. Przypadki pedofilii w kościele są nagłaśniane (i bardzo dobrze) z powodów wymienionych już wyżej. Dopóki ci ludzie mają uchodzić za autorytety moralne, nie ma prawa wśród nich pojawiać się aż tylu przypadków demoralizacji (a szczególnie jej ukrywania)
Poza tym skąd źródła tych statystyk? Wliczają one ukrytych/zadeklarowanych/złapanych pedofilów? Takie zgadywanki to możecie sobie o kant dupy porozbijać, nie zaliczać do rzetelnej informacji. Nie idzie tego brać na poważnie