18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paweł Jumper #2

URAGE • 2019-06-14, 12:57
Jak donosi AntyRadio, młodziak zaliczył konkretne spotkanie z betonem, ryjem o asfalt i z tego powodu mu się zmarło.



Całe zajście nie zostało niestety nagrane, ale jest film z miejsca wypadku, na którym stoją już znicze.



Cześć i chwała selekcji naturalnej!

nwonigers

2019-06-14, 13:09
w ogole mi takich ludzi nie jest zal. do robienia takich rzeczy sa jakies tam skate parki a juz na pewno kaski na glowe. jednego debila mniej. Ale z drugiej strony szacun. zginal robiac to co kocha:)

DSStrielok

2019-06-14, 13:39
Dobrze, że nie miał kasku. Przecież to wiktymizuje rowerzystów.

Tristan88

2019-06-14, 13:43
nwonigers napisał/a:

w ogole mi takich ludzi nie jest zal. do robienia takich rzeczy sa jakies tam skate parki a juz na pewno kaski na glowe. jednego debila mniej. Ale z drugiej strony szacun. zginal robiac to co kocha:)



To się nazywa selekcja naturalna.

TB303

2019-06-14, 14:04
Ktoś mi k***a raczy wytłumaczyć, dlaczego ostatnio ten klasyk stał się tak popularny? Ten film ma chyba ponad 10 lat, a dopiero teraz go odkryli?

zaqaz

2019-06-14, 14:36
TB303 napisał/a:

Ktoś mi k***a raczy wytłumaczyć, dlaczego ostatnio ten klasyk stał się tak popularny? Ten film ma chyba ponad 10 lat, a dopiero teraz go odkryli?



Bo pokolenie "a kulfa widziałeś w internatach" które go nie znało własnie zyskuje dostęp do internetu.

LOL122

2019-06-14, 14:38
Dlaczego wszyscy piszą że to dobrze, że selekcja naturalna. Tak właściwie nie wiemy co ten chłopak chciał zrobić, może przejeżdżał tamtędy wiele razy zanim to było popularne. To media wyłapały temat Pawła Jumpera i porównują ja ze śmiercią dla kliknięć.

nowynick

2019-06-14, 14:45
Wiadro piwa za film!

PersivalusPerwersalus

2019-06-14, 15:31
k***a ja nie wiem może jestem za stary"31 lat"ale w ch*j nie rozumiem tego parcia na Internet na szkło bycia celebrytą ch*jem mujem dzikim wężem na ch*ja to komu imponuje to tylko ludziom z ubytkiem intelektualnym. Ja na prawdę nie rozumiem jak oni zarabiają... No przebiera się taka p*zda w obcisłe spodnie starą flanele na ten pusty łeb założy sobie gogle spawalnicze i ch*j gwiazdorzy w sieci pie**olnie słodkie zdjęcie z ryjem napompowanym sylikonem sanitarnym i jeszcze zarabia więcej ode mnie mimo tego że zapie**alam jak głupi mam techniczne wykształcenie w ciul uprawnień i ledwo co na wakacje z narzeczoną pojadę dwa razy do roku, a taka p*zda nic nie robi poza tym że zabiła z siebie i zwiedza gazety tv śniadaniowe A k***a w życiu przeczytała tylko w pustyni bo na puszczę czasu brakło. :evil:

jastrzab1810

2019-06-14, 15:37
Przecież to nie jest miejsce gdzie skakał Paweł co na filmie załączonym do tematu...

filip_czarny

2019-06-14, 15:47
Panowie zginą młody chłopak 16 lat całe życie przed nim było skate park na wsi to właśnie takie miejsca i nie zginą w tym samy miejscu co miał wypadek Jumper szkoda chłopaka.

TB303

2019-06-14, 16:06
filip_czarny napisał/a:

Panowie zginą młody chłopak 16 lat całe życie przed nim było skate park na wsi to właśnie takie miejsca i nie zginą w tym samy miejscu co miał wypadek Jumper szkoda chłopaka.


Zginął przez własną głupotę. A idiotów nie szkoda.

filip_czarny

2019-06-14, 16:14
TB303 napisał/a:

Zginął przez własną głupotę. A idiotów nie szkoda.





Szkoda że urodziłeś się dorosły ale to Twoje zdanie a ja niechce go podważać. Pozdrawiam.

Arachmit

2019-06-14, 17:23
TB303 napisał/a:

Zginął przez własną głupotę. A idiotów nie szkoda.



Kto za młodu nie odwalał szajsu by zar*chać niech pierwszy rzuci rowerem.