18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

pasta wyborcza

amteuszek • 2015-06-03, 12:40
Dzień wyborów, wsiadam do PKS'a, kierowca ch*j mówi "legitymacja śmieciu". A ja nie mam bo mame wyprała, płacę ciężko zarobione 80gr i z płaczem siadam koło staruszki, za chwilę wyjęła telefon i przez 2 godziny stania w korku pie**oliła komuś o tym jaki słodki jest jej wnuczek. Wyk***iam na rondzie, liczę pieniądze, jak ch*j srebrnych tyle co na bilet, dwie garstki żółtych a papierowe zaj***ła staruszka #jak #tu #rzyć ? Wchodzę do sklepu a tam jak żywy za ladą prezydent Komorowski, mówie mu, Panie daj Pan wodę ja zapłacę żółtymi, Bronas liczy zawzięcie i mówi ze jak ch*j 1 grosz za mało. Błagam go, Panie Prezydencie to tylko grosik.. Bronek pozostał nie wzruszony, nagle moim oczom ukazał się święty Janusz Korwin, ja ze łzami w oczach a on na to ze da mi ten grosik... a nagle ze zwinnością kota do sklepu wj***ł się Ondrej Duda (nie ten z Legii, ten drugi) z antenką na głowie, Janusz widząc go sp***olił, a ja pytam Ondreja, na ch*j mu ta antena, wtedy moim oczom ukazał się Jarek K. z padem od P(i)S2 w ręku. Zaczął coś naciskać i momentalnie Ondrej zaczął mnie napie**alać.. kolano, kolano, łokieć, bania znowu kolano, wszelkie kombinacje. Dostałem wpie**ol, nie zaspokoiłem pragnienia, zawiódł mnie mój idol, spoglądam na ladę a tam jabłko, piękne i soczyste, sekunde później Bronek przeskoczył przez ladę, chwycił jabłko i rozj***ł mi je na mordzie mówiąc że jabłek to za ch*ja nie sprzeda. Wstałem, zrozumiałem jaką jestem ciotą i poszedłem zagłosować na piosenkarza. Nie bylo bo wlasne ;p pierwszy temat, wiec nie wiem czy mnie tu wyr*chaja na przywitanie czu cus.

Co...........an

2015-06-04, 15:53
Nie miał legitymacji świadczącej o jego niepełnosprawności umysłowej więc musiał zapłacić 80gr za bilet.

marek232

2015-06-04, 15:57
Są dobre pasty, średnie pasty, słabe pasty i TA pasta

Nejm

2015-06-04, 16:11
nowynick napisał/a:

tyle razy pominąłem dobre tematy gdzie ktoś się ciekawie rozpisywał, bo nie miałem czasu przeczytać. Akurat dziś kiedy miałem nadmiar czasu musiałem trafić na takie gówno...



Dzięki za oszczędzenie mi czasu ;)

wilu01

2015-06-04, 16:32
nowynick napisał/a:

tyle razy pominąłem dobre tematy gdzie ktoś się ciekawie rozpisywał, bo nie miałem czasu przeczytać. Akurat dziś kiedy miałem nadmiar czasu musiałem trafić na takie gówno...



Skoro pominąłeś to skąd wiesz, że się ciekawie rozpisywali ?

:roll:

kokos19

2015-06-04, 17:09
widzę że kiepsko opłacani korpo hejterzy już działają :P

Vee

2015-06-04, 17:42
Jakim trzeba byc gimbem, zeby pisac "mame"...

czarnykun

2015-06-04, 17:49
Co by tu napisac zeby sie przypodobac autorowi i dajacym piwa...? Śmiechlem XDD

oc...........an

2015-06-04, 17:57
1/10 bo odpisałem polski śmieciu :niggasmile:

MateoCFC

2015-06-04, 18:47
Wybaczcie hejterzy moi kochani, ale pisałem to w stanie lekkiej nietrzeźwości i to na telefonie. Hejtujcie dalej, za to was uwielbiam :D

Penc

2015-06-04, 20:12
Nikt cie za pierwszy temat tutaj nie wyr*cha. Chętnych do tego typu zabaw poszukaj na kwejku, pedale.

wojnaxxl

2015-06-04, 22:36
Stary ci chyba do wanny wchodzil jak byles maly a obawiam sie ze masz okolo 30stki i dalej na garniszku u rodzicow siedzisz ze takie poerdoly piszesz, a propo stary dalej wskakuje do wanny?