18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Patrzcie jak pięknie tańczy

Don_Beck • 2020-07-10, 11:58
Dwa światy na jednym filmie


Hefajstos78

2020-07-10, 12:13
Elon Musk rób k***a tę rakietę bo czas stąd sp***alać!

Korcipała

2020-07-10, 12:25
Taniec przedni, na drugim planie też dobra zabawa :mrgreen:

Ludobojstw0

2020-07-10, 14:30
A ziemia

A ziemia dalej się kręci :mrgreen:

Magint

2020-07-10, 14:39
Czegoś tu nie rozumiem .

JebacToGowno

2020-07-10, 15:05
Dobry halun. Gdy myślałem że poziom absurdu tego filmu osiągnął już apogeum pojawił siępies z pałą i posmyrał człęnia po klacie. Co tam się odj***ło to ja nawet nie.

panzerwafel

2020-07-10, 15:08
@zwierzak30
Nie rozumiesz gościa. Elon jest na tyle inteligentny i cwany że nie dał się wykorzystać Trumpowi jak CrewDragon startował. Elon nie jest amerykaninem tylko Afrykanerem z RPA. Gość jest na tyle cwany że jego znając w momencie gdy nasa będzie gówno warta i nie będzie mu płacić sprzeda usługi Chinom Indiom i żydom i NIC sobie nie zrobi z tego że USA na niego nałoży sankcje :D

solltys

2020-07-10, 18:43
panzerwafel napisał/a:

@zwierzak30
Nie rozumiesz gościa. Elon jest na tyle inteligentny i cwany że nie dał się wykorzystać Trumpowi jak CrewDragon startował. Elon nie jest amerykaninem tylko Afrykanerem z RPA. Gość jest na tyle cwany że jego znając w momencie gdy nasa będzie gówno warta i nie będzie mu płacić sprzeda usługi Chinom Indiom i żydom i NIC sobie nie zrobi z tego że USA na niego nałoży sankcje



Jakby Ci to przekazać, NASA nie będzie gówno warta bo jest to organizacja naukowa i to od NASA zależy jak daleko firmy prywatne takie jak SpaceX będą mogły się posunąć, to że w ogóle Elon może latać w kosmos jest podyktowane faktem że NASA przenosi się w dalsze części kosmosu i przekazała celowo niska orbitę firmą prywatnym. Dodatkowo SpaceX i NASA nie rywalizują ze sobą a jedynie się uzupełniają, badania naukowe jakimi Nasa się zajmuje nie przynoszą większych korzyści finansowych, są raczej kosztem, na pewno się nie zwracają ale są nastawione na poszerzanie wiedzy. Firmy prywatne są nastawione tylko i wyłącznie na zysk.

MEFEDRON69

2020-07-10, 20:22
No coś pięknego! Zrobiło mi to dzień , uwielbiam społeczność sadola. Leci piwko :-D

spoon17

2020-07-10, 20:30
JaTylkonaChwile napisał/a:

Zabraklo jeszcze karla na monocyklu...



r*chającego cie w noge.

brylant1412

2020-07-10, 20:56
jeden tańczy drugi r*cha trzeci wali pałą normalny świat