18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pechowy pedalarz

phrontch • 2021-03-06, 08:58
zalicza spotkanie z ciężarówką




Payan

2021-03-06, 10:12
On tylko udaje, rozchodzi.

Janusz_k

2021-03-06, 11:22
Pewnie miał pierwszeństwo :)

kolosasz

2021-03-06, 11:45
Niektórzy nazywają rowerzystów pedalarzami. Wiadomo jakie są konotacje tej nazwy w języku polskim: homoseksualny męższczyzna.
Mnie dziwi nazywanie użytkowników rowerów pedalarzami. Dziwi mnie to dlatego, bo jak wiadomo to samochód jest przedłużeniem
penisa. Na twoją wypasioną furę prędzej uwagę zwróci inny facet niż kobieta. Czyli twoje auto to twój penis pokazywany innym
facetom. I to jest, k***a, pedlastwo.

pamiętaj, gdy jarasz się jakimś, k***a, wypasionym bmw, audi, czy mustangiem to jarasz się przedłużonym penisem jego kierowcy

j***ć samochodziarzy!

Marcinqqq

2021-03-06, 11:47
nie powinien tamtędy jechać, nie ważne czym się poruszał, dlatego powinna być obowiązkowa karta rowerowa, dla osób które chcą poruszać się po drogach

tdoberman

2021-03-06, 12:19
Marcinqqq napisał/a:

I to jest, k***a, pedlastwo.



mylisz się, facet nie chce być bardziej męski od faceta dla innego faceta tylko właśnie dla babki. Bo chce być bardziej męski i wyróżnić się aby go macica dostrzegła. A takie spojrzenie jak twoje wskazuje, ze sam jesteś pedałem.

ungubungu

2021-03-06, 12:27
kolosasz napisał/a:

Niektórzy nazywają rowerzystów pedalarzami. Wiadomo jakie są konotacje tej nazwy w języku polskim: homoseksualny męższczyzna.
Mnie dziwi nazywanie użytkowników rowerów pedalarzami. Dziwi mnie to dlatego, bo jak wiadomo to samochód jest przedłużeniem
penisa. Na twoją wypasioną furę prędzej uwagę zwróci inny facet niż kobieta. Czyli twoje auto to twój penis pokazywany innym
facetom. I to jest, k***a, pedlastwo.
pamiętaj, gdy jarasz się jakimś, k***a, wypasionym bmw, audi, czy mustangiem to jarasz się przedłużonym penisem jego kierowcy
j***ć samochodziarzy!





Spadaj pedale, nie masz prawa głosu.

Ludobojstw0

2021-03-06, 12:34
Mają jaja żeby na rowerze jeździć po ulicy.

Marcinqqq

2021-03-06, 13:38
tdoberman napisał/a:

mylisz się, facet nie chce być bardziej męski od faceta dla innego faceta tylko właśnie dla babki. Bo chce być bardziej męski i wyróżnić się aby go macica dostrzegła. A takie spojrzenie jak twoje wskazuje, ze sam jesteś pedałem.



a co to za cytat którego nie napisałem?

zdun

2021-03-06, 14:51
Przejechał po nim jak po gównie.

bishfinger

2021-03-06, 16:45
TIRy na tory, pedalarze pod TIRy

notak

2021-03-06, 21:19
kolosasz napisał/a:

Niektórzy nazywają rowerzystów pedalarzami. Wiadomo jakie są konotacje tej nazwy w języku polskim: homoseksualny męższczyzna.
Mnie dziwi nazywanie użytkowników rowerów pedalarzami. Dziwi mnie to dlatego, bo jak wiadomo to samochód jest przedłużeniem
penisa. Na twoją wypasioną furę prędzej uwagę zwróci inny facet niż kobieta. Czyli twoje auto to twój penis pokazywany innym
facetom. I to jest, k***a, pedlastwo.
pamiętaj, gdy jarasz się jakimś, k***a, wypasionym bmw, audi, czy mustangiem to jarasz się przedłużonym penisem jego kierowcy
j***ć samochodziarzy!



już, wysrałeś się

wsadz sobie palca w dupę i wytrzyj o ścianę

Vinyl

2021-03-07, 17:07
notak napisał/a:

już, wysrałeś się
wsadz sobie palca w dupę i wytrzyj o ścianę



Ja pie**ole

Pokolenie wychowane na brazylijskich serialach które osiedla dla zjebow namiętnie oglądały każdego wieczoru

I dziś ogolone chłopczyki co jeżdżą swoimi odpicowanymi golfikami do karyn bo jest to jedyny sposób żeby im dały

k***a głąbie prawdziwe walki są do stoczenia gdzie indziej Kenia nas w dalszym ciągu jako naród na lewo i prawo ale ty wstawiaj filtr stożkowy polska czekała na takiego mężczyznę co ty