18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Patrzę i nie wierzę...

Halman • 2020-06-02, 05:28

jeśli ktoś liczy na to że "protesty" się same "wypalą" to jest w grubym
błędzie skoro można szabrować bezkarnie do woli w obecności policji...

aaaaaaaaaaaaaa

2020-06-02, 08:40
A jakaś głupia k***a stoi z napisem Sprawiedliwość dla Floyda.... :homer:

PękniętySłoik

2020-06-02, 09:34
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A jakaś głupia k***a stoi z napisem Sprawiedliwość dla Floyda....



Też miałem napisać o tej głupiej białej k***ie ale mnie uprzedziłeś. Bardziej mnie wk***iła niż te człekokształtne opie**alające magazyn czy ch*j wie co to jest.

mrokussw

2020-06-02, 09:42
Serce się kraja jak się to widzi jeszcze biali ludzie przyzwalają na to.. A potem im czarni napie**ola... Żałosne powinni jebac do nich za kradzież z ostrej

ProVVe

2020-06-02, 09:46
Widać jakiej "oriemtacji" politycznej jest burmistrz... Nic dziwnego, że trump się wk***ił i chce im pokazać. Dobrze, że to on ma wojsko i atom, a nie te zjeby

B.T.K

2020-06-02, 09:52
Palicyjskie dostały rozkaz. Ochraniają tam np. odpowiednik ^Jarosławka"w US i A czy tam innej p*zdeczki z tych "rządzących". Ewentualnie po prostu mają wbite z racji tego że większość sklepów pewnie i tak jest ubezpieczona na wypadek inwazji małp.

Palicyjskie dostały rozkaz. Ochraniają tam np. odpowiednik ^Jarosławka"w US i A czy tam innej p*zdeczki z tych "rządzących". Ewentualnie po prostu mają wbite z racji tego że większość sklepów pewnie i tak jest ubezpieczona na wypadek inwazji małp.

szoopyoku

2020-06-02, 09:59
W tych stanach to jak się zajebie murzyna to znaczy że będą promocje w sklepach

woytasw

2020-06-02, 10:10
Ubezpieczone - ubezpieczalnia zapłaci. Największy kleszcz na normalnych ludzi.

damian010288

2020-06-02, 10:26
Kolor skóry przypadkowy, to mógł być każdy, dosłownie KAŻDY :D

vl...........00

2020-06-02, 10:30
Dlatego mnie bawi jak ktoś wychwala przy mnie zachód, a ja widzę tylko takie obrazki. Murzynów opie**alających sklepy, śmierdzącą szczochem Francję zalaną przez ciapaków i murzynów, rozbijających obozy na trawnikach, drący p*zdę pakistańcy i hindusi w Wielkiej Brytanii, baby w burkach jak dementorzy w Niemczech. Że jeszcze ci ludzie żyją na tym świecie, jak oczy stolcem mają zalepione.

Tak czy inaczej, Donald do k***y wyprowadź już to wojo na ulice, może będzie materiał na harda.

Tranquillum

2020-06-02, 10:39
Policja nic nie robi, bo tam Kaczyński nie rządzi.. :roll:

HackerAGD

2020-06-02, 10:59
"Cudze chwalicie, swego nie znacie"



MalcolmX

2020-06-02, 11:13
Musi, powtarzam, musi być zaj***na odpowiednia ilość tych małpiszonów, żeby powróciła normalność. Czerwone pseudoliberalne k***y w stylu Sorosa finansują „oświecenie” dindusów. Finansuje się ich bojówki, ANTIFY i tym podobne gówna. Tym samym w PL zajmuje się Fundacja Batorego. Wtłacza do leniwych czarnych łbów, że są coś warci i mają prawa. Teraz nadszedł ich czas, BLM i tym podobne pie**olenie. Tymczasem przyzwyczajone do socjalu małpiszony, mają po prostu kolejny powód do grabieży i bandyterki. Biali mają już przetrącony instynkt samozachowawczy. Popularne na JewTube filmy, pokazują białych wbitych w poczucie winy tak bardzo, że całują jakąś bandę murzynów po butach. Ameryki już nie ma. Światowe elity dostrzegły prosty mechanizm, że zamiast przekonywać do swoich racji jednego inteligentnego profesora, wystarczy kupić socjalem dwóch murzynów. Siła ich głosu jest dwukrotnie większa. To samo zrozumiał pewien niewysoki karaluch z Żoliborza.

Hacker40 napisał/a:

"Cudze chwalicie, swego nie znacie"



Nie pie**ol jak tani prowokator. Na gifie chłopcy przesadzali drzewko i podbijali ziemią, żeby system korzeniowy był dobrze wkopany w ziemię. Był drugi, gdzie przylecieli z konewką i butelką nawozu .

kdobran

2020-06-02, 11:19
k***a, aż się smutno robi... Dumny amerykański naród. Gdzie jest ku klux klan..