18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pasażer na gapę

dogip • 2022-04-29, 21:26
Takie oto zdarzenie wyczytałem:

Pisz

Młody mężczyzna utknął między kabiną a naczepą tira. Przy takim niebezpiecznym, ale też bardzo nietypowym zdarzeniu, interweniowali piscy policjanci.

Jak ustalili mundurowi, do zdarzenia doszło, kiedy 19-latek chciał przejść przez przejście dla pieszych. Zamiast ominąć stojący w korku samochód ciężarowy wszedł na zaczep łączący kabinę z naczepą.

Nieświadomy niczego kierowca ruszył, a 19-latek utknął za kabiną ciężarówki. Pechowy pieszy jechał tak około 20 km. Ciężarówkę udało się zatrzymać dopiero w Rucianem-Nidzie.

– To było bardzo nietypowe zdarzenie. O całej sytuacji policjantów poinformowali świadkowie – mówi Anna Szypczyńska, oficer prasowy piskiej policji.

Teraz mieszkaniec piskiej gminy odpowie za naruszenie przepisów o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Grozi mu kara grzywny do trzech tysięcy złotych albo kara nagany.

seren_i_ty

2022-04-30, 13:42
Dobra, co to są "piscy policjanci"?

superslavo

2022-04-30, 16:13
Moje miasto , takie piękne ;) na piszanin.pl te powinna być informacja.

Zbysław

2022-04-30, 16:32
To jest ch*j, Ja z młodszym bratem za komuny wszedliśmy pod tira naczepę by wyjechać z polski do Norwegii by być bogatym bracik wzią że sobą charmonijke i se grał ale jemu wypadła prosto pod oponę
no ico dojechaliśmy do Szwecji po drodze naj***li my się piwskami na statku obrzygali my komuś auto, po dotarciu kradli my portmonetki złapali nas i odwieźli do biednej polski i tak do dziś klepiemy biede

superslavo

2022-04-30, 19:53
Moje miasto , takie piękne ;) na piszanin.pl te powinna być informacja.

baronturbina

2022-05-01, 01:17
TaFeuSz napisał/a:

pie**ol się, jak wracam na wyp*zdów na Suwalszczyznę to jest główna stacja z której czerpię wiedzę o regionie


Dziękuje za konstruktywna tytule mojej wypowiedzi. Naprawdę cieszę się, że kwiat polskiej inteligencji mi odpowiedział. Konstruktywnie i w wysublimowany sposób. Czy na Radio5.com.pl też są porady kulinarne? Jak tak to, od dzisiaj także to będzie praźródło mojej wszelkiej wiedzy.

dogip

2022-05-01, 12:43
baronturbina napisał/a:

Dziękuje za konstruktywna tytule mojej wypowiedzi. Naprawdę cieszę się, że kwiat polskiej inteligencji mi odpowiedział. Konstruktywnie i w wysublimowany sposób. Czy na Radio5.com.pl też są porady kulinarne? Jak tak to, od dzisiaj także to będzie praźródło mojej wszelkiej wiedzy.



Brodzik intelektualny, w którym egzystujesz nie powinien mnie obligować do prowadzenia z Tobą konwersacji, ale moja kultura wymaga, aby zabrać w tej sprawie głos:
Wejdź na stronę i sprawdź niskoilorazowcu.

miedzianek

2022-05-01, 14:37
seren_i_ty napisał/a:

Dobra, co to są "piscy policjanci"?



piscy, czyli z Piszu. Pozdrawiam

baronturbina

2022-05-01, 19:43
dogip napisał/a:

Brodzik intelektualny, w którym egzystujesz nie powinien mnie obligować do prowadzenia z Tobą konwersacji, ale moja kultura wymaga, aby zabrać w tej sprawie głos:
Wejdź na stronę i sprawdź niskoilorazowcu.


Ty rozumiesz w ogóle co napisales? Przyznaj się skąd to skopiowałeś. Kończyłeś ASP? Piękno złożoność i zawartość treści powala na kolana.

35i

2022-05-02, 05:23
miedzianek napisał/a:

piscy, czyli z Piszu. Pozdrawiam



Z Pisza. Nie pozdrawiam.

dogip

2022-05-03, 10:50
quote="baronturbina"]Ty rozumiesz w ogóle co napisales? Przyznaj się skąd to skopiowałeś. Kończyłeś ASP? Piękno złożoność i zawartość treści powala na kolana.[/quote]


Śpieszę się wytłumaczyć. Jesteś tępym idiotą, który próbuje zabłysnąć i nie rozumie treści. Nic lepszego Ci nie wróżę - zostań na tych kolanach przy kolegach.