18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

hasfar

2021-09-30, 23:17
https://www.lublin112.pl/ciala-trojki-dzieci-bez-oznak-zycia-w-domu-w-lublinie-wstepna-przyczyna-smierci-uduszenie/

Lublin - moje miasto...

narkotykiTanio.pl napisał/a:

k***a, biorę 500+, zaraz będę brał kolejne (mam nadzieję) a zarabiam 20k+ - weź się odpie**ol od tego całkiem sensownego i chyba najprostszego wsparcia rodzin.



Ale masz głąbie świadomość tego, że w podatkach na ten cel płacisz 700?

Te głupie c**y pińcetplusy powinny być sterylizowane, tak jak to się z psami/kotami robi.

sundaymix

2021-09-30, 23:36
Właśnie stracili te 500+

sothis

2021-09-30, 23:44
sundaymix napisał/a:

Właśnie stracili te 500+



Ale ze co

Pereze87

2021-10-01, 05:57
k***a 500 zl jest dzis ch*ja warte ... to jest normalny zasiłek ktory i tak jest maly w porownaniu do socjalistycznej Europy . Wiadomo PIS i Po to zlodzieje i idioci .. ale kazda partia daje teraz 500 plus plus k***a wszystko :mrgreen: :-o :-o :-P

uFo125

2021-10-01, 07:10
DiamondBack napisał/a:

No tak, bo to przez 500+ w 2003 roku babka trzymała dzieciaki w beczkach.
k***a związki przyczynowo skutkowe są zbyt trudne do ogarnięcia przez niektórych



Użyłeś zbyt dużo złożonych słów w tym zdaniu nie zrozumieją

Touch_Of_Madness

2021-10-01, 09:16
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

...czyli jakieś 2.4mln rodzin.
PS
Naprawdę masz 82 lata...?
Jeśli tak, to zapytam cię patusie: jak smakowała 13 i 14 emerytura...? Przeszły przez gardło zakupy sponsorowane przez pisiorów...?



Ciekawy jestem statystyki ile % beneficjentów 500+ jest aktywnych zawodowo. Nie mam nic przeciwko wsparciu rodzin , ale tylko w formie ulgi podatkowej.

Polemon

2021-10-01, 09:42
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

...czyli jakieś 2.4mln rodzin.
PS
Naprawdę masz 82 lata...?
Jeśli tak, to zapytam cię patusie: jak smakowała 13 i 14 emerytura...? Przeszły przez gardło zakupy sponsorowane przez pisiorów...?



Uderz w stół a nożyce się odezwą

:lol:

TorkilKoval napisał/a:

co ty pie**olisz?



Naćpał się już z patokasy i mu sie dupcy w patogłowie

:mrgreen:

yoyobart

2021-10-01, 10:13
jak mnie wk***ia atak na socjal, j***ne dzieciaki ja przepracowałem 26 lat w warunkach szkodliwych i teraz z mopsu mam 730 zeta, kuuurwa, mam zakaz pracy a renty j***ny zus mi odmówił, bo mam wykształcenie i mogę pracować umysłówo... k***a gdzie? kto zatrudni 50 letniego ch*ja, który całe życie j***ł fizycznie? od razu odpowiadam geniuszom sadistica, nie, nie mogę nawet pracować w ochronie, bo kręgosłup wyj***ny...i gdzie są moje składki? i co nie należy mi się socjal?

wilkoala

2021-10-01, 11:18
yoyobart napisał/a:

jak mnie wk***ia atak na socjal, j***ne dzieciaki ja przepracowałem 26 lat w warunkach szkodliwych i teraz z mopsu mam 730 zeta, kuuurwa, mam zakaz pracy a renty j***ny zus mi odmówił, bo mam wykształcenie i mogę pracować umysłówo... k***a gdzie? kto zatrudni 50 letniego ch*ja, który całe życie j***ł fizycznie? od razu odpowiadam geniuszom sadistica, nie, nie mogę nawet pracować w ochronie, bo kręgosłup wyj***ny...i gdzie są moje składki? i co nie należy mi się socjal?



Właśnie o to chodzi że tobie socjal i wsparcie ze strony państwa się należy, ale niestety, dla miłościwie nam panujących nie liczy się komu pomoc się należy, tylko komu dawać się opłaca.

na...........pl

2021-10-05, 01:30
hasfar napisał/a:

Ale masz głąbie świadomość tego, że w podatkach na ten cel płacisz 700?



Ale masz głąbie świadomość tego, że podatki nie są celowe a jedyna opcja która chce je zmniejszać nie ma szans na większość w parlamencie, więc płaciłbym tyle samo albo więcej a dostawał ch*ja do dupy, jak becikowe z limitem dochodu wprowadzonym przez PO?

Diggerx napisał/a:

I już wiadomo że kłamiesz



Booo? Chociaż w sumie masz rację, w tym miechu 25 więc trochę lepiej jest.

TorkilKoval napisał/a:

co ty pie**olisz?



Jakie jest w tej chwili wsparcie dla rodzin bez limitu dochodów? Podpowiem - żadnego, tylko 500+.