18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smoczoor

2020-11-09, 13:26
Spar1988 napisał/a:

I teraz 200 sadoli którzy ostatnio krzyczeli prank, powinno oddać prawa wyborcze, ale sobie jakoś wytłumaczą że nie są debilami.



bakus1233 napisał/a:

To Ty masz coś z myśleniem. Nawet jeśli ten film był prawdziwy, to i tak ludzie, którzy podeszli do niego sceptycznie w tym ja są mniej łatwowierni, naiwni od tych co w to uwierzyli bezkrytycznie. Dlaczego? Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, że ktoś wychodzi żywy z tak zniszczonego samochodu. Na tak zniszczony samochód działają ogromne siły a czym jest ciało człowieka wobec nich? Więc nie cieszcie się tak, że mieliście racje, bo i tak z tego wynika, że jesteście łatwowierni. Takich sytuacji jest bardzo mało.



Cyk - pierwszy już tłumaczy sam sobie, że nie jest debilem (bo nas już nie przekona)

bakus1233

2020-11-09, 16:23
Smoczoor napisał/a:

Cyk - pierwszy już tłumaczy sam sobie, że nie jest debilem (bo nas już nie przekona)



Ja nie probuję nawet przekonać debili. Po prostu jasno widać, kto jest naiwny i latwo wierzy w takie mało prawdopodobne rzeczy a kto nie ;-)

justincase999

2020-11-09, 21:16
Jajco wygląda. Fake jakich mało.

Tak nieudolny ten fake, a wy się dajecie robić. Nagle na jednej klatce cały ekran telefonu rozmazany, nasrali na niego? Dobrze zrobione i tyle, a wy naiwniaki łykacie jak pelikany.

picolo

2020-11-09, 22:49
Hahaha, kto kierował?

Marek_0485_pol

2020-11-12, 20:15
Mozna popelniac bledy,ale ich powinien byc tym ostatnim...

bartekc80

2020-11-13, 01:29
Selekcja naturalna