18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pedalarz i motopizda

~Angel • 2018-08-16, 15:36
55-letni rowerzysta postanowił przejechać na rowerze przez przejście. W wyniku zderzenia z pędzącym ok 120 km/h (wg raportu policji) motocyklistą rowerzysta doznał złamania podstawy czaszki, szczęki, dwóch otwartych złamań lewej nogi a motocyklista zmarł na miejscu.
Motocyklista po zderzeniu z rowerzystą uderzył głową w barierę oddzielającą jezdnie.






~Velture

2018-08-16, 15:39
Cytat:

rowerzysta doznał złamania podstawy czaszki, szczęki, dwóch otwartych złamań lewej nogi a motocyklista zmarł na miejscu.


Piękne combo! :brawo:

Halman

2018-08-16, 15:39
Angel napisał/a:

a motocyklista zmarł na miejscu.



w każdym wypadku należy znajdować plusy - cyk piana dla Angela

blackburn

2018-08-16, 15:43
motocyklista też widać że geniusz. spodenki i koszulka. Jak by miał zbroje kombinezon i dobry kask to może by jako z tego wyszedł

~Angel

2018-08-16, 15:45
:roll:

pie**olnął łbem w kasku centralnie w barierkę więc nawet zbroja by mu nie pomogła.

mihauek

2018-08-16, 21:04
j***ny cwe* k***a, nawet rowerem trzeba umieć jeździć. Jestem zarówno motocyklistą jak i rowerzystą, i wiem kiedy można przejechać sobie na rowerze, a kiedy wypada z niego zsiąść. I nie wiem jakim trzeba być debilem, żeby przejeżdżać przez tak ruchliwą ulicę. Zaraz ktoś powie: ale motocyklista zapie**alał 120km/h. Racja, nie powinien tyle jechać, ale to nie powód by umarł. Szkoda chłopa, że przez takiego śmiecia tak skończył. Patrzcie zawsze jak przechodzicie przez jezdnię i nie przejeżdżajcie przynajmniej na bardzo ruchliwych ulicach. Pozdro

bakus1233

2018-08-16, 21:09
Rowerzysta niestety nie patrzył w lusterka..

lordbober

2018-08-16, 21:14
Rowerzyści to więksi debile od motocyklistów.

mihauek

2018-08-16, 21:41
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Ty chyba należysz do ludzi z grupy co najpierw twierdzą "po co mi matematyka w życiu", a potem pie**olą kocopoły w sieci Internet.

120km/h to jakieś 33m/s. Zanim ta p*zda na pedałach wjechała na pasy, to p*zda na motorze była ponad 100m dalej. ch*jowo trudno jest ocenić prędkość z takiej odległości, a potem zostaje mało czasu na reakcję, co nawet widać na filmie, bo po ok. 2 sekundach kolo na pedałach wyłapał, że moto debil jedzie 2x za szybko.


Ogólnie to jeśli ktoś w dzień napie**ala przez pasy powyżej 100km/h to z miejsca powinien rozpie**alać się o ścianę.



Niby tak, ale rozejrzeć się nie zaszkodzi, szczególnie jeśli wjeżdżasz rowerem na przejście. Ale popieram twój tok rozumowania. W sumie zamiast roweru mogłaby być kobieta z wózkiem i też by nie wyhamował. W sumie ok, j***ć cwe*a, ale w sumie mógł nie ginąć, po takim wypadku i tak by nie zapie**alał już z taką prędkością po mieście.

Mors_Nigra

2018-08-16, 22:19
@mihauek bardzo k***a ruchliwa ulica, że była całkowicie pusta, tylko w oddali jakiś niedoj***niec zapeirdalał 120kmh w mieście i przez pasy. Jednego śmiecia mniej i bardzo dobrze. A rowerzysta ma nauczkę. Ale medal to powinien jednak dostać. Nie, nie pałam nienawiścią do motocyklistów, gardzę natomiast debilami którzy swoją głupotą ryzykują CZYIMŚ życiem.

Justynka99

2018-08-16, 22:36
mihauek napisał/a:



Niby tak, ale rozejrzeć się nie zaszkodzi, szczególnie jeśli wjeżdżasz rowerem na przejście. Ale popieram twój tok rozumowania. W sumie zamiast roweru mogłaby być kobieta z wózkiem i też by nie wyhamował. W sumie ok, j***ć cwe*a, ale w sumie mógł nie ginąć, po takim wypadku i tak by nie zapie**alał już z taką prędkością po mieście.



Dlatego właśnie się nie wjeżdża na przejście dla pieszych na rowerze, tylko z niego zsiada. Gdyby to była kobieta z wózkiem to by nawet pod to koło wejść nie zdążyła, bo po prostu rower jest znacznie szybszy od pieszego i kierowca ma prawo się nie spodziewać, że coś mu się tak szybko przed maskę wpie**oli. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że motocykl przekroczył prędkość, ale jednak w tym przypadku szacuję na 70% winy rowerop*zdy, a tylko 30% motop*zdy.

~Velture

2018-08-16, 22:55
Cytat:

wiem kiedy można przejechać sobie na rowerze, a kiedy wypada z niego zsiąść


Czyli ch*ja wiesz bo na PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH nie wolno przejeżdżać na rowerze. NIGDY. Takie są przepisy. Koniec. Kropka.

pve11

2018-08-16, 23:42
Erutlev napisał/a:


Czyli ch*ja wiesz bo na PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH nie wolno przejeżdżać na rowerze. NIGDY. Takie są przepisy. Koniec. Kropka.


Przepisy są też takie, że w środku nocy na całkowicie pustej ulicy musisz czekać na zielone światło zanim przejdziesz, ale nikt normalny nie czeka, bo ulica jest k***a pusta. Konkluzja jest taka, że to że przepisy takie są, nie znaczy, że nie można bezpiecznie przejechać, bo można. j***na banda niewolników, która nie potrafi żyć bez instrukcji.