18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pedalarze trąceni przez żabojada.

hellbwoi • 2019-01-15, 15:20
Dani Rovira jechał z kolegami do papieża, w słusznej sprawie, cztery osoby, trzy kraje, wszyscy mają kogoś z zespołem retta w rodzinie, tak sobie jechali i gadali aż tu jeden francuzik się zagapił rozmawiając przez komórke... i bęc





Cytat:

"Barcelona-Roma, íbamos a por nuestro 5 retto solidario, el más potente, el más complicado logísticamente hablando. Íbamos a ver al Papa, 1.500 km, tres países, cuatro personas completamente diferentes unidas por el Síndrome de Rett, pero no contábamos con esto: un conductor y su móvil, decidieron que ese día nosotros, volveríamos a nacer. Desde ese día estamos jugando la bola extra de nuestras vidas", relató el bombero alicantino después del atropello. "Estamos aquí porque aún no nos tocaba irnos...", escribió el actor en su cuenta de Instagram. "Respetémonos en la carretera".


T3RMINATOR

2019-01-15, 15:24
To na serio czy jakaś kampania społeczna przeciw piratom drogowy,?

janlew

2019-01-15, 15:32
Jeśli by jechali nie do papieża w słusznej sprawie, tylko w imię równości, tolerancji i sotpu nienawiści, to bym powiedział że to najpiękniejsze co widziałem w tym roku. A tak, to trochę nawet szkoda chłopów

SirMajkel

2019-01-15, 16:09
fajnie by było, jakby ktoś w końcu zasądził zakaz prowadzenia pojazdów i zakaz korzystania z urządzeń z wyświetlaczami. Huhuhuhu, ale jajca by były.

Cz...........as

2019-01-15, 16:32
Jak można być takim nieogarem żeby wjechać w ludzi "bo się zagapiłem". Nie wierzę...

BKKWK

2019-01-15, 16:54
janlew napisał/a:

Jeśli by jechali nie do papieża w słusznej sprawie, tylko w imię równości, tolerancji i sotpu nienawiści, to bym powiedział że to najpiękniejsze co widziałem w tym roku. A tak, to trochę nawet szkoda chłopów



Czyli jak jadą na audiencję do dzieciojebców to spoko?

lysout

2019-01-15, 17:20
Hmmm, jak dwie osoby mają syndrom Rette'a, to przeklinają? Dobrze kombinuję??

8765tj

2019-01-15, 17:23
@SirMajkel Sporo telefonów czy tabletów ma funkcję nawigacji, także nie do wyegzekwowania przy kontroli. Za telefon przy uchu niby jest mandacik do 2 setek a sporo ludzi ma w D, bo niby tylko gada przez minutkę i nic się nie stanie :roll: Nie zliczę incydentów gdy ktoś mi wymusił, czy prawie trzasnął zmieniając pas/ wciskając się na pas równolegle do mnie. Inna sprawa że na moto jednak nosi się jakie takie ciuchy ochronne.

panta_rhei

2019-01-15, 17:48
Nikt ich siłą na te pedoślady nie wsadzał...

Loaloa

2019-01-15, 18:45
To jest cudowne! Ciekawe czy katolska bozia miała dla nich polisę ubezpieczeniową. Do szefa pedofili nie dotarli, a dupy i tak ich pewnie trochę bolą.

mazga50

2019-01-15, 22:26
Buk rozwiązał ich problem.

Mors_Nigra

2019-01-16, 07:37
Nie daję piwa żadnemu frajerowi który chce być na siłę fajny i wszystkich wyzywa od pedalarzy, lewaków, prawaków, dopiszta se co chceta. Jak ktoś zasłużył to go wyzywaj, proszę bardzo, jak nie to sam jesteś "cokolwiek".

killua

2019-01-16, 20:44
SirMajkel napisał/a:

fajnie by było, jakby ktoś w końcu zasądził zakaz prowadzenia pojazdów i zakaz korzystania z urządzeń z wyświetlaczami. Huhuhuhu, ale jajca by były.



no zajebiście , w szczególności jakbyś miał jakieś auto w miarę nowe gdzie już w w iększości są wyświetlacze zamiast analogowych wskaźników :D

Bejker

2019-01-16, 23:03
fajne autko peugeot 508