18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

patriotym

nowynick • 2019-10-17, 08:19


ja tylko wklejam i idę na wódeczkę za 500+. Nara

cucho

2019-10-17, 08:27
Tak mi się skojarzyło, bez jakichkolwiek upodobań politycznych


hfbnmiuytp

2019-10-17, 08:41
No tak, bo to trudne do zrozumienia, że kiedy wypłacają ci 500 to wcześniej musieli pobrać 550. Jaką nazwę nosił komitet wyborczy, który jako jedyny miał sensowną propozycję obniżki podatków? No ale to przecież takie śmieszne ludziki. Nie podoba się socjal-etatystyczny pis, ale jednocześnie z alternatywy ludzie potrafią wyłącznie szydzić. No to teraz won na emigrację, albo dalej lamentować i rozsyłać memy po internecie.

TB303

2019-10-17, 12:37
hfbnmiuytp napisał/a:

No to teraz won na emigrację, albo dalej lamentować i rozsyłać memy po internecie.


A bardzo chętnie, nawet mam plan, by w nowym roku sp***olić stąd do jakiegoś normalniejszego kraju. A patriotyzm to idiotyzm.

~tip.top

2019-10-18, 07:53
TB303 napisał/a:

A bardzo chętnie, nawet mam plan, by w nowym roku sp***olić stąd do jakiegoś normalniejszego kraju. A patriotyzm to idiotyzm.



Pomijając już kwestie patriotyzmu, sam się mocna zastanawiam nad zmianą kraju :roll: Jestem aktualnie w najgorszym możliwym położeniu, ponieważ jestem zdrowym, uczciwie i ciężko pracującym wyrobnikiem zatrudnionym na etacie, przez co nie mam możliwości jakiejkolwiek optymalizacji podatkowej. Dzięki czemu państwo goli mnie jak owcę.

Ostatnio dostałem pismo ze skarbowego z informacją, że muszę dokonać korekty w zeznaniu podatkowym, ponieważ odliczyłem sobie ulgę na dziecko, która mi się nie należy... bo za dużo zarabiam.
No ja pie**olę :facepalm:

Szlak mnie trafia jak sobie myślę, że moje ciężko zarobione pieniądze idą na utrzymanie nierobów, idiotów i życiowych nieudaczników... w myśl jakiejś solidarności i równości społecznej. Szkoda, że jest to równanie, ale w dół.
Rząd jak mantrę powtarza o budowaniu polskiej klasy średniej, a prawda jest taka, że kosztem polskiej klasy średniej buduje się 100x większą polską klasę socjalną.
No ale póki jest koniunktura na świecie, gospodarka cudem się jeszcze rozwija, są pieniądze na rozdawnictwo póty jest bal i jest poparcie.
Ale w końcu orkiestra przestanie grać, przyjdzie kryzys i w najlepszym wypadku skończymy jak Grecja, a w najgorszym jak Wenezuela. No i oczywiście nikomu włos z głowy za to nie spadnie.

No i jeszcze ten powtarzany ostatnio durny frazes o zrównoważonym rozwoju. Jedzie to Marksem na kilometr.
Czas się stąd zwijać bo kolejne 4 lata to kiepska perspektywa dla ludzi pracujących i zarabiających więcej niż średnia krajowa :emo:

Tylko dokąd? Szwajcaria?

edit:
tak mi się przypomniało :amused:


poligon6

2019-10-22, 10:20
tip.top napisał/a:

Tylko dokąd? Szwajcaria?



Jedynie jescze w GB jest normalnie pod wzgledem zakładania własnej działalności gospodarczej. Reszta to podobny syf jak w Polsce.

A swoją droga jak słysze płaczkaów co chca emigrować a potem spia w pietrowym wyrze i mówia ze maja lepiej niz w Polsce to śmiac mi sie chce. Nie każdemu sie uda na zachodzie, czesc ląduje na ulicy, cześć jest pracującycmi menelami albo prekariatem. Żyja gorzej niz uchodźcy, bo tym państwo daje na wstepie lepsze warunki, a ty jako obywatel UE musisz się martwić sam o siebie.