18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Folur

2023-02-21, 21:21
Ja tam widzę co najmniej 3 sadoli...czy to Flodzia tam kuca przy zwłokach? Biedaczko, tym razem T3RMINATOR był szybszy.

dance4life

2023-02-21, 21:24
nie wiem co on tam w kieszeni trzymal. Cukinie? :D

piorun343

2023-02-21, 21:26
Mi to nie pozwalali patrzeć jak było świniobicie a tu tata patrz synu .....

Lobo24

2023-02-21, 21:29
Tata psychopata.

Budrys2000

2023-02-21, 21:31
Rozmawiajcie ze swoimi dziećmi!
Poświęcajcie im chociaż kilka minut dziennie!

;-)

zdrowoyebne

2023-02-21, 21:41
jak kradniesz filmik to chociaz sie kruwa twoja mac o info postaraj

Beale

2023-02-21, 21:42
Stary pie**olnięty.

WS46

2023-02-21, 21:43
Lobo24 napisał/a:

Tata psychopata.



Tutaj akurat postawa ojca była słuszna, ponieważ większość dzieci nic sobie nie robi z ostrzeżeń dotyczących przechodzenia przez ulicę, to dziecko na pewno zapamięta ten moment i kiedy będzie się poruszać po mieście pomyśli zanim wykona pierwszy krok.
Każdy myślący rodzic w tym momencie by pokazał dziecku czym grozi brak ostrożności, w przeciwieństwie dochodzi właśnie do takich wypadków bo ludzie myślą, że mają pierwszeństwo wchodząc na jezdnię albo uważają, że to kierowca ma myśleć, a oni mogą sobie tak po prostu iść przed siebie gapiąc się w telefon.

tarcer123

2023-02-21, 21:48
Jakieś info kiedy i gdzie to było?

CrystalFairy

2023-02-21, 21:51
Bo ja wiem czy psychopata? Śmierć jest normalna. Myślisz, że dzieciak nie widzi w TV i internecie jak sypią się głowy? Bardziej uzasadnione jest obejrzenie efektów wypadku, żeby gnojek uważał, niż oglądanie przemocy dla rozrywki. Zresztą wszyscy widzieliśmy pewnie w cholerę i... dobra, ch*j. Wszyscy jesteśmy tutaj, to zły przykład xD

pitteroo

2023-02-21, 21:57
WS46 napisał/a:

Tutaj akurat postawa ojca była słuszna, ponieważ większość dzieci nic sobie nie robi z ostrzeżeń dotyczących przechodzenia przez ulicę, to dziecko na pewno zapamięta ten moment i kiedy będzie się poruszać po mieście pomyśli zanim wykona pierwszy krok.
Każdy myślący rodzic w tym momencie by pokazał dziecku czym grozi brak ostrożności, w przeciwieństwie dochodzi właśnie do takich wypadków bo ludzie myślą, że mają pierwszeństwo wchodząc na jezdnię albo uważają, że to kierowca ma myśleć, a oni mogą sobie tak po prostu iść przed siebie gapiąc się w telefon.



No ja tam pamiętam jak byłem mały tzn ok 10l miałem widziałem efekt przejechania po głowie gościa przez ciężarówkę, mózg na pół drogi katapultował, do dziś pamiętam ale dopiero teraz doceniam doświadczenie, chociaż trauma mocna mnie nie dopadła ale w pamięci zostaje na zawsze.

7wporzondku

2023-02-21, 22:09
pitteroo napisał/a:

No ja tam pamiętam jak byłem mały tzn ok 10l miałem widziałem efekt przejechania po głowie gościa przez ciężarówkę, mózg na pół drogi katapultował, do dziś pamiętam ale dopiero teraz doceniam doświadczenie, chociaż trauma mocna mnie nie dopadła ale w pamięci zostaje na zawsze.



Bez kitu. Ja w wieku 8lat trafiłem na rotten kropka org i tam pierwsze zdjęcie jakie znalazłem to było zdjęcie typa co na motorze się rozwalił i żuchwa szorował po betonie, w psach przypięty do krzesła siedział dolnej szczęki nie miał i wisiał mu język. Pamietam jego wzrok i pielęgniarkę ze strzykawka ktoś go tam kłuła akurat. Uważniejszy na rowerze byłem od wtedy i jakoś ogólnie szacunku do prędkości nabrałem

Kormork

2023-02-21, 22:15
Czy w uszach były słuchawki i wzrok przyspawany do smartphona?