18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz

pierniel • 2019-09-29, 15:15
1,5 metra odstępu?!

ta

jbone

2019-09-29, 15:18
namierzenie w darknecie ip gościa który wrzuca filmik kosztuje ok 300zł.wydałbym tyle i doj***ł sk***ysyna.

youzeck1984

2019-09-29, 15:21
Pedalarz... pedalarzem... ale temu k***ie co go popchnął to bym skakał po łbie kiedy by był już nieprzytomny... po kilku kopach w ten durny łeb :amused:

~Velture

2019-09-29, 15:26
jbone napisał/a:

namierzenie w darknecie ip gościa który wrzuca filmik kosztuje ok 300zł.wydałbym tyle i doj***ł sk***ysyna.



Tak, super. Ok. Namierzy ci ktoś IP typka co to wrzucał. Niech będzie. Załóżmy, że wrzucił to publicznie bez żadnego zabezpieczenia się. Ok.
No to powiedzmy, że wydałeś 300zł i masz to IP. Super.

No i co dalej? Co ty masz zamiar zrobić znając tylko adres ip? W jakiś sposób musisz go dopasować teraz do adresu a raczej k***a ciężko ci będzie od operatora dostać dane abonenta.

Gdzio90

2019-09-29, 15:38

tatko

2019-09-29, 16:11
Brawa dla tego pana!!!
Powinni dawać po 500 za każdego posprzątanego pedalarza.

sens_

2019-09-29, 16:17
Pedalarz jak to każdy pedał lubi mieć ściśnięte jaja i ucisk na odbyt.

Myxxer

2019-09-29, 16:23
youzeck1984 napisał/a:

Pedalarz... pedalarzem... ale temu k***ie co go popchnął to bym skakał po łbie kiedy by był już nieprzytomny... po kilku kopach w ten durny łeb



dindu to ty?

youzeck1984

2019-09-29, 16:48
vifon125 napisał/a:

dindu to ty?



Nie, to ja... Twój papa. Gimbie pie**olony...

Lizodup

2019-09-29, 16:50
tak z każdym nalezy postapić :)

KrólikBugs

2019-09-29, 16:53
~Velture napisał/a:

Tak, super. Ok. Namierzy ci ktoś IP typka co to wrzucał. Niech będzie. Załóżmy, że wrzucił to publicznie bez żadnego zabezpieczenia się. Ok.
No to powiedzmy, że wydałeś 300zł i masz to IP. Super.
No i co dalej? Co ty masz zamiar zrobić znając tylko adres ip? W jakiś sposób musisz go dopasować teraz do adresu a raczej k***a ciężko ci będzie od operatora dostać dane abonenta.



Mając IP będzie mógł mu zhakować komputer :krejzi:

pudel82x

2019-09-29, 16:59
~Velture napisał/a:

ty masz zamiar zrobić znając tylko adres ip? W jakiś sposób musisz go dopasować teraz do adresu a raczej k***a ciężko ci



Rozwijając dyskusję to nie podlega czasem pod wykroczenie , o ile nie doszło do poważnych obrażeń i pod przestępstwo. Chyba po to idą nasze podatki żeby psiarskie się tym zajęły. A po sprawie sądowej zawsze można gościa pośledzić no i zrobić dalej po swojemu.

pierniel

2019-09-29, 17:31
@jbone

nawet jak bym był autorem nagrania to i tak byś ch*ja zrobił obrońco uciśnionych pedalarzy




namierzysz mój numa ajpi i co kompa mi pozablokujesz?

~Velture

2019-09-29, 18:03
pudel82x napisał/a:

Rozwijając dyskusję to nie podlega czasem pod wykroczenie , o ile nie doszło do poważnych obrażeń i pod przestępstwo. Chyba po to idą nasze podatki żeby psiarskie się tym zajęły. A po sprawie sądowej zawsze można gościa pośledzić no i zrobić dalej po swojemu.



No i właśnie sobie odpowiedziałeś. Po to jest policja aby się tym zająć a nie abyś na własną rękę szukał jakiegoś anonimowego typa co ci IP ogarnie. Nawet jeśli ktoś nie poleci w ch*ja i poda ci prawdziwe IP to nie wiem czy wiesz ale na policji nie przejdzie "ale ja wiem kto bo mi typek w necie ip podał i macie tutaj na kartce jego ip i go znajdźcie teraz".
Już pomijam kwestię pozyskania czyjegoś IP bo powiem uczciwie, że kiedyś miałem kilka swoich stron www i jak ktoś prosił mnie o czyjeś IP to nawet mi się nie chciało odpisywać na takie coś a jak ktoś groził mi sądami i policją abym coś usunął bo jego zdaniem to był antysemityzm to zwyczajnie pisałem aby leciał i zgłaszał. Nigdy w życiu nie zdradziłem swoich użytkowników/współprowadzących i nie podałem niczyjego ip nikomu a policja nigdy oficjalnie mnie nie prosiła o niczyje IP.
Raz się zdarzyła sytuacja gdzie miałem portal parodiujący onet w podobnej szacie graficznej i o podobnym logotypie (podobny do virtualnej polki) kiedy rozmawiałem z prawnikami onetu o całym serwisie i powiedziano mi jasno co mogę a czego nie aby oni się w to nie wpie**alali później i właśnie w tym serwisie dostałem sporo maili o tekstach które wg. jakiejś fundacji czy stowarzyszenia miały w sobie treści uznane przez nich za antysemityzm. Standardowo ich zlałem ale poszli o krok dalej i zaczęli straszyć moją firmę hostingową pozwami jeśli nic nie zrobią więc finalnie zmieniłem hosting na taki w demokratycznej republice kongo i ch*j.