18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia

Whisperer • 2013-10-15, 14:35
Nawet będąc ateistą wk***ia mnie nagononka na księży pedofilii przez gimbusów i ludzi o takim samym ilorazie inteligencji, zresztą nie tylko mnie, a większą część "dojrzałego sadola". Dlatego wklejam ten oto obrazek. Oczywiście każdy pedofil powinien być tak samo sponiewierany :)


źródło - "wSieci". Jak nie przemawia do niektórych to ch*j mnie to obchodzi. :dead:

pisage

2013-10-15, 15:44
A moim zdaniem walka z kościołem i religią jako taką to całkowicie słuszna idea. Religie od zawsze powodowały konflikty i wojny. To religia nauczyła ludzi bezmyślnego posłuszeństwa, umartwiania się i ciągłego żałowania za wszystko co się zrobiło lub pomyślało. To religia wmówiła ciemnym masom, że na chmurce siedzi uśmiechnięty dziadek, który widzi jak sobie walisz konia (nawet w piwnicy), a wystarczy odklepać dziesięć zdrowasiek i facet w sukience ci wybaczy.
To religia wypacza umysły dzieci utrwalając wierzenia w niewidzialnych przyjaciół i aniołka stojącego za plecami, który uratuje cię przed rozpędzonym samochodem. To religia wprowadza ludzi w stan schizofrenii wmawiając, że wszystko jest zapisane w planie boskim i jednocześnie zmuszając do składania modlitw w celu zmiany tego planu. Moim zdaniem jakikolwiek kontakt funkcjonariusza religijnego (dowolnego wyznania) z dzieckiem poniżej np. 14 roku życia powinien być karany. Dotyczyć to powinno nie tylko rzeczonych aktów pedofilskich, ale też nauczania w szkołach czy kościołach.

KlinikaAborcyjna

2013-10-15, 15:46
Loki91 napisał/a:

.................
A wszystkiemu winny poj***ny celibat, którego i tak dotrzymuje mniejszy odsetek księży niż liczba murzynów na biegunie południowym :roll:



A to jak by nie było celibatu to pedofil w sutannie bzykałby kobiety ?
Co ty pie**olisz młokosie jeden , pedofilia nie jest wynikiem celibatu , ci j***ni pedofile włażą wszędzie tam gdzie mogą mieć kontakt z dziećmi .
Każdego pedofila powinno się ścigać i osądzać a sam kościół powinien wydawać każdego takiego zboczeńca wymiarowi sprawiedliwości . Dopóki tak nie będzie to nie ma co się dziwić z nagonki na KK , który akurat święty nie jest bo u steru siedzą j***ni karierowicze a nie ludzie z powołania .

Co do samego celibatu to wymysł chciwych sk***ysynów wprowadzony po to aby żona i dzieci księdza(widzisz kiedyś mogli mieć legalnie rodziny) nie mogły dziedziczyć po nim majątku , który z automatu przypadał instytucji kościelnej .


PS nr 1 -jest taki jeden jedyny przypadek kiedy pedofil może być dobry , a dobry pedofil to martwy pedofil .

PS nr 2 - post nie ma na celu nawoływania do przemocy i takich tam

DaddyRollingStone

2013-10-15, 15:52
@littlebat
pie**olisz. Ksiadz jako czlowiek, ktory powinien innym pokazywac droge dobra wg. chrzescijanstwa etc. powinien byc podwojnie napietnowany. To tak jakby nasz wlasny premier nas oszukiwal. A nie, czekaj...

mika93

2013-10-15, 15:53
Whisperer napisał/a:

Jak nie przemawia do niektórych to ch*j mnie to obchodzi. :dead:

ch*j w dupie chyba :hitler: pedofil to pedofil,powinni ich publicznie wieszać,zero litości dla gnojów.jestem tolerancyjna w jako takim stopniu ale nie dla ścierw,które krzywdzą dzieci.a Ci,którzy zamierzają bronić niech idą się wysrać,
a na koniec karny ku*as od gimboli specjalnie dla ciebie za zakłamany syf

Imie_jego_44

2013-10-15, 15:53
Dobrze, że poza zakłamanymi statystykami lewackich mediów wypływają także takie.
Cieszy mnie także, że coraz więcej ludzi zaczyna myśleć i widzie, że ta nagonka nie ma podstaw i służy jedynie zniszczeniu kościoła.
WSieci to porządne czasopismo, tygodnik łączący Frondę i Gazetę Polską, jeśli nie możesz sobie przez Tuska pozwolić na codzienną gazetę to ten tygodnik jest najlepszym wyborem dla prawdziwego polaka.
Polecam.

Seus

2013-10-15, 15:53
wSieci - PiSowska propaganda

wojniz2

2013-10-15, 15:54
HowAbout napisał/a:

No i?

Kler sobie zasłużył na takie traktowanie. Który normalny facet ślubuje "czystość seksualną". Później niespełnione krocze odbija się tej ciemnocie na psychice i są efekty.



Księża katoliccy nie ślubują czystości seksualnej. Ślubują ją tylko w zakonach.

wernetto

2013-10-15, 15:59
LittleBat napisał/a:

1. Geje nie próbowali mnie nigdy uczyć moralności
2. Księża-pedofile to często księża-geje (takie czynię założenie, bądź co bądź najczęściej mowa o krzywdzeniu chłopców), więc wliczają się w obie statystyki, czyli ta druga musi być wyższa.
3. pie**olę statystyki, wszyscy pedofile są siebie warci, nie mam potrzeby rozróżniania ich, czy segregowania.



ale nie ma też potrzeby robienia nagonki na jedną grupę pedofilii, pozostawiając resztę liczniejszych grup w spokoju.

Ale cóż pieprzyć logikę, bo moda na niszczenie Kościoła.

Rakol

2013-10-15, 16:00
Źródło "wSieci", tak ? Wikipedia: wSieci (tymczasowo jako Sieci) – polski tygodnik społeczno-polityczny tworzony w większości przez byłych dziennikarzy „Uważam Rze” i „Rzeczpospolitej”, wydawany od 26 listopada 2012 w Warszawie. Redaktorem naczelnym jest Jacek Karnowski.

Dodam, że Karnowski jest popierany przez takie osobistości jak Terlikowski (redaktor Frondy). Chętnie zobaczyłbym prawdziwe źródło, ale obawiam się, że jest nim katolicki ból dupy.

utrOne

2013-10-15, 16:02
tygodnik "wSieci" w taki sam sposób próbuje wybielać księży jak ich zwierzchnicy...
jesteś bardzo podatny na manipulacje i retoryke tego "prawicowego" szmatławca, gdyż nie zauważasz jak wiele jest doniesień o pedofilach (rozbicie szajki, zatrzymania, współpraca międzynarodowa policji itp) poza klerem.
A kler - to już wiele razy pisano tutaj - jest w tym temacie pod szczególną kontrolą, gdyż powinien stanowić wzór cnót...

glowonog

2013-10-15, 16:07
Jestem pewien, że księża pedofile zanim dołączyli do kościoła również byli pedofilami i wybrali ten zawód żeby było im łatwiej r*chać dzieci i unikać przypału. W każdym zawodzie znajdziemy wszawe k***y - lekarzy, którzy pomimo przysięgi odstawiają maniany typu "łowcy skór" albo łapczywe psy węszące obok normalnych stróżów prawa... (nie, nie jestem wierzący ale szanuję ludzi którzy szczerze wierzą i poświęcają temu swoje życie)

wiesiors4

2013-10-15, 16:13
LittleBat napisał/a:

1. Geje nie próbowali mnie nigdy uczyć moralności


Myślisz, że skrzywdzone dziecko naprawdę obchodzi to, czy molestował je ksiądz czy pedał? Ja pie**olę :homer: najbardziej sp***olony argument krzyczących: "kaszdy ksionc to pedofil w tefałenie mie tak powiedzieli"...

feranos

2013-10-15, 16:18
@Littlebat
A.D 1 - mnie próbowali i próbują - wmawiają mi, że tolerancja dla skrzywień jest jedyną wartościową drogą i uniwersalnym dobrem, w tym również do pedofilii (u nas nie, ale na zachodzie powoli tak) i zoofilii, księża nigdy nie chwalą pedofilii bądź co bądź przynajmniej publicznie
A.D 2 - krzywdzą częściej chłopców, bo jeszce nie widziałem dziewczynki ministranta, ale ok
A.D 3 - j***ć statystyki, nie ma potrzeby ich rozróżniania, jestem w 100% za tym, jak ksiądz zmolestuje dziecko to tydzień o tym media pulsują, jak dwóch pedałów gwałciło swoje adoptowane dzieci, to tylko w undergroundowych mediach mozna bylo to przeczytac. Pedofilom kastracja.

Loki91

2013-10-15, 16:18
KlinikaAborcyjna,
ja się nie przypie**alam do Ciebie, więc i Ty 3 ch*je w bok ode mnie ;)
Rozwinę myśl, żeby ukazać całość swojego zdania na ten temat.

Tak, pośrednio przez celibat stają się pedofilami. Przykład: jest niewyżyty klecha. Chodzi o to, że jakby ksiądz mógł mieć normalną laskę, która robi mu laskę to na ch*j by pakował w to dzieci? Robiłby swoje na plebanii po godzinach pracy i tyle. Nie bardzo może, bo i kobiety boją się wykluczenia ze społeczeństwa za dawanie dupy księdzu, bo to niedozwolone itd. A że ma kontakt z dziećmi i gnojki są naiwne to wierzą, że robią coś dobrego. A potem przychodzi czas przejrzenia na oczy.

Reasumując- zerżnął by dobrze jakąś kobietę to by mu do łba nie strzeliło żeby r*chać dzieci. Jak każdy normalny facet.

I tyle. Tak przynajmniej to dla mnie wygląda.

michaal84

2013-10-15, 16:28
[quote="LittleBat"]1. Geje nie próbowali mnie nigdy uczyć moralnośc
i
Skąd masz pewność, że żaden z twoich byłych nauczycieli ze szkół nie był pedałem?