topic

Patol bije punka

Polnischefuhrer • 2019-06-26, 12:48
Gdyby mu się postawił to sebix nie byłby taki cwany. Widać, że chciał go znokautować tylko tamten ma za mocny łeb.
Patrzcie na różnicę warunków fizycznych w 1:20, jeden prosty i sebek śpi

~sanctusdiavolos

2019-06-26, 16:14
Kesmin napisał/a:

ma ktos namiary na kozaka chetnie go pogoniam

Poszperasz w komentarzach pod youtubem, to masz tam nawet namiar na facebooka tej sp***oliny. Nie mam konta na tym gównie, ale z tego co widzę, trzy i pół tysiąca fotek nawpie**alał, więc od razu widać że atencyjna, szukająca poklasku k***a. Myślę że ten filmik pozwoli mu na prawdę zaistnieć, chociaż może nie koniecznie w taki sposób w jaki by chciał, he he.
Puncur się nie stawiał, bo podobno za sebiksem stała grupa jego przypakowanych koleżków. Zresztą gdzie taki cienki bolek w pojedynkę by ci wyskoczył do dwa razy wyższego typa... k***a, kilka ciosów w twarz mu sprzedał, a chłop stoi jak stał, tak więc widać że siła dwunastoletniego dziecka.

DzidaZawodnik

2019-06-26, 16:29
Punk jest śmieciem i dostał za swoje śmieciowe zachowanie po mordzie. Brawo dla sebeusza za honorową postawę, może panki się nauczą trochę kultury i zasad moralnych od niego.

Marian5

2019-06-26, 16:29
Karynka seby pewnie dumna ze swojego samca. Ale bez przesady, jak ktoś cię okłada po twarzy raz po razie to chyba już dawno minął czas na próbę załagodzenia sytuacji słowami

Barnellini

2019-06-26, 16:31
Napie**alamy Sebixa? Sadolowy oddział ratunkowy już nadciąga. Też bym chętnie się z nim spotkał, zapytał czemu jest taką szmatą i sprawdził czy jest taki cwany bez kolegów.

skin88

2019-06-26, 16:39
drukarka666 napisał/a:

Pomyśleć, że kiedyś (2005r.) chodziło się z takim irokezem pod wzgórzem świątynnym w Jerozolimie słuchając "Oi! Młodzież" Analogsów. Jedni się śmiali, inni pluli a Araby zawsze kciuk do góry, stary już jestem jednak.

Pewnie tak samo w p*zde dostawaliście, tylko że od łysych heheh

rancwa

2019-06-26, 16:40
trzymam kciuki żeby sebix dostał w mordę z glana od punków :-D

skin88

2019-06-26, 16:43
ch*j lewakowi w dupę, klaun j***ny, mógł mu gaz rurką łeb rozj***ć

Ciupek_88

2019-06-26, 16:45
Kiełbas jest pełno, ale parówa tylko jedna. Sebix mocny jak Najman...

Sadic

2019-06-26, 16:45
Też tak reagowałem w takich sytuacjach, i jest to najgorsza możliwa reakcja.
Niestety ale trzeba przestać być p*zdą, i zaryzykować kontrą.

Zabawne, bo też miałem podobną sytuację. Jak mnie jeden koleś klepał "plaskaczami" po mordzie.
Dawałem się klepać, aż do momentu kiedy poczułem mroczki przed oczami...
Kontem oka zauważyłem obok kosza na śmieci kawałek płyty chodnikowej.
Bez zastanowienia sięgnąłem po niego, a następnie z całej siły zaj***łem gościowi w twarz-czoło.
Upadł.
Ciało wrzuciłem do wisły
xDD to ostanie zdanie to żarcik.

WOLFSGARD

2019-06-26, 16:53
po pierwszymm szczale bym go rozj***ł ale ten punk to pedal na 100%...p*zdeusz na ch*ja

Wiewór

2019-06-26, 17:05
Sebastiany polskie patryjoty to są zwierzęta stadne więc na pewno nie przyszedł sam i dlatego pank dał się okładać.

trimix82

2019-06-26, 17:06
Polak katolik!

sirmlcs

2019-06-26, 17:24
On go tam z tydzień bije.,.. nudy