18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Patriotyczny pojazd

phrontch • 2019-11-13, 21:58
Jeśli husaria dzisiaj by istniała, to na pewno by jeździła takimi pojazdami :jezdziec:








Wiewór

2019-11-14, 07:40
Takie są ciężkie skutki przedawkowania tvpis i radia maryja drogie dzieci,
Te gadzinówki powinny w przerwach na reklamę publikować ostrzeżenie, że ich oglądanie prowadzi do ciężki nieodwracalnych uszkodzeń mózgu.

poligon6

2019-11-14, 10:39
Kolejna moda z zachodu, dokładnie z Ameryki. Tyle ze tam maja to lepiej wykonane, a nie w garazu u sasiada.

Wózek o tyle dobry by wywołac ból dupy lewactwa, np zaprkowac przezd Czerska lub Wiertniczą.

Co z reszta widac w komentarzach.

Pankracy

2019-11-14, 13:20
mieszkam za granica a po "osiedlu" jeździ stary sprinter calutki obłożony plakatami PIS-u . jak kupie smartfona to cyknę mu zdjęcie i tu wrzucę .

MindBodyLightSound

2019-11-14, 13:56
Czy ktoś może mi wyjaśnić, o co chodzi z tym j***nym 'POLAND NOT POLIN'? Widzę czasem jakieś blyatmobile z tym ch*jstwem na szybach i nie rozumiem o co im chodzi.

polskiarab2

2019-11-14, 14:01
Popieram właściciela i pozdrawiam

poligon6

2019-11-14, 15:13
MindBodyLightSound napisał/a:

Czy ktoś może mi wyjaśnić, o co chodzi z tym j***nym 'POLAND NOT POLIN'? Widzę czasem jakieś blyatmobile z tym ch*jstwem na szybach i nie rozumiem o co im chodzi.



Polin to takie muzeum-instutucja opanowane przez lewackich zjebów oskarżających Polaków o wszelkie mozliwe zbrodnie.

TB303

2019-11-14, 15:14

Wprowadzą czy nie - mam to gdzieś. Jakoś nie czuję się patriotą - nie w przypadku kraju, który ma na mnie totalnie wyj***ne.

ziajos

2019-11-16, 12:34
Waszym bólem dupy gościu osiągnął swój cel :)
Jeździ nim już rok i ostatnio postawiono mu zarzuty "antysemityzmu" gdy zaparkował go pod synagogą.

A ogólnie czytając co piszecie - jesteście chyba platfiormianymi ćwokami.