18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Halman

2016-10-04, 23:02
ściągnięta koszulka +100 pkt do bycia pojebem
spodnie w dół na ulicy +1000 do wyjścia z szafy

TytanowyRosomak

2016-10-05, 00:49
Ja to bym tych wszystkich k***ów ze straży miejskiej wypie**olił na zbity ryj.

bloodwar

2016-10-05, 11:19
Taki burak ale jaką zajebistą duperkę wyrwał, kobiety kochają drani!

beednarr

2016-10-05, 11:45
Kwintesencja patoli w jednym filmie.

piotrFr

2016-10-05, 18:46
bloodwar napisał/a:

Taki burak ale jaką zajebistą duperkę wyrwał, kobiety kochają drani!


Bol dupy stulejarza. Jesi on taki burak to ona idealna tez nie jest.

Organista

2016-10-05, 19:32
Bardzo fajnie się ogląda.
Ale, że SM interweniowała? CUD :D

Dyspozytor - "Do wszystkich patroli SM, omijać ulicę xyz, może debile sami się rozejdą. W ostateczności przed interwencją wezwać policję".

urfis

2016-10-05, 19:37
Twarzy nie widziałem.... ale bym! :)
pozdrawiam

mazurpl

2016-10-05, 19:57
Do takich tylko strzelać bez ostrzeżenia. Na ch*j to ma żyć?

piotrFr

2016-10-05, 20:03
Organista napisał/a:

Bardzo fajnie się ogląda.
Ale, że SM interweniowała? CUD :D

Dyspozytor - "Do wszystkich patroli SM, omijać ulicę xyz, może debile sami się rozejdą. W ostateczności przed interwencją wezwać policję".


Przypomniała mi się jedna akcja. Mieszkałem w mieście, które było wcześniej baza wojsk radzieckich i było wiele ciekawych opuszczonych budynków. Lata temu bawiliśmy się ASG, gdy to jeszcze praktycznie nie było znane. Szliśmy tak z karabinami przez miasto udając się na opuszczona dzielnice. Ludzie dzwonili na policję, że ktoś paraduje z bronią. A, że mała mieścina to policja najlepiej nadawała się do grillowania. Bali się sprawdzić to, więc wezwali antyterrorystow. Jedynie sm przyjechala, bo nie mogli uwierzyć w taką akcję na tym zadupiu

igorektgk

2016-10-05, 20:09
To nie praga tylko targówek. j***ny tvn znowu kłamie.

Rhumun

2016-10-05, 20:59
@piotrFr i chwalisz się głupotą swoją i swoich kolegów? Nie dziwota, że później ASG ma opinię, jaką ma, jak takie nieodpowiedzialne gnojki latają z karabinami na ulicy albo później się lansują na specjalsów.

piotrFr

2016-10-05, 21:40
Rhumun napisał/a:

@piotrFr i chwalisz się głupotą swoją i swoich kolegów? Nie dziwota, że później ASG ma opinię, jaką ma, jak takie nieodpowiedzialne gnojki latają z karabinami na ulicy albo później się lansują na specjalsów.



Zluzuj poslady. To bylo jakies 16 lat temu na prawie totalnym odludziu. Ty glupot nie robiles, bo caly czas przed kompem pewnie siedziales. A asg ma taka opinie nie przez malolatow a przez gosci 25-40 lat, ktorzy od wojska sie migali jak tylko mogli, bo srali w gacie a teraz zgrywaja twardzieli. Pewnie jestes jednym z nich skoro sie tak oburzasz. Bawilem sie tak z kumplami, do wojska poszedlem na ochotnika, pozniej bylem na kontraktach, wszedzie sie pchalem na ochotnika, wiec nie pie**ol mi, ze sie lansuje.