18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedałlarz i hujnogistka ..

~McSadol • 2022-06-02, 21:08
idealna para ... :lol:


wojtas22

2022-06-02, 21:39
I żyli długo i szczęśliwe <3

Heliar

2022-06-02, 21:41
Pedał i h*jolubna, pary nie stworzą.

alucard321

2022-06-02, 22:45
I w ten sposób się poznali, wzięli ślub, spłodzili dzieci na koniec on zamknął całą rodzinę w piwnicy.

KoniecZartow

2022-06-02, 22:50
alucard321 napisał/a:

I w ten sposób się poznali, wzięli ślub, spłodzili dzieci na koniec on zamknął całą rodzinę w piwnicy.



Na koniec się wj***li pod samochód, bo są zj***ni i nie potrafią korzystać z przejść dla pieszych.

kaczyhuj

2022-06-02, 23:58
W sumie to znowu baba sp***oliła. Gościu kręcił się w kółko a ta idiotka po prostu się w niego wyj***ła

JezTuptajacyNoca

2022-06-03, 00:23
kaczyh*j napisał/a:

W sumie to znowu baba sp***oliła. Gościu kręcił się w kółko a ta idiotka po prostu się w niego wyj***ła



To miejsce nie jest od kręcenia się w kółko. Dobrze, że się wpie**oliła, bo zasrane pedalarze myślą, że są bezkarne. Może da mu to trochę do myślenia, bo następnym razem wpie**oli się samochód.

RobsoN

2022-06-03, 07:34
JezTuptajacyNoca napisał/a:

To miejsce nie jest od kręcenia się w kółko. Dobrze, że się wpie**oliła, bo zasrane pedalarze myślą, że są bezkarne.



Hahahaha, to miejsce czyli jakie ?, środek skrzyżowania w centrum miasta ?, ja tam widzę bulwar i to szeroki a jakaś c**a z klapkami na oczach wjeżdża centralnie w kolesia.

JezTuptajacyNoca napisał/a:

... bo następnym razem wpie**oli się samochód.



No ta hulajpipka na pewno...

mrokussw

2022-06-03, 08:42
Te hulajnogi powinny byc zdelegalizowane

Anal_Intruder_69

2022-06-03, 08:55
Oczywiście, że wina pipki na hulajnodze. Koleś zajęty kręceniem kółek. Robi to w miejscu odludnym, nie na chodniku albo w parku. Zakłada, że widać go z kilometra i każda jako tako rozwinięta istota ominie go. A piździsko z klapkami na oczach zapiernicza i nie wiem co sobie myśli, o ile w ogóle cokolwiek. Grupkę bawiących się dzieci wg mnie byłoby trudniej zauważyć, wtedy byłby płacz. Szkoda, że nie stał tam zaparkowany Kamaz. Z jej percepcją i umiejętnościami na pewno rozwaliłaby sobie na nim ten tępy ryj.

Saika

2022-06-03, 23:58
lokal.szczecin napisał/a:

Komentarze po ch*ju!



Niestety coraz więcej takich, cóż poradzisz...

Anal_Intruder_69 napisał/a:

Oczywiście, że wina pipki na hulajnodze. Koleś zajęty kręceniem kółek. Robi to w miejscu odludnym, nie na chodniku albo w parku. Zakłada, że widać go z kilometra i każda jako tako rozwinięta istota ominie go. A piździsko z klapkami na oczach zapiernicza i nie wiem co sobie myśli, o ile w ogóle cokolwiek. Grupkę bawiących się dzieci wg mnie byłoby trudniej zauważyć, wtedy byłby płacz. Szkoda, że nie stał tam zaparkowany Kamaz. Z jej percepcją i umiejętnościami na pewno rozwaliłaby sobie na nim ten tępy ryj.



Znasz ten kawał o wpadnięciu pod zaparkowane auto na parkingu?
Otóż sąsiadka wj***łundo się w tira który to stał na poboczu, na prostej drodze, bez żadnych innych obiektów na jezdni.
Znaczy jadąc do roboty zwyczajnie wjechała w naczepę [ we dupe ] tirowi co stał na poboczu.
Zgadam się z komentarzem powyżej, cóż od kiedy tacy ludzie są chronieni przed prawem Darwina jest to coraz częstsze, jednak widać owo prawo się nie poddaje i zbiera swoje żniwa. :D