18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologiczny Kierowca

tr...........ta • 2015-07-11, 14:04
– Najpierw wyprzedziłem jakąś p*zdę jeżdżącą zgodnie z przepisami. Później inny pedał na rowerze zajechał mi drogę więc stłukłem gnoja. Zaparkowałem na miejscu dla inwalidów, wciągnąłem kreskę i jestem tutaj.

– Świetnie, zaraz zrobimy przegląd pana BMW.

So...........NI

2015-07-11, 20:06
Gharotief napisał/a:

@ap

>bmw
>dobry samochod
>naped na tyl
>za niskie

powaznie? 2015 i naped na tyl? cofamy sie w czasie czy jak?



Poczytaj sobie o napędzie na tył i później się wypowiadaj. Myślisz ze dewizą dzisiejszych czasów jest napęd na przód a na tył to dziadostwo? Debil

pve11

2015-07-11, 20:06
Ja tam w przyszłości planuję BMW kupić, bo mi się podobają i ch*j. :)

Kl...........on

2015-07-11, 20:08
Ja kupuję BMW E46. Piękny samochód, dobrze mi się nim jeździ, nie mam zamiaru zachowywać się jak gbur za kółkiem, jestem uprzejmym kierowcą. Nie, nie jestem łysy. Ogarnijcie ludzie... Prawda, że większość typów jeżdżących w tych starszych BMW to osiedlowcy, a w tych nowszych, drogich to buracy, ale nie wszyscy tacy są...

piotr662

2015-07-11, 20:47
Mam bmw jeżdżę normalnie ale to co dzisiaj widziałem to przegięcie i to 2 krotnie :)
1 gość w sharanie wjeżdzą w bok mojego samochodu przy wyprzedzaniu na 2 pasmówce.
2 kobieta w opel astra wjeżdża na mnie tak samo w bok.
Więc nie oceniajcie tylko po marce
Miasto Lublin

chmyk

2015-07-11, 21:54
Oj oj cóż za analna historia golfiarza

spaceman21

2015-07-11, 22:25
pie**olicie jak potłuczeni :D Sam mam e39, używam kierunków i wcale agresywnie nie jeżdżę. Zawsze znajdzie się jakaś ameba w e36 'm pakiet', ale z takimi to :idzwch*j:

jebator2000

2015-07-11, 23:03
A Najlepsze jest w tym to, że Ci którzy tak gadają "BMW - Bolid młodzież wiejskiej" i podobne teksty..
Zazwyczaj są to osoby , które tak właśnie jeżdżą, jak wieśniaki i k***y.
Normalny kierowca ma wyj***ne, kto co mówi o danej marce.
Sam mam BMW i jak widzę, jak golfiarza, czy k***a nawet w bmw śmiecia to mi się płakać chce. Mam zajebisty motor mógłbym go wyj***ć, ale nic. Zachowuje zimną krew i ustawiam sobie kamerkę na gościa, żeby to nagrać i wrzucić wam na harda jak się wpie**oli w drzewo na łysych oponach :D

tnt999

2015-07-12, 01:15
Tylko Citroen 1.6 turbo, tych w e39 to zostawiam daleko w tyle.

BlackSabat

2015-07-12, 01:36
Moim zdaniem marka to tylko marka. Jedni wolą audi inni bmw a jeszcze inni hondy czy polonezy. Co kto woli. Opinie o markach to stereotypy bo wszędzie trafi się trefny model nie wspominając już o kierowcach. Niestety jeśli chodzi o bmw tylni napęd i koszty w jakich można kupić chociażby e36 zachęcają młodych i często powiedzmy wprost niedorozwiniętych kierowców bo można poszpanować tutaj spalić gumę tam polecieć bokiem. Ja rozumiem ale wszystko z rozwagą. Przez takich ludzi bmw ma opinię jaką ma choć sam samochód niczemu winny nie jest a powiem osobiście że to wspaniałe auta zwłaszcza starsze modele w których nadal drzemie dusza i moc. Trzeba tylko wiedzieć jak to wykorzystać by jazda sprawiała radość i nie kończyła się na pierwszym drzewie, w rowie czy w częściach z innym autem. Amen

Fumigant

2015-07-12, 03:18
A ja jeżdżę Hondą i e60... no i?
Jak chcesz sie buraku ścigać to śmiało, możesz wygrać na 1 światłach, ale jak na drugich staniesz to ja będe na 3 biegu cię wyprzedzał i śmiać się z Ciebię będzię nawet mój nienarodzony syn. Bo ku*as to trzeba mieć w spodniach, a nie na drodze udowadniać, Dzieciaczki...

id...........an

2015-07-12, 03:18
Lepiej wyposażone F30, od 150k+. Rzeczywiście bolid młodzieży wiejskiej, która jak zobaczy o ile pracuje 2000zł/msc to uważa się za królów życia... Ja tu widzę samochód dla młodego prawnika/lekarza/artysty, a nie dla biednych prostaków. No ale to BMW!!! ch*j że warte 10x tyle co te, którymi ta biedota umysłowa pomyka. Tego gnoja przed komendą lepiej charakteryzuje wiek niż to czym się rozj***ł. (kierowca lexusa)

zulpl

2015-07-12, 08:39
Tak naprawde zyjemy w epoce radarowej i posiadanie czegos mocniejszego od nissana micra mija sie z celem chyba , ze ktos ma naprawde duzy nawis inflacyjny .

PhantomMask

2015-07-12, 09:47
Remixios napisał/a:

Co nie wystarczyło i musiałeś kupić matiza teraz ból dupy ?


ale za to tobie starczyło na prawie nowe 30 letnie be em wu ? :lol:

W............R.

2015-07-12, 12:15
Przecudownie jest patrzeć, jak po moim pierwszym komentarzu wszyscy lawirowali jak mogli, żeby tylko nie rozpętać zwyczajowej gównoburzy... aż w końcu napięcie sięgnęło zenitu i cóż... Wybuchło :)

Chrup, chrup, chrup...

enzokaptiva

2015-07-12, 14:45
Ogólnie to mega zabawne są docinki odnośnie BMW. Kiedyś może miało to sens ale teraz zauważyłem, że większość buractwa, dresów i idiotów przesiada się do AŁDICY bo to lepsze. I teraz ci wszyscy zkretyniali półch*je jeżdżą wyżyłowanymi A4 albo A6 w S-Line i uważają się za mistrzów na drodze. Ale dobrze, że kupując 15 letnie A4 z NEMEC ufają w 175 tys przebiegu :lol:

@zulpl dobrze twierdzi, że obecnie to najlepiej jeździć jakimś gównem z bezpłciowym 1.0 lpg. Sam mam E46 ale jakoś z buractwem z mojej strony nikt sie nie spotkał :)