18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pastor cudotwórca

phrontch • 2018-06-24, 14:42
Pastor o cudownych mocach uzdrowicielskich ulecza chorego, wyjmując szczura z jego brzucha. I jak tu nie wierzyć w cudowną zdrowotną moc religii? Aż się chce jakiś przelewik zrobić na konto pastora, widząc takie cuda :amused:


Wiewór

2018-06-24, 18:39
emperorzbigniew napisał/a:

Ciekawe czy pod koniec życia lub w przypadku ciężkiej choroby (nie życzę nikomu) też będziecie chcieli pośmiać się z "ameb", którzy wierzą, że na świecie jest coś więcej, niż tylko to co tu i teraz.

Niestety wrzuca się do jednego worka kościoły, które jako instytucje robią błędy, z ludźmi wierzącymi i szukającymi.


Po co ty tracisz czas na zastanawianie się co jest po śmierci?

~Velture

2018-06-24, 18:40
Łap 20 piwo i niech się rozpęta gównoburza na głównej :trollencjusz:

spoons

2018-06-24, 19:06
emperorzbigniew napisał/a:

Ciekawe czy pod koniec życia lub w przypadku ciężkiej choroby (nie życzę nikomu) też będziecie chcieli pośmiać się z "ameb", którzy wierzą, że na świecie jest coś więcej, niż tylko to co tu i teraz.

Niestety wrzuca się do jednego worka kościoły, które jako instytucje robią błędy, z ludźmi wierzącymi i szukającymi.




Ciekawe czy jak by Cie dopadli latynosi, pomachali tępą maczetą przed twarzą i dali wybór: albo obciągniesz wszystkim po kolei, albo upie**olimy Ci łeb kiedy stracisz już wszystkie kończyny, to ciekawe czy wybrał byś życie z małym homoseksualnym wybrykiem, czy śmierć w męczarniach :)

Wydaje mi się że nie ma co się sugerować paranoją dziadków, lub śmiertelnie chorych.
Tonący brzytwy się chwyta, ale to nie znaczy że trzeba zapie**alać z tą brzytwą (religia) w łapie przez całe życie ;)

KlinikaAborcyjna

2018-06-24, 19:23
spoons napisał/a:




Ciekawe czy jak by Cie dopadli latynosi, pomachali tępą maczetą przed twarzą i dali wybór: albo obciągniesz wszystkim po kolei, albo upie**olimy Ci łeb kiedy stracisz już wszystkie kończyny, to ciekawe czy wybrał byś życie z małym homoseksualnym wybrykiem, czy śmierć w męczarniach :)



Ty to masz k***a marzenia :lodowka: Ale w sumie jest wolność i każdy może mieć dowolne fantazje erotyczne, także tego może się spełni :kawa:

lukaszdzi

2018-06-24, 19:28
Dobrze, że mu małpy z dupy nie wyjął jak w takim jednym filmie :D :D

Pawlogen

2018-06-24, 19:42
Brawo!! Wielu z Was to "Ateiści" (co k***a będą prosili Boga o pomoc jak mu paluszka ujebią) Ja akurat jestem wierzącym ale nie w takie gówno, trzeba mieć w główce troszkę poukładane żeby w cokolwiek wierzyć, a co do Boga jakiego kto wyznaje to już jego sprawa

TB303

2018-06-24, 19:46
KlinikaAborcyjna napisał/a:



Ty to masz k***a marzenia :lodowka: Ale w sumie jest wolność i każdy może mieć dowolne fantazje erotyczne, także tego może się spełni :kawa:


Jeśli jego komentarz kojarzy Ci się z fantazja seksualną, no to raczej nie on ma problem :lol:

Wiewór

2018-06-24, 20:28
Pawlogen napisał/a:

Brawo!! Wielu z Was to "Ateiści" (co k***a będą prosili Boga o pomoc jak mu paluszka ujebią) Ja akurat jestem wierzącym ale nie w takie gówno, trzeba mieć w główce troszkę poukładane żeby w cokolwiek wierzyć, a co do Boga jakiego kto wyznaje to już jego sprawa


Różnie miałem w życiu i nigdy nie prosiłem o pomoc żadnego Boga.

kenzol

2018-06-24, 22:10
sztuczny brzuch?

MateuszCHUDY

2018-06-24, 22:34
Przecież wyjął tą mysz spod tej chusty...

KlinikaAborcyjna

2018-06-24, 22:55
TB303 napisał/a:


Jeśli jego komentarz kojarzy Ci się z fantazja seksualną, no to raczej nie on ma problem :lol:



ten kołek w dupie nie za bardzo cię uwiera co?

TB303

2018-06-24, 22:56
KlinikaAborcyjna napisał/a:



ten kołek w dupie nie za bardzo cię uwiera co?


Mógłbym zapytać o to samo :-D

MadDave

2018-06-25, 10:45
Na początku miałem przeczucie że za sprawą boskich mocy kapłan zamieni mu ten bojer w sześciopak :D

Justynka99

2018-06-26, 00:07
emperorzbigniew napisał/a:

Ciekawe czy pod koniec życia lub w przypadku ciężkiej choroby (nie życzę nikomu) też będziecie chcieli pośmiać się z "ameb", którzy wierzą, że na świecie jest coś więcej, niż tylko to co tu i teraz.



W takim przypadku dużo lepiej wziąć sprawy w swoje własne ręce i żyć tak, żeby było ci dobrze tu i teraz, a nie poświęcać życie idiotycznym ograniczeniom kupując los na loterii, na której prawdopodobieństwo wygranej (istnienia Boga) jest absolutnie minimalne.