18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pasta wyborcza

amteuszek • 2015-06-03, 12:40
Dzień wyborów, wsiadam do PKS'a, kierowca ch*j mówi "legitymacja śmieciu". A ja nie mam bo mame wyprała, płacę ciężko zarobione 80gr i z płaczem siadam koło staruszki, za chwilę wyjęła telefon i przez 2 godziny stania w korku pie**oliła komuś o tym jaki słodki jest jej wnuczek. Wyk***iam na rondzie, liczę pieniądze, jak ch*j srebrnych tyle co na bilet, dwie garstki żółtych a papierowe zaj***ła staruszka #jak #tu #rzyć ? Wchodzę do sklepu a tam jak żywy za ladą prezydent Komorowski, mówie mu, Panie daj Pan wodę ja zapłacę żółtymi, Bronas liczy zawzięcie i mówi ze jak ch*j 1 grosz za mało. Błagam go, Panie Prezydencie to tylko grosik.. Bronek pozostał nie wzruszony, nagle moim oczom ukazał się święty Janusz Korwin, ja ze łzami w oczach a on na to ze da mi ten grosik... a nagle ze zwinnością kota do sklepu wj***ł się Ondrej Duda (nie ten z Legii, ten drugi) z antenką na głowie, Janusz widząc go sp***olił, a ja pytam Ondreja, na ch*j mu ta antena, wtedy moim oczom ukazał się Jarek K. z padem od P(i)S2 w ręku. Zaczął coś naciskać i momentalnie Ondrej zaczął mnie napie**alać.. kolano, kolano, łokieć, bania znowu kolano, wszelkie kombinacje. Dostałem wpie**ol, nie zaspokoiłem pragnienia, zawiódł mnie mój idol, spoglądam na ladę a tam jabłko, piękne i soczyste, sekunde później Bronek przeskoczył przez ladę, chwycił jabłko i rozj***ł mi je na mordzie mówiąc że jabłek to za ch*ja nie sprzeda. Wstałem, zrozumiałem jaką jestem ciotą i poszedłem zagłosować na piosenkarza. Nie bylo bo wlasne ;p pierwszy temat, wiec nie wiem czy mnie tu wyr*chaja na przywitanie czu cus.

ulifont

2015-06-03, 13:07
Głosuj na piosenkarza, tylko Kukiz....na eurowizji.

yebacsystem

2015-06-03, 13:31
stary cie juz chyba wyr*chal podczas pisania tego gowna

Pi...........un

2015-06-03, 13:46
stary twórz dalej, nie zrażaj się, widze w Tobie potencjał na miarę Sienryka Henkiewicza, urzekła mnie Twoja historia

nowynick

2015-06-03, 13:48
tyle razy pominąłem dobre tematy gdzie ktoś się ciekawie rozpisywał, bo nie miałem czasu przeczytać. Akurat dziś kiedy miałem nadmiar czasu musiałem trafić na takie gówno...

Usztafik

2015-06-03, 14:17
Wplatanie w co drugim zdaniu bluzgów nie sprawi, że twój tekst będzie zabawniejszy.

rocky

2015-06-03, 14:28
Jak ch*j ch*jowe, pozdrawiam .

rado10101

2015-06-03, 14:53
Pisz dalej, tylko nie wrzucaj na Sadistica !

weryfikator4

2015-06-03, 14:57
Kiedy ostatni raz tak naprawdę porządnie odpoczywałeś?

Pochlastany

2015-06-03, 15:38
Zmielić i doj***ć do gruzu.

KrisCFC

2015-06-03, 16:16
usztafe napisał/a:

Wplatanie w co drugim zdaniu bluzgów nie sprawi, że twój tekst będzie zabawniejszy.



Młody jest, daj mu czas...może dorośnie... ale tego tekstu to bym się wstydził na miejscu autora... :facepalm:

Dżezus_Chryptus

2015-06-04, 15:47
Ta historia jest gówniana i na pierwszy rzut oka widać, że się pociłeś wciskając backspace co 5 minut, żeby tylko ją uatrakcyjnić jeszcze bardziej i zgarnąć piwka, bo ktoś inny na sadolu wymyślił coś 100x lepszego od niechcenia. Miał talent. A Ty masz backspace. Nie ma piwa.

CiociaPestka

2015-06-04, 15:48
80 groszy pks? Ja, jak jechałem miniautobusem to dostałem 700zł :/

Kondra

2015-06-04, 15:52
amteuszek napisał/a:

pierwszy temat



I niech pozostanie ostatnim. Amen.