18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pazerny uchodźca

CrazyEdek • 2015-12-09, 18:22
Przychodzi uchodźca do niemieckiego urzędu imigracyjnego.


Syn_Milionera

2015-12-09, 19:28
Tak jest z całym plebsem. Nigdy nię będzie wystarczało. Zarabia 1500zł msc - mało i twierdzi że chciałby podwyżkę 200zł. Dostanie 200zł - mało. Poźniej 3,4,6, 10 tys, następnie nabierze kredytów na super mieszkanie i samochód i przy tym pensja również będzie za mała. Jak dostanie 1 milion miesięcznie to znowu będzie mało bo teraz będzie chciał władze. Tak jest od Rocklefellerów pod zwykłych prostych biedaków którzy udają poszkodowanych.

grudawwk

2015-12-09, 19:57
A ja mam to w dupie.

Cyrk

2015-12-09, 21:00
Z językiem niemieckim to sam miałem taki przypadek, że policjant podczas kontroli mi stwierdził, że nie będzie rozmawiać po angielsku, bo urzędowym jest niemiecki. I luzik ich kraj - ich zasady. Natomiast cąła reszta to tez nic specjalnie dziwiącego. Przecież całe Niemcy praktycznie od ponad pół roku są jednym wielkim protestem przeciwko imigrantom i rządom Angeli. Niestety prawie nikt na świecie o tym nie wie, bo te same media (nie takie same, bo to dokładnie te same koncerny), które u nas kłamią na potęgę u nich robią to samo...

DiGżi91

2015-12-09, 21:50
A może to i lepiej, jak szkopów zaleją imigranci, w końcu zniknie język i kultura tego państwa - doskonała kara za 123 lat okupacji, niszczenia Polski i 2 wojnę światową.

fi...........in

2015-12-09, 21:59
@up Historia historią, zaufanie zaufaniem, ale kto rozsądny chce jakiś żałosny kalifat za granicami ?? Jebnij się w łeb

H1NRICH_POGROMCA_AK

2015-12-09, 23:20
bhendzioh napisał/a:

OJ oj a jak Polaki siedzą w Niemczech i ciągną zasiłki to już dobrze ? A biedny lekarz ciemnoskóry, nie może leczyć pacjentów bo nie zna niemieckiego ??? Nie rozumiem tego świata....



Mną to ty nie będziesz, denne prowo.

Michukichu

2015-12-09, 23:21
Powiem wam jak jest w Niemczech. Od 5 miesięcy tu mieszkam. Przyjechałem z zerową znajomością języka, poszedłem do agencji pośrednictwa pracy i wziąłem to co mi dali. Robota ciężka ale ch z tym, po miesiącu wynająłem kawalerke 50m2, zrobilem remont i umeblowałem się. Socjalu tu żadnego się nie dostanie jak się jest człowiekiem, możesz sobie jedynie zasiłek dla bezrobotnych wypracować. Trzy miesiace prałem w misce, bo na pralkę hajs trzeba bylo odłozyc. Do pracy dojeżdzam swoim samochodem, natomiast agencje dowożą małpy za friko, rotacja jest duża bo przeważnie wytrzymują max kilka tygodni. Ja przychodzę w ubraniu roboczym, a małpy w airmaxach i levisach. Od rana małpy zbierają się przy centrach handlowych żeby coś zaj***ć albo posiedzieć na darmowym wifi. Jedna malpa ostatnio żaliła się w pracy, że dostała za małe mieszkanie bo tylko 4 pokoje - 120m, a on potrzebuje 5 pokoi. No kur....

SirMajkel

2015-12-09, 23:28
krubs1 napisał/a:

no i wielka szkoda... znając życie pan kierownik straci posadę, ale za to murzynek pewnie zyska pralkę... potem telewizor, potem zestaw kina domowego, play station, łózko wodne, fotel masujący... jak już to będzie miał to sprowadzi swoich 43 braci i 72 siostry... i oni znowu, że chcą pralkę, jakiś nowy urzędnik, że nie i ch*j, jakaś pipa go nagra, on straci pralkę etc etc. k***a - jakie te niemcy piękne:/

tfu... pralkę... pracę oczywiście



a na koniec to jakaś tępa biała dzida stwierdzi, że ten murzyn to bogaty musi być bo wszystko ma i zacznie mu dupy dawać xD

KotSmierci

2015-12-10, 00:03
brawo k***a! oby wiecej takich urzedaskow sie obudzilo i odsadzilo to lewe socjoeuropejskie sk***ienie...

RockyWood

2015-12-10, 01:25
no z TAKIM Niemcem to można się dogadać.

terminator_ninjy

2015-12-10, 10:21
Przychodzi uchodźca do urzędu a urzędnik tez uchodźca. skojarzyło mi się z opisem do filmiku

NomadUG

2015-12-10, 13:09
k***aScott napisał/a:

kurve mieszkam nie daleko tego miasta gdzie ten ch*j pracuje. Sömmerda
bye duzy skandal w niemczech.
najwiekszy problem jest ten ze oni nie moga pracowac.
k***a poznalem juz roznych ludzi i bylem w syri przed wojna.
powiem wam jedno, wiekszasc tych ludzi chce pracowac.
j***ny schwab k***a jak jeszcze byl mur w niemczech to pierwszy ktory sp***alal.

ch*j z niemcami, nie oznacza ze ja mam sympatie do uchodzcow


Ale k***a niemcow mniej lubie.



Chłopie, weź idź jakieś pole orać. A najlepiej w syrii...