18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pasażer pociągu pobił potrąconego

Ojciec_Stiffmeistera • 2016-04-11, 16:59
Pasażer pociągu pobił potrąconego mężczyznę, bo był zdenerwowany opóźnieniem :idzwch*j:

Śląscy policjanci zatrzymali 41-letniego pasażera pociągu relacji Wrocław - Warszawa, który znieważył funkcjonariuszy. Wcześniej mężczyzna użył siły wobec potrąconego przez pociąg pieszego i zaatakował interweniującego maszynistę.

Do nietypowego wypadku kolejowego doszło w niedzielę na częstochowskim dworcu kolejowym. Pociąg relacji Wrocław-Warszawa potrącił znajdującego się na torach 26-latka.

Jak wynika z ustaleń policji, pijany pieszy przechodził przez tory, zachwiał się schodząc z torowiska i uderzył o lokomotywę. Badanie trzeźwości wykazało, że ma ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

W trakcie oczekiwania na służby, z pociągu wybiegł zdenerwowany pasażer, który podbiegł do leżącego na torach 26-latka i go zaatakował. Sprawca szarpał rannego i uderzał nim o torowisko. Na szczęście, szybko zainterweniował maszynista. W odwecie został jednak znieważony przez sprawcę, który użył wobec niego siły.

Ostatecznie agresywny pasażer wrócił do pociągu i jak gdyby nic się nie stało oczekiwał na wznowienie ruchu pociągów.

Pasażera zatrzymali policjanci. W trakcie czynności mężczyzna stawiał opór. 41-latek odpowie za znieważenie mundurowych.


źródło: interia.pl

mygyry

2016-04-11, 17:22
Maszynista chyba powinien być brawo, a nie się wpie**alać

cholonek

2016-04-11, 17:27
Nie dziwię się, że facetowi puściły nerwy. Pewnie zapie**alał do swojego korpo w "Wawce" z miasta kwadratowych, kresowych mord i wieżo-fallusa Czarneckiego. Klasyczny syndrom spoconych rąk. Nie wytrzymał...

zulpl

2016-04-11, 18:43
Moze to byl trzeci raz w tym tygodniu

nowynick

2016-04-12, 08:49
potrąciła go lokomotywa, która stała w miejscu? :D

kaiel

2016-04-13, 05:00
jakiś wykolejeniec, dalsze koleje jego losu nieznane

Zawulon

2016-04-13, 06:01
To naj***ne ścierwo powinno dostać piękny rachunek od PKP za opóźnienie + zapłacić odszkodowanie każdemu pasażerowi z osobna za opóźnienie ich podróży. Generalnie powinni go puścić z torbami na najbliższe 4 pokolenia. Naj***ne ludzkie gówno, nic mnie tak nie wk***ia.

nowynick

2016-04-13, 10:23
Zawulon napisał/a:

To naj***ne ścierwo powinno dostać piękny rachunek od PKP za opóźnienie + zapłacić odszkodowanie każdemu pasażerowi z osobna za opóźnienie ich podróży. Generalnie powinni go puścić z torbami na najbliższe 4 pokolenia. Naj***ne ludzkie gówno, nic mnie tak nie wk***ia.



o już Cie policja zwolniła z aresztu? :mrgreen:

z zastanawiałem się, który to z Was...

waloos

2016-04-13, 10:54
Z jednej strony nie dziwię się gościowi, może miał ważne spotkanie w sprawie jakiegoś kontraktu życia.
Z drugiej mam przed oczami obraz pana-korpo-menago-z-warszawy w garniaku za 2krajowe co to jeździ pierwszą klasą pendolino i wszystkich innych traktuje jak gówno.
Nie żebym zazdrościł, daleko mi do tego, po prostu tacy wk***iają mnie swoim aroganckim zachowaniem.

maudite

2016-04-13, 11:41
No już nie pie**olcie, że jakby lokalny obszczymur z 2,5 promilami przechodził przez torowisko i w konsekwencji zatrzymał pociąg, którym jedziecie, to byście się nie wk***ili. Do tego nie trzeba być zestresowanym korpo-szczurem. Znając życie, pewnie pijaczek jeszcze chojraczył po całym zdarzeniu. Pasażer niepotrzebnie szarpał maszynistę, to fakt. Jak by dał po mordzie lumpowi, to pewnie policjanci przymknęli by oko. Zresztą jak widać - oskarżyli go tylko o znieważenie mundurowego.

MapleLeaf

2016-04-13, 14:13
Moim zdaniem takie pajace powinny odpowiadać za swoje czyny finansowo w pełni pokrywając straty. Samobójcy na torach również - cała masa spadkowa na poczet strat wynikłych z opóźnień. Tak samo ze sprawcami wypadków drogowych. Zapie**alał i się zabił, szkoda. Cały majątek na konta ludzi co czekali w korkach