18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz kretyn ..

~McSadol • 2021-12-20, 20:43
... czego ten debil się spodziewał tego nie wiem ..


Pralpunkt

2021-12-20, 20:46
Napewno nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji

plastic

2021-12-20, 20:49
szkoda, że się nie wyj***ł tak, jak 90% ludzi uciekających w panice

OpenStreetMaps

2021-12-20, 21:18
Zaraz kretyn. kto nigdy nie ryzykował głupio własnym życiem ten nie jest prawdziwym facetem tylko p*zdą. Zawsze trzeba mieć plan awaryjny w takich sytuacjach położyć się między szynami, rozpłaszczyć na ścianie tunelu lub ratować się ucieczką. Co akurat było naj mniej rozsądne, ale skoro się udało to widocznie dobrze gostek skalkulował odległość i własne możliwości. Pozostaje jednak niedosyt bo nie wiadomo co z rowerem.

sothis

2021-12-20, 21:40
OpenStreetMaps napisał/a:

Zaraz kretyn. kto nigdy nie ryzykował głupio własnym życiem ten nie jest prawdziwym facetem tylko p*zdą. Zawsze trzeba mieć plan awaryjny w takich sytuacjach położyć się między szynami, rozpłaszczyć na ścianie tunelu lub ratować się ucieczką. Co akurat było naj mniej rozsądne, ale skoro się udało to widocznie dobrze gostek skalkulował odległość i własne możliwości. Pozostaje jednak niedosyt bo nie wiadomo co z rowerem.



O, głos rozsądku. Ja np dziś zaryzykuje życie idąc do lodówki po piwo, a były już drinki bo miałem chęć poczuć się jak pedał, był bimber dla przywrócenia wiary w ludzkość... Także trzymajcie kciuki, bo mogę nie przeżyć jutra.

esa

2021-12-20, 21:55
pieszo szybciej popie**alał niż na rowerze

neo001

2021-12-20, 22:21
sothis napisał/a:

O, głos rozsądku. Ja np dziś zaryzykuje życie idąc do lodówki po piwo, a były już drinki bo miałem chęć poczuć się jak pedał, był bimber dla przywrócenia wiary w ludzkość... Także trzymajcie kciuki, bo mogę nie przeżyć jutra.



Pomyśl następnym razem o rodzinie, sporty ekstremalne są naprawdę niebezpieczne ;)

Mr.Martin

2021-12-20, 22:43
Ale farta miał.

sothis

2021-12-20, 22:58
neo001 napisał/a:

Pomyśl następnym razem o rodzinie, sporty ekstremalne są naprawdę niebezpieczne



Kurde, pijany byłem, dlatego tak naodpie**alalem :D

Angevil

2021-12-21, 01:05
W dzieciństwie przykładało się ucho do szyn i wiedziałeś czy pociąg będzie jechał, bo lubiliśmy prasować stare monety :mrgreen: widać oni mieli gorsze dzieciństwo.

Psilocke

2021-12-21, 07:25
laska - mosquito napisał/a:

Tak trudno sprawdzić jakiś rozkład xD



Zwłaszcza pociągu towarowego, który widać na filmie.
Swego czasu dużo jeździłem koleją i jakoś nigdy nie udało mi się znaleźć rozkładu towarowych.
No ale teraz widać postęp nadszedł.

notak

2021-12-21, 09:05
znając rozumowanie pedalarzy, myśleli że w tunelu jest ścieżka rowerowa

nowynick

2021-12-21, 09:20
Psilocke napisał/a:

Zwłaszcza pociągu towarowego, który widać na filmie.
Swego czasu dużo jeździłem koleją i jakoś nigdy nie udało mi się znaleźć rozkładu towarowych.
No ale teraz widać postęp nadszedł.



na pałę z pewnością jeżdżą bez żadnej kontroli... To, że na dworcu nie ma rozkładu pociągów towarowych (bo i w sumie po co?) nie oznacza, że nikt tym burdelem nie zawiaduje. Wyobrażasz sobie ile wypadków by było codziennie jakby połowa lokomotyw na szynach zaczęła jeździć jak by chciała?