topic

Patol bije punka

Polnischefuhrer • 2019-06-26, 12:48
Gdyby mu się postawił to sebix nie byłby taki cwany. Widać, że chciał go znokautować tylko tamten ma za mocny łeb.
Patrzcie na różnicę warunków fizycznych w 1:20, jeden prosty i sebek śpi

oVer

2019-06-26, 21:27
Fuck_the_system napisał/a:

Naprawdę nie ma co roztrząsać tematu, sprawa stara, a dla ciekawskich co nazywają punka p*zda lub oburzają się, że nie zareagował, sprawa nie jest tak prosta jak wszyscy myślą i nie chodzi tylko o to, że za sebixem stała cała grupa

To proszę nas oświecić.

MadDave

2019-06-26, 21:28
Warto było hartować łeb jabolami :D teraz byle sebek takiemu punkowi niegroźny.

O ch*j tutaj chodzi?

niemamskarpet.

2019-06-26, 21:31
jako stary h*j, blokers i cebulak mówię Wam naprawdę jak nie chcecie się czuć jak gówno z dupy to postawcie się i nigdy nie pozwólcie sobie na takie coś

FralTral

2019-06-26, 21:32
Dusił bym dresa z przyjemnością.

edek.bajzel

2019-06-26, 21:38
mocny popers,
fakt, stary film

Fuck_the_system

2019-06-26, 21:44
oVer napisał/a:

To proszę nas oświecić.

Nie będę się wypowiadać o dawnej sprawie z udziałem osoby którą znam na forum, mogę tylko powiedzieć, że nazwanie punka p*zdą to naprawdę wielkie ocenienie na wyrost patrząc na fragment filmiku.

Stonka

2019-06-26, 22:08
Fuck_the_system napisał/a:

Nie będę się wypowiadać o dawnej sprawie z udziałem osoby którą znam na forum, mogę tylko powiedzieć, że nazwanie punka p*zdą to naprawdę wielkie ocenienie na wyrost patrząc na fragment filmiku.

Patrząc na nick to Ty jesteś tym punkiem

:-D

schatten

2019-06-26, 22:09
No i bym się uruchomił na dzień dobry jak by do mnie podjechał ten pipex. Uroczyscie bym mu wyjechał w chwili ściągania tej biedokurteczki. Straszne dać się odkładać a jeszcze bardziej okrutne jak się posiada możliwości

eMCeONe

2019-06-26, 22:15
Widać było ironiczny wyraz twarzy punka mówiący tylko jedno "na solo nie wyskoczysz tylko kumpli zabrałeś". Serio ktoś kto wchodzi w pogo i mosha, nie wystartuje do karakana?

Robertuss

2019-06-26, 22:39
DzidaZawodnik napisał/a:

Punk jest śmieciem i dostał za swoje śmieciowe zachowanie po mordzie. Brawo dla sebeusza za honorową postawę, może panki się nauczą trochę kultury i zasad moralnych od niego.

Ty żydowski pomiocie

Sawix

2019-06-26, 23:23
Punk tylko z wyglądu , czyli pozer . Za moich czasów punki były punkami a skinheadzi skinheadami

hellovts

2019-06-27, 02:22
LICH0 napisał/a:

Fajne ma koleżanki, nawet mordy nie otworzyły.

A jak się dupy wtrącają to jest " po ch*j się odzywała głupia p*zda"

Os lutego nic na fb nie wrzucał więc całkiem możliwe, że jednak spotkały go jakieś konsekwencje

ziajos

2019-06-27, 08:30
Podaję namiary zdarzenia:

Sosnowiec, dzielnica Zagórze.
Róg ulic Braci Mieroszewskich i Franciszka Blachnickiego.

I nie pie**olcie że to stary film.
Ma maksymalnie dwa lata, bo ten kiosk w tle mniej więcej tyle czasu stoi pusty z banerem do wynajęcia.
Tak samo jak w podobnym okresie na dużym budynku z tyłu firmy Elektromotor była zmieniana elewacja.

A ten pancur dalej buja się po dzielnicy z tym śmiesznym kogutem na łbie.

maulu

2019-06-27, 10:10
Dajcie namiar na ta k***e, chetnie sie do p*zdy przejade. Obiecuję wrzucic filmik!

pdk

2019-06-27, 21:14
Kto się ch*jem urodził kanarkiem nie zdechnie...