18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

mecenaz

2020-11-08, 19:36
Wątpię by tacy troglodyci wymyślili taki zacny prank/fejk więc nie ma co gdybać, dobrze że wszyscy przeżyli młode chłopaki przecież , ale tego co kierował powinna reszta pasażerów porządnie przekopać :-o

Wojtek728

2020-11-08, 19:47
kierujący debil prawie zabił. albo zabił pasażera (kwazia) i jeszcze sobie żarty robi

Zbysław

2020-11-08, 19:56
CzerstWybut napisał/a:

Hah, teraz chce widzieć tych k***a ekspertów z poprzedniego posta jak pie**olili że te auto na lawecie tam dowiezli. Czekamy na kolejne sp***olone teorie.



Frajerze hehe
k***a nie widzisz w tym ustawki? tam wszystko jest nie naturalne nie prawdziwe

mecenaz napisał/a:

Wątpię by tacy troglodyci wymyślili taki zacny prank/fejk więc nie ma co gdybać, dobrze że wszyscy przeżyli młode chłopaki przecież , ale tego co kierował powinna reszta pasażerów porządnie przekopać



nawet sebiksów nieźle zagrali ale uwierz mi że to jest ustawka, fajnie zrobiona ale tam nic nie jest prawdziwe nawet to nagranie nie jest naturalne

Spar1988

2020-11-08, 20:06
I teraz 200 sadoli którzy ostatnio krzyczeli prank, powinno oddać prawa wyborcze, ale sobie jakoś wytłumaczą że nie są debilami.

przemo3251

2020-11-08, 20:26
Przy tak bardzo mocno rozbitym samochodzię wątpie aby sobie tak chodzili po wypadku. Człowiek przy takim uderzeniu ma małe szanse na przeżycie

Erqti

2020-11-08, 20:58
"dzień dobry", "kto kierował?", "fazy żyjesz?, wysiadaj.. fazy żyjesz?" no i oczywiście pierwsze co ich dotknęło to że silnik wypadł na drogę - tragedia!

psych

2020-11-08, 21:10
jak by mu pasażer tych łap na kierownicę nie kładł pewnie by nic nie było

raistpol

2020-11-08, 21:34
fazi żyjesz?
ohoho ohoho

qoma4

2020-11-08, 21:54
na 100 km widać ze fake

P1000

2020-11-08, 22:26
przemo3251 napisał/a:

Przy tak bardzo mocno rozbitym samochodzię wątpie aby sobie tak chodzili po wypadku. Człowiek przy takim uderzeniu ma małe szanse na przeżycie



wygląda na fartu że walnęli kołem jak ich bokiem niosło silnik wyrwało drzewo pewnie padło bo małe było a oni łbami w zagłówki walnęli i poduszki. 20 cm dalej i pasażer by nie żył.

mama890

2020-11-08, 23:16
Dzień dobry, ciekawe z kim się witał, św Tomaszem?

bakus1233

2020-11-09, 00:03
Spar1988 napisał/a:

I teraz 200 sadoli którzy ostatnio krzyczeli prank, powinno oddać prawa wyborcze, ale sobie jakoś wytłumaczą że nie są debilami.



To Ty masz coś z myśleniem. Nawet jeśli ten film był prawdziwy, to i tak ludzie, którzy podeszli do niego sceptycznie w tym ja są mniej łatwowierni, naiwni od tych co w to uwierzyli bezkrytycznie. Dlaczego? Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, że ktoś wychodzi żywy z tak zniszczonego samochodu. Na tak zniszczony samochód działają ogromne siły a czym jest ciało człowieka wobec nich? Więc nie cieszcie się tak, że mieliście racje, bo i tak z tego wynika, że jesteście łatwowierni. Takich sytuacji jest bardzo mało.

URAGE

2020-11-09, 01:19
Zbysław napisał/a:

Frajerze hehe
k***a nie widzisz w tym ustawki? tam wszystko jest nie naturalne nie prawdziwe
nawet sebiksów nieźle zagrali ale uwierz mi że to jest ustawka, fajnie zrobiona ale tam nic nie jest prawdziwe nawet to nagranie nie jest naturalne



Nie sędziowałeś przypadkiem w sprawie Amber Heard i Johnego Deppa? Jesteś równie upośledzony, stojąc przy swoim mimo dowodów wetkniętych w ryj.

TylkoPiSResztaToKurwy

2020-11-09, 04:33
Kierujący lubi więzienne klimaty bo już mu się morda cieszy.Szkoda faziego oby nie skończyło się na wózku.