18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz zapierdalacz ..

~McSadol • 2021-01-27, 20:15
Szybko skończył ..


Ca...........on

2021-01-27, 21:28
Czy ktoś zauważył, jakie zero pyskowania między ludźmi? Można?

Cz...........as

2021-01-27, 22:29
No jednak co jak co ale kto się spodziewa zapie**alającego z prawej strony gościa.

Ale zachowanie pierwsza klasa. Aż się zdziwiłem.

KoniecZartow

2021-01-27, 22:30
Caramon napisał/a:

Czy ktoś zauważył, jakie zero pyskowania między ludźmi? Można?



Zazwyczaj jest tak, że jak ktoś nie ma racji a pie**oli głupoty to zostaje wyjaśniony przez nadgorliwych. Później już woli rozmawiać. Jak ten fiutek z mojego miasta który szukał atencji na yt.

BrunerOvned

2021-01-27, 23:07
Wina kierowcy ewidentna i całe szczęście, że pedalarz skończył w jednym kawałku. Kilka lat temu nie miałem takiego szczęścia przez p*zdusia, który jadąc samochodem grzebał w telefonie i mnie pie**olnął. Nie bronię pedalarzy, bo mam świadomość, jak jeżdżą - ale nie ganiają z komórkami przed nosem.
ch*j tam! Najważniejsze, że jestem zdrowy i poruszam się na własnych nogach.

gerbrfyls

2021-01-27, 23:40
BrunerOvned napisał/a:

Wina kierowcy ewidentna i całe szczęście, że pedalarz skończył w jednym kawałku. Kilka lat temu nie miałem takiego szczęścia przez p*zdusia, który jadąc samochodem grzebał w telefonie i mnie pie**olnął. Nie bronię pedalarzy, bo mam świadomość, jak jeżdżą - ale nie ganiają z komórkami przed nosem.
ch*j tam! Najważniejsze, że jestem zdrowy i poruszam się na własnych nogach.



A co ty k***a? Jesteś specjalistą od KRD USA? Mocno w to wątpię, więc nie pie**ol czyja jest to wina.

tdoberman

2021-01-27, 23:45
Ktoś mi powie, czemu te lewackie rządy tak tępią kierowców samochodów przepisami? czy na prawdę chodzi o to, aby ludzi zniechęcić do posiadania samochodów czy inny jest tego powód?

CaptainTrips

2021-01-28, 00:52
BrunerOvned napisał/a:

Wina kierowcy ewidentna i całe szczęście, że pedalarz skończył w jednym kawałku. Kilka lat temu nie miałem takiego szczęścia przez p*zdusia, który jadąc samochodem grzebał w telefonie i mnie pie**olnął. Nie bronię pedalarzy, bo mam świadomość, jak jeżdżą - ale nie ganiają z komórkami przed nosem.
ch*j tam! Najważniejsze, że jestem zdrowy i poruszam się na własnych nogach.



Wina kierowcy? czlowieku wyprzedzaj dalej z prawej strony to naprawde bedziesz wozkiem jezdzil

Wyjcio

2021-01-28, 01:22
1. typ zapie**ala poboczem
2. zapie**alanie na rowerze na pelnej k***ie w taka pogode to glupota, zwyczajnie ciebie nie widac w lusterkach tak dobrze jak w zwykla pogode.
3. pobocze jest miejscem wylaczonym z ruchu, dlatego jest ciagla, zaden pojazd nie powinien poruszac sie po po poboczu.
4. jezeli to nie jest pobocze to ch*j mi w dupe

tdoberman napisał/a:

Ktoś mi powie, czemu te lewackie rządy tak tępią kierowców samochodów przepisami? czy na prawdę chodzi o to, aby ludzi zniechęcić do posiadania samochodów czy inny jest tego powód?


im sie wydaje ze kazdy moze jezdzic rowerem i wszedzie, a ch*ja prawda bo w Holandii i w Polsce mamy, tak rozne klimaty ze nie ma ch*ja zebysmy jezdzili na rowerach w ciagu roku tyle co oni.
wystarczy zobaczyc jak spada ilosc pedalarzy w trakcie sezonu zimowego w Polsce, serio trzeba tlumaczyc ze u nas to nie przejdzie?


Pralpunkt

2021-01-28, 01:27
A czy ktoś z was zauważył zajebisty chodnik - po prawej, elegancki asfalt oddzielony trawa od jeździ, masz miejsce masz pole do błędu
To nie chodnik z Polski w płycie chodnikowej z lat 80 czy innym głównie
Pedalarz leciał chyba jakimś pasem awaryjnym więc dlatego było miło

hfbnmiuytp

2021-01-28, 04:46
tdoberman napisał/a:

Ktoś mi powie, czemu te lewackie rządy tak tępią kierowców samochodów przepisami? czy na prawdę chodzi o to, aby ludzi zniechęcić do posiadania samochodów czy inny jest tego powód?



Samochód to niezależność. Nie masz samochodu, a będziesz chciał wyjechać poza granice swojego k***idołka, to z czego będziesz zmuszony skorzystać? Tak, masz rację, prawie na pewno z publicznego państwowego transportu.

Jebac_pedalarzy

2021-01-28, 06:28
Na miejscu kierowcy pedalarza bym brał za ryja żeby wypłacił odszkodowanie za uszkodzenie pojazdu. Jeżeli takowe było.
Klasyczny przykład debilizmu pedałowania. :lol:

Jacek86s

2021-01-28, 06:55
Jebac_pedalarzy napisał/a:

Na miejscu kierowcy pedalarza bym brał za ryja żeby wypłacił odszkodowanie za uszkodzenie pojazdu. Jeżeli takowe było.
Klasyczny przykład debilizmu pedałowania.



Dokładnie. Ja tak twoją starą za ryja łapię i po same jaka. A nie, czekaj...

danglan

2021-01-28, 08:25
W Polsce wina byłaby kierowcy samochodu, u nas tak wyglądają ścieżki rowerowe...

Jebac_pedalarzy

2021-01-28, 08:30
Jacek86s napisał/a:

Dokładnie. Ja tak twoją starą za ryja łapię i po same jaka. A nie, czekaj...



Czekaj, czekaj Dziadu wsiadaj i pedałuj błądząc w gąszczu przepisów ruchu drogowego z tępym wyrazem na ryju.
Niech moc będzie z każdym pedalarzem, ave

:lol: