18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Pasażerów prosimy o nie sranie pod siebie..."

CoJaTamKurwaWiem • 2018-01-20, 07:43
"... - za chwilę będziemy podchodzić do lądowania...amen..."

Ciekawe jak dlugo szorowali podłogę z pasażerskiego gówna :mrgreen:


~Velture

2018-01-20, 07:57
Leciałem samolotem 2 razy w życiu i po locie powrotnym, w którym wyrwałem podłokietnik po turbulencjach podczas latania prawie godzinę nad lotniskiem, stwierdziłem, że nigdy k***a więcej jego mać moja noga nie postanie w niczym co chociażby przypomina samolot.

kalijanek

2018-01-20, 08:02
wesoły samolot. Pilot powinien dostać za to nobla

Budrys2000

2018-01-20, 09:49
k***a, nienawidzę latać, zawsze mam obsraną zbroję

Moby_Dick

2018-01-20, 10:00
Velture napisał/a:

Leciałem samolotem 2 razy w życiu i po locie powrotnym, w którym wyrwałem podłokietnik po turbulencjach podczas latania prawie godzinę nad lotniskiem, stwierdziłem, że nigdy k***a więcej jego mać moja noga nie postanie w niczym co chociażby przypomina samolot.



Taki z Ciebie k***a sadol :szydera:

~Velture

2018-01-20, 10:13
Moby_Dick napisał/a:



Taki z Ciebie k***a sadol :szydera:


Jeszcze mi k***a życie miłe 8-)

gupichuj

2018-01-20, 10:27
Mi uszy zawsze zatyka, raz mi po kilku dniach na 100% dopiero odetkało.

PanZorro

2018-01-20, 12:31
Kiedys znajomy lecial i mieli podobna sytuacje. Nagle kobieta siedzaca obok niego zaczela wrzeszczec, ze ona nie chce jeszcze do boga itp. Od tego czasu koles ma lotnicza sraczke, dzien przed wylotem siedzi non stop na kiblu.

crw

2018-01-20, 12:33
@up coś normalnego. Pomaga żucie gumy, popijanie wody, bardzo częste przełykanie śliny, itp.

Sist

2018-01-20, 12:34
Po takim lądowaniu piloci powinni mieć prawo do zapłodnienia każdej zdrowej i nadatnej kobiety na pokładzie. A linie lotnicze powinny opłacać kształcenie tych dzieci w kierunku latania.

mateusos

2018-01-20, 13:12
pie**olicie. Ja kiedys latalem bez samolotu. To uczucie jak sam pakowales spadochron I myslisz k***a :shock:

Ch...........KI

2018-01-20, 13:41
Miota nim jak szatan! Dobrze że w p*zdę mu dał... i go wyprostowało przy lądowaniu :d

St...........on

2018-01-20, 13:57
ch*j_WIELKI napisał/a:

Miota nim jak szatan! Dobrze że w p*zdę mu dał... i go wyprostowało przy lądowaniu :d



A co? Twoja stara nim leciała? :amused:

Velture napisał/a:

Leciałem samolotem 2 razy w życiu i po locie powrotnym, w którym wyrwałem podłokietnik po turbulencjach podczas latania prawie godzinę nad lotniskiem, stwierdziłem, że nigdy k***a więcej jego mać moja noga nie postanie w niczym co chociażby przypomina samolot.



Nooo... ja mam opcję albo tłuc się promem 3 dni do Danii, potem 1-2 dni autostradami do Polski, albo... wsiąść w samolot i po 4 h być u celu...

A propos, na filmiku jest Bombardier Dash Q (chyba 400), o których w polskich mediach ostatnio zrobiło się głośno, przez mechanika opie**alacza, który to (dureń bez szkoły) powiedział w sprawie nie zaryglowanej przedniej goleni: 'Te typy tak mają" .

ziomandrzej

2018-01-20, 15:19
A ja wam powiem tak: właśnie taka pogoda najlepsza, jak dobre turbulencje to idziesz sobie elegancko do kibelka, jak szarpnie to 2 sekundy człowiek jelito grube ma puściutkie i żadne zatwardzenie nie ma szans!

A tak poważnie to pilot jest albo blisko emerytury, albo jaja wielkości pomarańczy...

elfis

2018-01-20, 15:43
kibel do tej pory szorują, a szambiarce zabrakło ropy w zbiorniku