18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hamusq

2019-05-09, 21:32
Ten tego... XD

Arathnmor

2019-05-09, 21:47
Wepchał dupsko w politykę i zdziwiony że go r*chają.

Putikonto

2019-05-09, 21:49
Biedron jest w gronie najbardziej lubianych polityków? XD

de_Sade

2019-05-09, 21:52
"Nikomu nie życzę aby przeżył to co ja przeżyłem. Postanowiłem opisać swoją historię z nadzieją, że nikt inny nie doświadczy już takiej przemocy. Przemoc psychiczna boli tak samo - zaczyna swój wpis Stefaniak. (...) było to dla mnie trudne i dość, jakby to ująć... traumatyczne przeżycie. Nie ukrywam, parę razy zdarzyło mi się płakać godzinami i nie przespać paru nocy."
Do piachu i z "mobbingowanym" i z całą partią!

r061071

2019-05-09, 22:00
ja sie pytam a gdzie jest prawo i sprawiedliwosc?

Wiewór

2019-05-10, 07:53
Artykuł z pudelka jako źródło informacji?
Gdzie jeszcze szukasz rzetelnych newsów? Na frondzie, republika tv, maks kolonko, tvp?


McQurwa

2019-05-10, 08:48

poligon6

2019-05-10, 11:05
Abraxus napisał/a:

Artykuł z pudelka jako źródło informacji?
Gdzie jeszcze szukasz rzetelnych newsów? Na frondzie, republika tv, maks kolonko, tvp?



Jesteś 100 lat za murzynami, sa juz nawet maile w sieci i pisza o tym wszystkie głowne serwisy, i żeby nie było ze jakies prawckie gówno podaje. To źródło z rzetelnej niemieckiej gazety.

https://www.newsweek.pl/polska/polityka/mobbing-w-wiosnie/yljlpbs

Wiewór

2019-05-10, 11:54
Hmm tak wiele pytań tak mało odpowiedzi?
Temat wypływa tuż przed wyborami. Wypisuje to histerycznymi słowami jakiś niemal anon pryszczaty małolat na FB.
Zauważcie, że newsweek tylko napomknął o tym i nie ma tam żadnych stwierdzeń ani dowodów.

Zobaczymy rozwój wypadków ale jak na razie mało to wiarygodne.

poligon6

2019-05-10, 12:06
Abraxus napisał/a:

Zobaczymy rozwój wypadków ale jak na razie mało to wiarygodne.



Ale co jest malo wiarygodne. Kolesia j***li za to ze normy nie wyrobił. Jest jego oswiadczenie w necie.

McQurwa

2019-05-10, 14:45
poligon6 napisał/a:

Ale co jest malo wiarygodne. Kolesia j***li za to ze normy nie wyrobił. Jest jego oswiadczenie w necie.


A najlepsze jest to, że pisiory pompują we wiosnę, myśląc że urwą elektorat koalicji europejskiej. Wygląda na to, że wyścig szczurów do koryt wchodzi do fazy finałowej. :mrgreen:

poligon6

2019-05-10, 15:05
McQurwa napisał/a:

A najlepsze jest to, że pisiory pompują we wiosnę, myśląc że urwą elektorat koalicji europejskiej. Wygląda na to, że wyścig szczurów do koryt wchodzi do fazy finałowej.



Ja myslałem ze Kukiza pompują, ale fakt coś słabo Robcia jada, bardziej już Konfederacje.