18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pedalski dowcip..

Halman • 2019-10-15, 17:18

z czyszczeniem komina... :amused:

oso

2019-10-15, 17:30
I teraz będzie srał do worka czyli Stomy :mrgreen:


Damciciastko

2019-10-15, 17:36
oso napisał/a:

I teraz będzie srał do worka czyli Stomy



A bolało jak Cie tym powietrzem dmuchnęli? Piwo za własne przeżycia.

oso

2019-10-15, 17:43
Damciciastko napisał/a:

A bolało jak Cie tym powietrzem dmuchnęli? Piwo za własne przeżycia.



Ściągnąłem zdjęcie z Twojego profilu na fejsbuku tylko było podpisane dymali mnie tak że wycieli mi odbytnice i teraz muszę srać do worka.
Ps. widziałem Twój apel o przyłączanie się do grupy wsparcja "bez odbytu ale faje mogę dalej opie**alać gębą".

Damciciastko

2019-10-15, 17:48
oso napisał/a:

Ściągnąłem zdjęcie z Twojego profilu na fejsbuku tylko było podpisane dymali mnie tak że wycieli mi odbytnice i teraz muszę srać do worka.
Ps. widziałem Twój apel o przyłączanie się do grupy wsparcja "bez odbytu ale faje mogę dalej opie**alać gębą".



Zdjęcie nie moje, ponieważ gole jaja. Twoja zona lubi ogolne, nie pytaj skąd wiem ;)

Ps. Nie wiem co szukałeś na takich grupach na pejsbuku, ale mogę się domyślać skąd ten rozwód.

Rudgardh

2019-10-15, 18:07
Damciciastko napisał/a:

Zdjęcie nie moje, ponieważ gole jaja. Twoja zona lubi ogolne, nie pytaj skąd wiem .



Ty o jajkach obijających się o Twoja dupę już możesz pomarzyć teraz pozostało Ci migdałki wyciąć żebyś się nie dławił


Ps.Jakie grupy, to był tylko Twój profil i po Twoim nicku wnioskuje że lubisz małe dzieci k***iu j***ny we wszystkie dziury

~sensualna

2019-10-15, 18:15
oso napisał/a:

I teraz będzie srał do worka czyli Stomy



chyba nie będzie srał skoro nie żyje ;)

L_Etranger

2019-10-15, 18:29
oso napisał/a:

I teraz będzie srał do worka czyli Stomy





oso napisał/a:

Ściągnąłem zdjęcie z Twojego profilu na fejsbuku tylko było podpisane dymali mnie tak że wycieli mi odbytnice i teraz muszę srać do worka.
Ps. widziałem Twój apel o przyłączanie się do grupy wsparcja "bez odbytu ale faje mogę dalej opie**alać gębą".



Chciałeś zabłysnąć w internecie ale coś Ci nie wyszło....

Japiszon

2019-10-15, 18:30
prank srank

AN...........or

2019-10-15, 18:36
nie rozumiem tego, pedały wkładają sobie łapy w dupala po sam bark, a tu trochę powietrza do anusa koleś dostał ? Nie ogarniam , niech mi ktoś wytłumaczy .. pękło mu tam coś ?

Matix1982

2019-10-15, 18:42
To jest k***a jakaś ściema. Koleś pada jak po zastrzyku z pawulonu, do tego pedalska muzyczka jak z horroru dla dzieci i teksty z przestrogą dla lemingów co by se słomek do dupy nie wkładali. Ściema jak ch*j...

Rudgardh

2019-10-15, 18:47
L_Etranger napisał/a:

Chciałeś zabłysnąć w internecie ale coś Ci nie wyszło....



Zabłysnął a co mu zazdrościsz?

L_Etranger

2019-10-15, 19:22
Rudgardh napisał/a:

Zabłysnął a co mu zazdrościsz?



Ty jesteś taki głupi czy udajesz? jprdl.... Gosciu z filmu zmarl więc nic mu już nie bedzię potrzebne, a tego debilego pocisku na siłe już nie skomnetuje.

Goldi85

2019-10-15, 19:47
poprostu spreżone powietrze rozerwao jelita ... straszna smierc, napewno bardzo bolesna

Rudgardh

2019-10-15, 20:04
L_Etranger napisał/a:

Ty jesteś taki głupi czy udajesz? jprdl.... Gosciu z filmu zmarl więc nic mu już nie bedzię potrzebne, a tego debilego pocisku na siłe już nie skomnetuje.



Oj nie każdy jest lingwistą, oso patrząc na jego wiek uczył się rosyjskiego. A słyszałem o podobnym przypadku w stoczni i gościu przeżył i żyje ze stomą.